Человек не терпит насилия!

ШАХОВНІНА МАРИНА незаконно обіймає посаду голови Подільського районного суду міста Києва!

До нашого видання надійшов лист від СГОУ «Народна рада», де вони обґрунтували та довели факт можливого незаконного перебування судді Шаховніноі М.О. на посаді голови Подільського районного суду міста Києва. Звернувшись до голови Ради суддів України Моніча Богдана Сильвестровича з заявою-клопотанням щодо роз’яснення правомірності перебування на посаді Шаховніноі М.О. — громадська організація у строк, визначений законом відповіді так і не отримала! Постає запитання: чому Рада суддів України зволікає з відповіддю?
Заявники у листі чітко вказали, що «Відповідно до Указу Президента України В. Януковича від 12.03.2012 №193/2012 Шаховніну М.О. призначено на посаду судді Подільського районного суду міста Києва строком на п’ять років. До цього часу суддя Подільського районного суду міста Києва Шаховніна М.О. не була призначена на посаду судді безстроково.
А вже 25 травня 2021 року на підставі рішення зборів суддів №9 від 25.05.2021 року, в порушення вимог ст. 20, ст. 135 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» головою Подільського районного суду м. Києва обрано Шаховніну М. О..
За таких обставин, суддя Шаховніна М.О., за відсутності повноважень на здійснення правосуддя, була обрана головою цього суду всупереч вимогам статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
Як бачимо, «кришу» мала гарну, або ж «франклін» їй допоміг.
На підставі викладеного просимо надати інформацію щодо можливості перебування голови Подільського районного суду міста Києва Шаховніної Марини Олегівни на посаді голови цього суду та можливості бути обраною головою цього суду у відповідності до статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та рішення Ради суддів України від 25.11.2021 №53.»
Тут питання риторичне до Голови Ради суддів України: Невже у часи війни з росією, суддя, котра виносила рішення проти майданівців та автомайданівців може морально, та з огляду на викладене у листі, так «незаконно» обіймати адміністративну посаду голови суду одного з столичних суддів Києва??
0e32e2a8 caba 4825 a0ca 0a7add4b226f c837fb27 7245 4ff4 b494 e5095fe3a182 be2d9fbb b4a5 45ef aefc 295c46d9f87c
Цікаво, що на звернення громадської організації від 14 вересня 2022 голова Ради суддів України Богдан Моніч, надав відповідь у формі ЛИСТА за його підписом, однак не став тривожити Раду суддів України для прийняття РІШЕННЯ з цього питання у відповідності до Положення, що регулює роботу найвищого органу суддівського самоврядування!
При цьому сам Богдан Моніч у своєму ЛИСТІ вказує про порушення при обранні та перебуванні Шаховніної М. на посаді голови Подільського районного суду м.Києва(лист відповідь додається).
Нагадаємо, що лист носить рекомендаційний характер, рішення Ради суддів є обов’язковим для реагування і виконання всіма органами судової влади та їх посадовами особами!
А й справді, для чого з такого незначного питання скликати Раду суддів і приймати рішення: всього лиш суддя обіймає посаду голови столичного суду незаконно!
А можливо склад Ради суддів України надто зайнятий важливими справами: служить в ЗСУ на передовій??Чи волонтерством займається? Або ж як варіант під «шумок» свої справи робить?
ec4ef786 2e5b 4a6c 99ee ba3ccd5df678

d22c2652 fab6 4b73 b81e 338606b30c10
6e788d5c dcae 46ba bd5d a4f49b3b45dc
Наше видання бере під контроль цю ситуацію, та інформуватиме громадськість.
Оцените материал:
54321
(Всего 20, Балл 3.45 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Звичайно можливо й Анохін, але він ТУПОВАТИЙ. Його інтелекту вистачає тільки на дрібні МАХІНАЦІЇ з прокурорами (в адвокатських колах кажуть, що може «ПОРІШАТИ» геть усе, не цурається нічого і нікого) та на ЗДИРНИЦТВО з колег за допомогу у відрядженні (бере гроші під Князєва). Прикро, що він досі не усвідомив, що СЛУЖБОВІ РОМАНИ на роботі, то шлях у прірву.

    1. Злі язики шепочуть, що НА СПРАВДІ, за цим матеріалом стоїть місцева ХВОЙДА на ім’я Тетяна (кому треба ті знають). Шепочуть що вона ЗАЛЯКУВАННЯМ подібними «сенсаціями» змусила піти у відставку колишнього голову суду та його заступника, а сама, будучи притягнутою до кримінальної відповідальності за ХАБАР, вмостилася в крісло заступника, хоча Вища рада правосудних її відсторонила від посади (тож тут більше питань до її повноважень). Інші злі язики, з ВАКСу, говорять, що до кінця зими по ній ВИРОК буде, тож їй фасон для тюремної роби варто обирати, а не інтриги плести. Хоча, будучи за натурою ШАХРАЙКОЮ НА ДОВІРІ Тетяна схильна до афер в будь-який час, тому їй важко завести справжніх друзів та побудувати гарні стосунки з будь-ким. Відсутність постійних сексуальних партнерів все ж таки впливає на мозкову діяльність.

НОВОСТИ