Человек не терпит насилия!

Корупційна поліція від начальників до тих хто їде проти системи чи борится з перевертнями

  1. Люди добрі навіщо потрібна така поліція у складі перевертнів у погонах, які неприносять користь, допомогу людям навпаки, завдають шкоду і своїм прикладом вчать інших бути брудятиною.
  2. Як начальник може кришувати генделі? Як дільничний доглядає за торгівлею? Як Вебешники за угонщиками? Як може борець проти наркоторгівлі, дозволяти розповсюджуаати наркоту серед населення? Чи перестаньте набирати із села кандидатів дибілів з гонором чи скоріше нехай працює ДБР, СБУ. Що саме цікаве? всі хто в системі вважають хабар-  це нормальне явище! Залишилось пережити і цих негідників! Слава Сильній Україні і Героям!
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Так все і є! Так було, а от як буде далі цікаво. Беруть усі і система на цьому і тримається. Посадовий зріст вигідний лише для збагачення. На жаль поки лише так і не інакше!

  2. Так все починається ще з навчання. Щоб потрапити до Академії МВС треба заплатити. Якщо добре заплатити, то потрапиш на бюджет. Мрії молоді творити справедливість та закон , вмирають ще на порозі навчального закладу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ