Человек не терпит насилия!

Татаров бере під повний контроль Бюро економічної безпеки

Сьогодні відбулося перше засідання тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань недоотримання бюджетом коштів, хоча я б просто сказав – вирішили розібратися чим займається БЕБ?
Не буду розкривати всіх деталей. Я був присутній як експерт по органам кримінальної юстиції. Виступали члени РГК при БЕБ, нардепи зі складу ТСК задавала купу запитань, а під кінець глава Бюро Вадим Мельник намагався «пояснити ситуацію, що склалася». Зауваження стосувались непрозорості конкурсних відборів, впливу різних «смотрящіх», призначення на посади чорт знає кого.
Найбільше вразило те, як цинічно Офіс Президента, а точніше заступник Єрмака – Олег Татаров – запхав двох своїх соратників в Бюро. Тепер це вже офіційна інформація.
До БЕБ на посаду заступника глави було призначено Віталія Гагача. Це «прокурорський» чин із Запоріжжя. Призначено без конкурса, бо вивчав його гарну біографію і сподобався на співбесіді. Однак, Мельник не зміг згадати, яка причина звільнення колишнього прокурора з органів. Наскільки відомо, там справа у непроходженні атестації.
Що цікаво, глава ТСК по БЕБ Ярослав Железняк запитав у очільника Бюро про нього через призму не просто зв’язку, а кумівства з Татаровим. І хотів дізнатися, звідкіля ж Мельник взяв резюме Гагача. Відповіді ми не отримали.
Друга цікава персона в БЕБ – екс-глава ГСУ МВС часів Януковича Микола Чинчин. Нагадаю, він був люстрованим, адже підпадав під дію Закону «Про очищення влади». Проте славнозвісний ОАСК, який ліквідували лише днями, свого часу скасував це обмеження. Чинчин по конкурсу, законодавчо встановлених обмежень не має, працює аналітиком. Мельник Чинчина знає давно «по роботі». А, забув додати, Чинчин – це найближчий соратник по МВС того ж таки Олега Татарова під час ЄвроМайдану, який вони інтенсивно відпрацьовували в інтересах Януковича.
Возможно, это изображение 2 человека и люди сидят
Олександр Лємєнов
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Николы такого не було — и от знов!
    Царство небесное убитому по приказу #порошенко Сашко Билому (Музычко) та убитому имже Леснику (Олег Мужчиль)
    Ци патриоты почали очистку суспильства але встали поперек горла барыгам

  2. Не отрицая бардака в БЭБ и того, что эта контора стала пристанищем для налоговиков, но привлечение в качестве эксперта по чему-то там этого недоделанного активиста Леменова, говорит о многом. Этот недоспециалист критикует всех и вся, лишь бы о нем не забывали. Хотя, знаний там и понимания работы правоохранительного органа — 00.

  3. Я чула що в БЕБ працює шахрай з Горлівки , помічник нардепа з ОПЗЖ Хижняк Олексій Олегович ? Чи ця інформація відповідає дійсності ? Він кинув на гроші вже з півсотні громадян на великі суми

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Віталій Гагач - кляті 4% БЕБу

Віталій Гагач - кляті 4% БЕБу

Немає сил мовчати про ситуацію, що склалась у воюючій країні на ринку експорту зернових. Як всі ми знаємо, навіть до…
Чинчин та Гагач -- черговий зашквар БЕБ

Чинчин та Гагач -- черговий зашквар БЕБ

Згідно даних з моїх джерел, Бюро економічної безпеки отримало два «крутих» співробітники для контролю за ситуацією — Миколу Чинчина, а…
Судьба Макея. И украинских предателей

Судьба Макея. И украинских предателей

«Внезапная смерть 64-летнего министра иностранных дел Беларуси Владимира Макея, вне зависимости от её причин, — очень плохое событие не только…
НОВОСТИ