Человек не терпит насилия!

Черкаського прокурора, який намагався звернути вину за ДТП на пса, притягли до відповідальності

4 червня 2022 року Дмитро Чустрак, прокурор Черкаської обласної прокуратори, їхав за кермом та збив дорожній знак, ще і намагався втікти з місця ДТП. Патрульні запідозрили, що у Чустрака алкогольне сп’яніння🍷, скрутили його і надягли кайданки. Проходити алкотестер прокурор відмовився, хоча на перевірку в лікарні погодився. Вже у наркологічному диспансері в організмі Чустрака наміряли 0,8 проміле алкоголю. Вночі 5 червня прокурор ліг на лікування в обласну лікарню, а вже наступного дня виписався з довідкою, що дослідження начебто не підтвердило наявність алкоголю. Дмитро Чустрак відбувся протоколом за порушення ПДР і штрафом в 8️⃣5️⃣0️⃣ гривень.
А от яку “щемливу” історію він розказав Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії:
Того вечора прокурор їхав додому на машині дружини, при цьому відчував біль у спині. У цей час йому зателефонувала дружина. Він зупинив автомобіль за пару метрів від металевого стовпчика-позначки автобусної зупинки та почав розмовляти по телефону, забувши поставити коробку передач в режим «паркінг».
Дружина нібито повідомила прокурору про те, що в неї в цей день зламалося машина і вона ледь не потрапила у ДТП. Чустрак через це перебував у схвильованому стані, а тут ще собака, яка була в машині, додала йому клопоту. Пес стрибнув йому на коліна, коли у прокурора в руках були телефон і пляшка квасу, тому він розгубився і авто в’їхало в дорожній знак.
Чустрак випустив з авто свого пса🐶, потім вийшов сам, після чого під’їхала патрульна поліція, яка розцінила такі дії як втечу з місця ДТП. Під час спілкування з поліцейськими безпосередньо після ДТП прокурор заперечував свою причетність до події, намагаючись уникнути відповідальності за порушення ПДР. Він стверджував, що гуляє із собакою і відношення до автомобіля не має.
Дмитро Чустрак наполягав, що алкоголю 4 червня не вживав, а всі публікації щодо цього є маніпуляціями.
❗Дослідивши цей інцидент дисциплінарний орган прокуратури дійшов висновку, що прокурор дійсно вчинив дисциплінарний проступок. В результаті на Чустрака накладається дисциплінарне стягнення: забороняється на 1 рік переведення до органу прокуратури вищого рівня та призначення на вищу посаду в Черкаській обласній прокуратури.
Возможно, это изображение 1 человек и текст «AUTO MAIDAN черкаського прокурора, який намагався звернути вину за дтп HA пса, притягли до выдповдальност»
Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Недавно ще раз прочитав книгу спогадів М.О. Потебенька. З позиції часу різко впадає в око риторика дійсного Генерального прокурора України і цих тимчасових, але своїх. Тоді прокуратура правоохоронний орган. А тепер посміховище! Собаки плигають на прокурорів? Видно ще на початку їхніх реформ владним потрібно було привести цю авторитетну установу в стан жалюгідності і великого сорому. Кожен день Судово-юридична газета публікує перли бурхливої діяльності КДКП! Складається враження за опублікованими випадками, що і розглядаючі скарги і порушники дисципліни та прокурорської етики, якої вже давно немає — ідіоти. Той вкрав 8 кіло золота, то й злякався і до роботи не приступив, той забувся, чи забулася обвинувальний акт спрямувати до суду? Вердикт! Ми не будемо їх підвищувати? Або строк притягнення до відповідальності витік? Як і строк розслідування у провадженнях! Як пояснити батькам неповнолітнього, якого вбили, такий результат розслідування? Зарплати підняли, а дисципліна? Ви де чорти працюєте?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ