Человек не терпит насилия!

Корупція в ДСНС. Крук, Чекригін, Гріцаєнко

Сергій Крук почуває себе дуже впевнено, неприкрито займаючись корупційними оборудками. Впевнено, бо має потужний “дах” в Офісі президента.
«Харчовий ланцюжок», який веде до ОП, виглядає так: Крук – заступник міністра МВС Євген Єнін – заступник голови ОП Олег Татаров – очільник ОП Андрій Єрмак.
Саме могутній «дах» у вигляді Єрмака розв’язав Круку руки і зробив його недоторканим, не дивлячись на скандал, який спричинило повідомлення СБУ про розгалужену злочинну організацію в в системі ДСНС.

Олександр Чекригін, начальник Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям. Саме в нього СБУ нещодавно робила обшуки. Перший заступник Максим Грицаєнко, він головний підозрюваний у слідства СБУ, саме на нього “заточений” увесь корупційний ланцюжок, який зараз розслідує Служба безпеки
Найбільше проявів корупційної діяльності керівництва Служби журналісти відстежують на вотчині Крука – Рівненщині.
Наприклад, третій державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС у Рівненській області 17 листопада за результатами тендеру замовив ФОП Мельник Ірина Миколаївна промислові пралку та сушилку для спецодягу за 1,27 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».
Єдиний конкурент пропонував такий самий комплект у півтора раза дешевше – за 856 тис грн. Замовник вирішив, що це «аномально низька ціна». У відповідь фірма вказала, що п’ять інших підрозділів ДСНС замовили їй такі ж самі комплекти без монтажу по 556–590 тис грн. І пояснила, що запропонована нею ціна у 856 тис грн не просто не є аномально низькою, а навіть вища від попередніх торгів (подробиці оборудки).
Або там же, на Рівненщині, навчальну башту для проведення занять особового складу пожежно-рятувальних підрозділів замовили за 2,8 мільйона гривень, хоча столичне управління ДСНС замовляло таку саме башту за 1,5 млн. Може, саме через небажання встрявати у ці корупційні оборудки поплатився своєю посадою голова київського главку, про що мова піде нижче. Отже, у Рівному башту цю замовили практично за вдвічі більшу ціну. Будівельна кампанія, в яку замовили башту для рівненських рятувальників – ТОВ Будівельна кампанія «Лайфбуд» — належить Віталію Ковалю, голові ОДА і другу Крука.


Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Сьогодні в Рівно проводять обшук. НАБУ.
    Накрали круки добряче.
    Кажуть, десяткі мільонів. Сядуть тгчно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

СБУ «помогла» людям Омеляна потопить Крыжановского на радость Крукам

СБУ «помогла» людям Омеляна потопить Крыжановского на радость Крукам

Сергей Крыжановский стал заложником бизнеса кума Шота Хаджишвили и интриг недоброжелателя Юрия Крука. В минувшую пятницу, 4 августа, вылетело кресло из-под…
Дело о растрате 200 миллионов: в Киеве возобновили следствие в отношении братьев Круков

Дело о растрате 200 миллионов: в Киеве возобновили следствие в...

Следователи Геннеральной прокуратуры Украины получили временный доступ к документам, которые необходимы для расследования дела о планах государства купить “Украинскую национальную стивидорную…
НОВОСТИ