Человек не терпит насилия!

Чинчин та Гагач — черговий зашквар БЕБ

foto 3

Згідно даних з моїх джерел, Бюро економічної безпеки отримало два «крутих» співробітники для контролю за ситуацією — Миколу Чинчина, а також Віталія Гагача, якого за моєю інформацією в 2019 році звільнили з органів прокуратури. Останній два роки походив в статусі адвоката і зайшов на керівну посаду в БЕБ.
Як так вийшло з Чинчином? Пояснюю.
У січні 2021 року Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Мін’юст прибрати прізвище Чинчина зі списку люстрованих осіб. Нагадую ще раз, Микола Чинчин у 2013-2014 роках очолював Головне слідче управління МВС України та активно переслідував опозиціонерів, активістів, журналістів. Під керівництвом Захарченка і при партнерстві із Олегом Татаровим.
Якщо це підтверджується, то наша позиція по БЕБ кардинально змінюється в більш радикальну сторону. Це вже неймовірний, вибачте за молодіжний сленг, зашквар.
На фото Чинчин і Захарченко. Так би мовити, візуалізую Вам.
Олександр Лємєнов
Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. У цьому випадку Лєменов прав на 100 %! Відкопали Чинганжука-Чинчина, де не працював, завжди за ним «золоті верби». Це напевно смотрящі Татарова за безправним Мельником. Ці чорти перевірені. Чекаємо від БЕБу Бебі-бум? Подивіться, з кого і як вибудовують вертикаль?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Віталій Гагач - кляті 4% БЕБу

Віталій Гагач - кляті 4% БЕБу

Немає сил мовчати про ситуацію, що склалась у воюючій країні на ринку експорту зернових. Як всі ми знаємо, навіть до…

Татаров бере під повний контроль Бюро економічної безпеки

Сьогодні відбулося перше засідання тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань недоотримання бюджетом коштів, хоча я б просто сказав – вирішили…
Как палач Майдана Николай Чинчин прорвался в БЭБ через Олега Татарова

Как палач Майдана Николай Чинчин прорвался в БЭБ через Олега...

Пока общественность возмущалась назначением депутата от ОПЗЖ Стельмашенко советником главы Херсонской ОВА, Олег Татаров тихой сапой взял под свой контроль…
НОВОСТИ