Человек не терпит насилия!

Начальнику Лубенського райуправління ДСНС Володимир Башлій вимагав та отримав $1000 хабаря щомісяця за позитивні перевірки цегельного заводу. Вирок винесли тільки посереднику, який отримав $100

14 вересня Лубенський міськрайонний суд виніс вирок місцевому підприємцю Ігорю Кравецькому, який був посередником у корупційній справі. Суддя Тетяна Бєссонова засудила його до 34 тис. грн штрафу. Про це  стало відомо з реєстру судових рішень та сайту Судової влади.

Ігор КравецькийІгор Кравецький

Згідно з матеріалами справи, оформлений як ФОП лубенчанин Ігор Кравецький добре знайомий із начальником Лубенського районного відділу ГУ ДСНС в Полтавській області Володимиром Башлієм. У травні 2021 року він запропонував свою допомогу представнику ТОВ «ТЦЗ» («Тарасівський цегляний завод»). За $100 він пообіцяв владнати питання із протипожежними перевірками ДСНС щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки на підприємстві.

За те, щоби отримати відповідні умови і не бачити інспекторів на своїх потужностях, представник підприємства мав сплатити ще $1000 уже самому Башлію.

Володимир БашлійВолодимир Башлій

Далі Ігор Кравецький визнав провину у пропозиції хабаря й отримав вирок за ч. 1 ст. 369 ККУ (Пропозиція надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи дій з використанням наданого їй службового становища) та ч. 2 ст. 369-2 ККУ (Пропозиція здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди для себе та одержання неправомірної вигоди для себе за здійснення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

У якості покарання йому призначили 34 тис. грн штрафу. Виплачувати суму дозволили упродовж півроку — рівними сумами по 5666 грн.

Трохи детальніше цю історію розкриває анонімний YouTube-канал «Корупція в деталях», де більш детально розкрито обставини зустрічей Володимира Башлія з представником заводу при посередництві Ігора Кравецького. На каналі завантажено три відео з аудіозаписами розмов, титрованими як нібито це діалог між Володимиром Башлієм, Ігорем Кравецьким і представником товариства «ТЦЗ».

На фрагментах також зазначається, що Володимир Башлій нібито є «Рідним Кумом» та товаришує із керівником обласної ДСНС Володимиром Салогубом, що Башлій мав отримувати по $1000 на місяць за подальшу лояльність до заводу, і що подібну оплату він отримував не один раз і від інших підприємств. На одному із записів указано нібито і процес передачі першого траншу.

Втім, наразі у реєстрі судових рішень немає жодної інформації про розслідування саме стосовно начальника райуправління ДСНС. Навіть матеріали щодо Кравецького були опубліковані вже після висунення обвинувачення. Тож, припускаємо, що Башлій не був і не буде навіть серед підозрюваних.

Судячи з розмов на записах стає зрозумілим, що Володимир Башлій користується захистом саме керівника ДСНС в Полтавській області.

А зважаючи на те, що жоден правоохоронний орган області так і не дав правової оцінки діям Володимира Башлія то чітко можна зробити висновок, що попри війну і так звані реформи епоха кумівства так і не завершилася.

Маргарита Одинцова для «ОРД»

https://youtu.be/EnKvsGY1ZTM

https://youtu.be/wV8yvKXKSjs

https://youtu.be/q_niex3XmtM

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

    1. Пэтро.У тебеж диабет та сивина.Бережи себе.Ты потрибен живым после перемоги.Будут тебе свинья медведчуковська судить анрод

  1. Срашно навить подумати щоб трапылось колы вийна перешла в активну стадию при Свиногетьмане #порошенко
    Во время захвата Дебальцево та Углика свиня втекла со страны,потим слёзно просила любого друга щоб коридор дав ВСУ та Минськи згоды подписав.
    Зараз теж свиня в Лондоне ховаеться с подсвинками михуйилом та олекссыем ,шлюхой Мариной.Чому ссыш в Украину повернутись,свин воровитый?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ