Человек не терпит насилия!

Чому заваливших справу Тарана та Венедіктову роблять послами, а не саджають?

Віктор Шлинчак: «Політичні призначення є в практиці дипломатичних служб усього світу. Однак важливо зберігати правильну пропорцію. Така позиція заступника глави офісу президента Андрієм Сибігою, інтерв‘ю з яким Главком публікував кілька місяців тому. І ця позиція має право на існування.
Проте, є питання про деякі політичні призначення, логіку яких ніхто у владі досі пояснити не може.
Перше — це призначення ексміністра оборони Андрія Тарана, який поїхав послом до Словенії. Друге — Ірини Венедіктової, яка поїде до Швейцарії.
Обоє були зняті з посад. Що було пояснено їх неефективністю на попередніх місцях роботи. Якщо це так, то навіщо відправляти цих людей на інші ділянки, де потрібні не менш ефективні менеджерські навики?
Якщо ж це плата за мовчання, то чи не є вона надто високою для країни, яка нині потребує підсилення професійної і сильної дипломатичної команди?
Я спеціально подивився сайт українського посольства в Словенії. За останній місяць посол Таран виступив на одній конференції, поспілкувався зі студентами та викладачами кафедри міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв та зустрівся з послом США в Словенії. Чи не надто це гарна і комфортна пенсія коштом українських платників податків?
І так, щоб два рази не вставати, цікаво, коли ж все-таки ми відправимо посла до Китаю, щоб мати звідти усебічну і виважену інформацію?»
Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 2.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Це ганьба! Хвойда, яка підзбирувала сподні в Сани Хант, а потім фоткалась у них, і більше нічого путнього не зробила на посаді генпрокурора, при ній був лише один піар, знищено матеріали кримінальних проваджень, кримінальні провадження повально продавалися і закривалися, не організувала евакуацію підлеглих з територій бойових дій — дипломат? В унісон ще й згадали про цього трахнутого тарілкою тіпа буддиста!

  2. Можна сказать жизнь удалась-завидуйте. Надеюсь она там живет не пособие для малоимущих и не в приюте для переселенцев.

  3. Рябошапка отреформував прокуратуру і обісравшись від війни зібався в Булонський ліс під Парижем! Ця малахольна Вєня теж реформувала і погань називала всіх і вся корупціонерами. Цікаво за дачу заплатила, чи борг висить? Айтішніка свого забрала чи ні? Тепер ніби не почину, воно в Швейцаріі. Тепер їй капіталіста подавай. Кулєба такий самий каже, що з іносиранцями вона добре комунікувала? Відпочине по заграницях від трудів неправедних! От і Костін оголосив вже нову реформу прокуратури. Забрав в Лехи Сімоненка тему. Той теж хотів. Андрюха візьми до себе хоча б двох при пам’яті, щоб тобі підсказували правильно, і ти не осоромився. А то в тебе день сексуальні злочини, день воєнні, а СБУ, ДБР, Беба без присмотру, що хочуть, те чинять. Візьмись голубе за нагляд і координацію. Злочинність, вона як сперматозоїд, скрізь вилізе, а ти в той час в однобортному кліфті. Непорядок! Якось аж встидно!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Річниця звільнення Баканова і Венедіктової. Всі поїли і в шапках

Річниця звільнення Баканова і Венедіктової. Всі поїли і в шапках

19 липня 2022 року голова СБУ Іван Баканов та генпрокурорка Ірина Венедіктова були звільнені від посад. Довкола цієї події розгорнувся…
Почему Червинский в тюрьме, Баканов – в киевском бассейне, а Венедиктова до сих пор в Швейцарии?

Почему Червинский в тюрьме, Баканов – в киевском бассейне, а...

Странно, что мы до сих пор не видим указа Зеленского об увольнении Ирины Венедиктовой с должности Посла в Швейцарии. Стоило…

Венедиктову арестовали? Сухачев на очереди?

У Швейцарії при спробі проведення фінансових операцій по депозитних рахунках колишнього Credit Suisse (нині під контролем UBS Group AG), на…
НОВОСТИ