Человек не терпит насилия!

Як «Слуга народу» Ковальчук разом з кадрами Януковича вдруге приватизовують Рівненську митницю

11

Протягом трьох місяців виконання обов’язків начальника Рівненської митниці, Роман Пригарський геть не виправдав очікування своїх «бенефіціарів» (https://antikorpravda.com/mitniki-maroderi-chi-kolaboracionisti-najvishhih-shhabliv/). Найбільше невдоволений «Слуга народу» нардеп Олександр Ковальчук, адже його особисті доручення щодо збору хабарів і наповнення власних кишень (https://apostrophe.ua/ua/news/society/2022-02-22/sluga-naroda-radovavshijsya-sankciyam-snbo-protiv-kontrabandistov-vozglavil-kontrabandu-avto-v-rovenskoj-oblasti—smi/260141?amp) ледве виконуються на половину.

Молодий митник Пригарський, якого відрекомендував «Слузі народу» відомий на всю країну біткоїновий мільйонер та кум Пригарського Іван Іванов, виявився звичайним  йолопом, який не здатний ні керувати державним органом офіційно, ні налагодити тіньові аспекти роботи. Пригарський не тільки втратив велику частину представників бізнесу, які перенесли свою діяльність на інші митниці, а й не зумів здобути авторитет серед підлеглих. Перших обурюють виставлені під час війни неофіційні умови співпраці з митницею та драконівські побори, других – відсутність виплат корупційних зарплат у конвертах…

У зв’язку з цим, керівні повноваження Пригарського продовжені не будуть.

Тим часом нардеп Ковальчук шукає способи домогтися призначення начальником Рівненської митниці свого давнього друга, досвідченого митника часів Януковича – Сергія Панчука. ЗМІ неодноразово звертали увагу на цю персону та його статки (https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/korol-mitnitsi-i-vidpovidalnij-za-blyahi-vstoyav-pislya-zvilnennya-prihovav-dochok-i-kupiv-kvartiru-za-13-grn/amp.htm). Для «заплутування слідів» Сергій Панчук у свій час навіть оформив фіктивне розлучення з дружиною-митничкою. Відтоді пан митник не декларує ні маєток в с.Вишнів, ні елітні автомобілі-кабріолети, які реєструє на дітей. Про ексклюзивно низькі ціни на задекларований мерседес та яхту годі вже й казати. До речі, на митну службу Панчук прилаштував і свого зятя – ще одного волинського мільйонера. Не так давно в ЗМІ повідомляли, що саме завдяки нардепу Ковальчуку в Державній митній службі України з’явився відвертий бізнес-проєкт – очолювана Сергієм Панчуком Поліська митниця : https://antikor.com.ua/amp/articles/466261-sergej_panchuk_i_ego_retsept_uspeha_kak_30_let_ehemesjachno_sobiratj_na_polesskoj_tamohne_4_milliona_dollarov_vzjatok

Проте сам Панчук, поставив Ковальчуку свої умови:

1) Ніяких приставок «в.о.» — Сергій Євгенович бажає мати офіційний титул начальника митниці та вимагає свого призначення на цю посаду шляхом переведення з досі неліквідованої Поліської митниці. Щоправда, для цього ще потрібно кудись подіти дійсного начальника Рівненської митниці Андрія Кузніка, якому, за словами працівників апарату Держмитслужби, вже підготували місце в Івано-Франківську.

2) Присвоєння звання «державний радник митної служби», за яке минулого року Панчук передав Ковальчуку 250 тисяч доларів США, проте Президент Зеленський не підтримав подання тодішнього голови Державної митної служби Павла Рябікіна (https://dostup.pravda.com.ua/request/88282/response/333637/attach/3/2482..pdf?cookie_passthrough=1).

Не сумніваємося, що успішний попередній досвід співпраці, який журналісти оцінювали у 3 – 4 мільйони доларів США злочинних прибутків щомісяця, є потужним стимулом для Ковальчука шукати способи вирішити поставлені Панчуком задачі. Та чи вдасться це йому, адже отримати звання генерала митнику-злодію під час війни це те саме, що підняти на сміх ЗСУ та усіх українських воїнів. Чи піде на це голова служби бригадний генерал Демченко, та яку відповідь цього разу отримає від Президента – питання відкрите.

Пане #Зеленський, Ви припинете цей «бенкет під час чуми» своїх «слуг» і митників-хабарників, чи цю функцію силовим методом виконає #Залужний із #ЗСУ?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ