Человек не терпит насилия!

Вадима Мельника «опустили»

Як відомо, рік тому було створено новий орган — Бюро економічної безпеки (БЕБ). Він мав узяти на себе деякі функції СБУ щодо боротьби з економічною злочинністю. Також зі створенням БЕБ ліквідували податкову міліцію.

Однак 3 жовтня керівника БЕБ Вадима Мельника викликали «на килим» відразу два комітети Верховної Ради — з питань податкової політики та правоохоронної діяльності.

«Ми могли б зібратися з приємного приводу — минув рік з призначення керівником Бюро економічної безпеки Вадима Мельника. Проте, на жаль, сьогодні ми зібралися із неприємним.

Ми бачимо всі ознаки провалу тієї реформи, яка була започаткована нами минулого року», — підкреслив голова «податкового» Комітету Ради Данило Гетманцев.

«Ми не отримали звіт від директора БЕБ у порушення статті 34 закону про Бюро (а мав бути до 1 березня). Я говорив з прем’єром — Кабмін теж не отримав звіт. Тому ми не можемо зробити висновок, чому виник провал. Чи це питання кадрів, які керують цим органом?

Або ж це провал стосовно того, що ми взагалі створили цей орган, а не повинні були цього робити, і краще б реформували існуючі тоді правоохоронні органи в економічній сфері.

Це провал по основних питаннях, якими займалася податкова міліція: підакцизні товари (тютюн, паливо), нелегальний експорт зернових без повернення валютної виручки.

Не відбувся цей орган як аналітичний орган.

Не відбувся навіть як орган, бо бачимо лише 7 відсотіків наповнення персонального складу більше ніж через рік після призначення керівника.

А за це все держава заплатила 100 млн грн цього року.

Я б не хотів, щоб ми оцінювали результати, бо їх немає, але щоб ми розібралися у причинах», — сказав Гетманцев.

Тг-канал «Вій» пише:

Ситуація з заслуховуванням очільника БЕБ Мельника отримала несподіване продовження.

Відео доповіді Вадима Мельника з гострими питаннями та приниженням було видалено з мереж після нашої публікації.

Тут існує декілька варіантів:

Мельник залишається працювати далі (основний варіант);

В ефірі було зазначено факти, які не потрібно знати простому громадянину.

Але прояв демократії вражає.

Спершу відбулось анансування публічної порки Вадима Івановича, а після зачищення всіх слідів його порки.

Але «рукописи не горять»)

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Чекайте друзи,от-от я пройду с сынами реабилитацию у Лондони писля контузии на фронтах та повернусь до Украини
    И тоди скину клоуна та наркомана с допомогою Залужного,якому задонатил
    Замисть Мельника поставлю боеву подругу Гонтареву,яка проявила себе як патриотка альтруистка

  2. При чому тут Мельник? Ліквідація податкової міліції відбулася за однієї причини, щоб не було кому розкривати і розслідувати податкові злочини. Була чітко визначена її структура, по напрямках адміністрування певних видів податків, була чітка вертикаль підпорядкування, потім їх стали підпорядковувати кому завгодно, щоб не виходили з під контролю і не впливали на потоки, не допомогло вирішили прикінчити і відкрити щлях до безккарності. Хто буде виявляти нелегакльне виробництво цигарок, горілки, та тієї ж кави, встановлювати місця фактичного перебування місцезнаходження платників податків, забезпечувати безпеку ревізорів та податкових інспекторів під час здійснення контрольних закупівель, та дуже багато функцій, які зараз виконувати нікому. Податковий міліціонер у себе у кабінеті мав доступ до баз даних податкової служби, міг перевірити і відреагувати на протиправні дії і ухилення від сплати податків, спробуйте зараз отримати ту іформацію, та це просто смішно , мінімум місяць, от вам і рехворма, цілеспрямовано знищили реальну силу і створили взагалі нічого, бо не існує сил і засобів для створеного підрозділу якими можна документувати протиправну діяльність, а Мельнику сказали щоб мовчав та й годі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Андрей Приз порочит БЭБ

Андрей Приз порочит БЭБ

Начав решительную чистку рядов государственных служащих во время большой войны, команда Владимира Зеленского демонстрирует Нации и европейским партнерам свою готовность…

БЭБ подозревает в нарушениях все сети АЗС, кроме принадлежащих Коломойскому

Бюро экономической безопасности (БЭБ) подозревает все ведущие сети АЗС страны — OKKO, WOG, Shell, SOCAR, KLO, AMIC — в уклонении…

Ахметовский "Метинвест" почувствовал "беспрецедентное давление"

Представители правоохранительных органов проводят на горно-обогатительных предприятиях группы «Метинвест» в Кривом Роге внезапные следственные действия, касающиеся якобы имеющих место налоговых…
НОВОСТИ