Человек не терпит насилия!

Булюк… каюк

Нашим коршунам стало відомо, що у Скадовську, де зараз розміщуються окупаційні органи влади Херсонської області та безліч спецпризначенців російської федерації, Херсонським партизанам вдалось підірвати одного із головних кровососів Херсонської землі і топ-зрадника Булюка Віталія Вікторовича (колишній заступник голови Херсонської обласної ради)

за нашою інформацією Козлов В’ячеслав Євгенович, який активно зустрічав на початку війни орків з квітами та потім ліг під них шляхом очолення Скадовського районного відділу Россельхознадзору під’їхав за зрадником Булюком на автомобілі, який вже був нашпигований партизанами вибухівкою. І ось «НА НАХУЙ!!!», який відправив колаборанта Козлова на концерт до Кобзона і свинособаку Булюка поранив

можливо останній також би відвідав концерт, але той жир, який він наїв на вкрадених грошенятах його захистив. Зраднику Булюку надали медичну допомогу у Скадовську, потім скоренько відвезли до Сімферополя і на Московію поближче до мавзолея.

що найцікавіше, злі язики повідомляють, що у Скадовську місцеві мешканці та жителі району мало не влаштували карнавал як у Ріо-де-Жанейро з приводу смерті Булюка і навіть замовили вже тих негрів, які під музику носять труну!

до речі, відвідувач концерту Кобзона колаборант Козлов В.Є. — чоловік зрадниці Козлової Людмили Станіславівни, яка обіймає посаду заступника мера в окупаційному органі «городской совєт Скадовска». Наскільки ми знаємо, вони завжди скрізь були разом, усі заходи відвідували також удвох, тому знаючи незламний дух Херсонських партизанів, очікуємо на запрошення для останньої на концерт!!!

Перемога за Україною!!! Херсонщина це Україна!

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ