Человек не терпит насилия!

Право на світло

20131222201129Нездатність влади налагодити нормальне енергопостачання житлових будинків змушує людей виходити на вулиці.

В умовах варварських ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури, Україну повільно, але вірно забивають у кам’яний вік. У містах країни немає світла, немає води, немає опалення. У подібних умовах одесити вже вийшли на вулицю. Київські чиновники поспішили охрестити їх  «зрадниками та провокаторами», яких купила Росія. Але це не так.

Люди, які перекривають вулиці в Одесі такі ж патріоти України, як і всі інші громадяни країни. Просто терпець людей увірвався. Влада повинна навести порядок в системі енергопостачання. В умовах військових дій ділити людей на різні сорти і категорії, на «патріотів» і «зрадників» – неприпустимо. Забороняти людям мітингувати і лякати їх бесідами в СБУ це  є зовсім очевидна дурість. Якщо ми дійсно демократична країна, то вимоги одеситів повинні бути почуті. А люди вимагають одного-припинити практику несправедливого розподілу енергії в місті.

Відключення електрики, які можуть тривати до чотирьох-п’яти діб, вимотують і озлоблюють людей. Включення світла лише на 40 хвилин інакше, як знущанням назвати складно. Найбільший гнів викликає той факт, що забезпечення електроенергією виробляється досить вибірково. У той час, як прості спальні райони, де проживають звичайні громадяни, занурюються в темряву, в елітних селищах і багатоповерхових будинках заможних одеситів світло, чомусь є. І вже зовсім ні в які ворота не лізе ініціатива влади про перекачування української електроенергії в Молдову. Громадянину Зеленському варто згадати, що він український, а не молдавський президент. Давайте спочатку забезпечимо безперебійною подачею електроенергії нашу країну, а потім будемо думати про всіх інших. Упевнений, що та ж Румунія зможе допомогти Молдові. Україні треба вирішувати свої нагальні проблеми.

В таких умовах кожен виживає як може, і повинен сподіватися тільки на себе. Треба створювати запаси усього, що може стати в нагоді при автономному проживанні. Продукти, які можуть зберігатися необмежено довго, цукор, сіль, крупи, консерви, питну воду. Зрозуміло, свічки. Непогано придбати гасові лампи і запасу гасу для них. Готувати їжу відмінно допоможуть примуси і керогази. Для обігріву приміщень не варто сподіватися на електрообігрівачі, тому що  свiтла або не буде зовсім, або вiн у кращому випадку стане з’являтися години на два-три на добу. Тому треба запасатися дров’яними печами і дровами.

Банкомати теж працювати не будуть. Готівкові гроші треба знімати з них вже зараз, тому що потім буде пізно.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ