Человек не терпит насилия!

Політичний колобок: як Максим Курячий партії змінював та підтримував «Мирні угоди Петра Порошенко,став багачем ??

b059a8fd 11b4 416d 8afd 774e55e0d746Політичний колобок: як Максим Курячий партії змінював та підтримував «Мирні угоди Петра Порошенко,став багачем ???

 

Як показує практика, існує чимало українських політиків, готових виконувати циркові трюки типу перевзуття в повітрі з одночасним перефарбовуванням, аби дорватися до влади.

 

А, дорвавшись, потрапити на хлібне місце. Такі діячі охоче декларують діаметрально протилежне тому, що говорили ще кілька років тому, змінюють партії та спонсорів, як легковажна дівчина кавалерів, і все заради того, щоб люди їм повірили та обрали депутатами. Однак навіть таким запеклим лицемірам є чому повчитися у Максима Курячого, нинішнього кандидата у народні депутати у 25 окрузі Дніпра. Максим міг би всім цим безпринципним кар’єристам дати майстер-клас з того, як слідувати політичній кон’юнктурі і завжди залишатися на плаву. У цьому плані він справжній гуру.

 

У послужному списку Курячого маса партій, до яких він вступав, коли вони були модними і перебували в зеніті своєї слави, і які він тут же залишав, на чолі найчутливіших щурів, ледве ці політичні кораблі давали течію.

Свою кар’єру чиновника Максим розпочав одразу після закінчення вишу – влаштувався працювати юридичним консультантом у Червоногвардійському райвиконкомі тоді ще Дніпропетровська. За п’ять років дослужився до заступника голови. Донині в Дніпрі є чимало людей, які розповідають, що вже тоді юний Максим дуже рідко коли просто так ставив свій підпис під будь-яким дозволом та узгодженням. Але порозумітися з ним було досить легко – чиновник готовий був свій автограф міняти не тільки на гроші, а й по бартеру. Наприклад, на талони на бензин.

 

2010 року почалося сходження зірки Юлії Тимошенко. Її політичне майбутнє здавалося прекрасним, вона була фавориткою майбутніх виборів Президента. І Курячий, не роздумуючи, вступив до «Батьківщини». Опинившись на другому місці у партійному списку «Батьківщини», Максим стає депутатом міськради. Місто – не район. Тут масштаб більший.

Однак Юлія Тимошенко програла вибори Президента України Віктору Януковичу і незабаром опинилася за ґратами. Курячий, на той час голова фракції «Батьківщина» у міськраді не став стоїчно боротися за свого лідера. Ні, слуга покірний! Він, незважаючи на те, що був керівником міської парторганізації «Батьківщини», миттєво залишив опальну партію та у 2013 році перейшов до фракції, яка складається з депутатів від «Фронту змін». Вони створюють ВО «Демократи» та починають тісно співпрацювати з Партією регіонів. Проте Євромайдан все змінює, і ось уже Максим Курячий перекотився до нової партії влади – «Блок Петра Порошенка».

 

Саме як кандидат від БПП Курячий стає у 2014 році народним депутатом. Активно підтримує усі ініціативи Петра Порошенка. За відданість та готовність виконувати будь-яке доручення Максиму довіряють посаду заступника голови фракції БПП у Верховній Раді. Життя вдалось. Його добробут зростає, у декларації з’являється нове дороге авто, ціною близько 3 млн. гривень… Проте варто було рейтингу Петра Олексійовича впасти, і наш політичний колобок стрімголов укотив із непопулярної політсили.

 

Сьогодні Курячий балотується по 25 округу

 

Дружина народного депутата України від Блоку Петра Порошенка Максима Курячого (виборчий округ №25) Наталія має квартиру, вартість якої на момент придбання становила 7 гривень. Про це повідомляється в електронній декларації народного депутата, розміщеній на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Квартира загальною площею 35 кв. придбана у 2001 році та розташовується у Павлограді Дніпропетровської області.

 

Як повідомляла, «Влада.Дніпропетровськ», відповідно до декларації про доходи, розміщеної на офіційному веб-порталі Верховної Ради, протягом 2015 року народний депутат України Максим Курячий придбав квартиру площею 62,5 квадратних метра та збільшив суму коштів на банківських рахунках на 190 тисяч гривень – до 554 тисяч гривень. Цікаво, що інформації про банківські рахунки у його електронній декларації немає. Водночас народний депутат задекларував, що у 2015 році мав 910 тисяч гривень, 118 тисяч доларів та 11 тисяч євро готівкою.

За останні три роки Максим Курячий суттєво збільшив свої доходи: якщо у 2013 році, будучи депутатом Дніпропетровської міськради, він отримав лише 48216 гривень доходу за рахунок дивідендів та відсотків, то у 2014 році вже 73472 гривні з яких 6720 гривень становила зарплата народного депутата,

 

Продовжуємо говорити про халатність та зловживання у Дніпровській міській раді, жертвами яких стають діти. Це школа №15 на вулиці Кедріна у Чечелівському районі Дніпра. Ремонтувати її розпочали ще перед виборами. Щоправда, в системі Prozorro можна знайти лише дані про одну закупівлю та договір від 16 серпня, а також додаткові угоди, які підписував заступник міського голови Михайло Лисенко (раніше оголошений у розшук, але у п’ятницю спокійно повернувся до країни літаком із Туреччини та, незважаючи на підозри у скоєнні тяжких зловживань, відпущених на волю). На якій юридичній підставі та на які гроші проводилися ремонтні роботи до серпня, незрозуміло. Будівельники покинули ремонт, перегородивши шкільний двір та створивши масу незручностей та небезпек для педагогів, школярів та їхніх батьків.

Відповідно до даних Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, 25 вересня ТОВ «Карон груп» отримало з бюджету Дніпра 8 298 114 гривень як аванс на придбання будматеріалів, але ремонт так і не відновився.

 

Проте депутат «дослужився» до посади заступника голови фракції «Блоку Петра Порошенка» у Раді. Але наприкінці повноважень парламенту після програшу Порошенка на президентських виборах поспішив вийти з БПП. Очевидно, сподіваючись, що це додасть йому рейтингу на нових виборах до Верховної Ради або уникнути кримінальної відповідальності за зраду при голосуванні.

 

Зараз Максим Курячий Заступник керівника Центрально-Чечелівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у місті Дніпро .

 

Кримінальні провадження проти Максима Курячого не закрито за фактом зловживання владою та службовими положеннями, а також за фактом не задекларованих квартир, машини та рахунки в банках.

Максим Курячий незабаром є всі шанси вирушити до Лук’янівського СІЗО міста Києва за рішенням суду.

Ми громадськість Вас інформуватимемо про хід продовження розслідування кримінальних проваджень проти Максима Курячого.

 

https://politeka.net/uk/person/1100737-kurjachij-maksim-pavlovich-dose-knopkodava-i-ljubitelja-dorogih-aksessuarov

 

Офіс Генерального прокурора

ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ

Служба безпеки України

 

#Коррупція

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ