Человек не терпит насилия!

Підробляв документи і крав гроші. Чим заробляв на життя «антикорупціонер» Максим Бахматов

c33f116a 65e9 49a8 bf9e 8d752e559cd8

Засновник Офісу трансформації Максим Бахматов, що нині займається антикорупційними розслідуваннями, фігурував у кримінальних справах, одну з яких закрила скандальна суддя часів Януковича. Про це у Facebookнаписав експерт, медіааналітик Назар Приходько.

«Вкурвлює так звана антикорупційна діяльність Максима Бахматова — поважного ніби підприємця, а з недавніх часів ще й викривача корупції. Не так вже й давно він сам із задоволенням користувався схематозними «благами», які зараз так жорстко «викриває», — написав Назар Приходько.

Він повідомив, що в серпні 2014 суддя Тетяна Овсеп’ян звільнила Бахматова від кримінальної відповідальності. Його звинувачували у підробці документів — ч.3 ст.358 КК України. Він надав фейкові довідки, щоби отримати понад 212 тис. доларів кредиту.

8e5ee01d 5cb5 4dc8 95fd be2409b14755 c51af4c0 9859 4323 a2c7 ab2b70a22cb3

«Судячи зі статті, злочин міг бути скоєний повторно. За це Овсеп’ян мала б дати Бахматову 5 років обмеження чи позбавлення волі. Але справу тупо закрили. Цікаво, скільки це йому коштувало?», — йдеться в дописі.

Назар Приходько нагадав, що саме ця суддя, закрила розслідування «плівок Вовка» — аудіозапису, який правоохоронці зробили в кабінеті Павла Вовка, голови скандального Окружного апеляційного суду Києва. За даними «Схем», напередодні повномасштабного вторгнення РФ цей суд планував поновити Януковича на посаді.

Бахматов був підозрюваним у ще одній кримінальній справі. В 2007 році він взяв іпотеку, а в 2021 продав будинок і земельну ділянку, які були під заставою, щоби уникнути виплати боргу. Відповідно до судового рішення, Бахматов занизив вартість майна: будинку з 9,6 млн до 6,4 млн грн, ділянки — з 2 млн до 1 млн грн.

«Звичайне шахрайство. Тобто людина роками збагачувалася на схематозі, а прибутки прикривала легальним бізнесом. І нічого — він на волі і користується повагою в суспільстві, і навіть в корупції когось викриває», — написав Назар Приходько.

Оцените материал:
54321
(Всего 9, Балл 2.44 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Тому й війна, бо при владі різна погань, бо призначають на посаду завдяки звязкам. Кумівство продовжується . І тепер лізуть до влади , хто нахабніший, у кого є покровителі і головне, гроші, бо без грошей ані в депутати, ані в реформатори, ані на керівні посади. Гроші , як вирішували все , так і вирішують і не важливо у який спосіб вони здобуті.

  2. Ничего предосудительного в действиях Бахматова не вижу. Человек пытается меньше заплатить рекетиру в лице государства. С нашими налогами, судами и законами, нормальному человеку невозможно выжить. В том, что написано нет ничего, в чём можно реально обвинить Бахматова, что он присвоил чью-то собственность или ущемил права другого человека. Коррупционных действий тоже нет., а Приходько просто мудак.
    Бахматов — молодец, что вывернулся, хотя, очевидно, стоило это ему тоже не мало.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ