Человек не терпит насилия!

Рейдерский захват во время войны — ЗРАДА!!!

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1994309-u-zaporizkiy-biznes-asotsiatsiyi-nazvali-reyderstvom-tisk-oblasnogo-prokurora-prikhodka-na-mistsevi-pidpriyemstva

У запорізькій бізнес-асоціації назвали рейдерством тиск обласного прокурора Приходька на місцеві підприємства

 

Віктор Приходько

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Керівник Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько тисне кримінальними справами на місцевий бізнес, виконуючи приватні замовлення. Про це у коментарі УНН розповіла голова правління Запорізького бізнес-союзу “Порада” Олена Єрьоменко.

Цитата

“Це (тиск на підприємства, — ред. )було і до війни. Це мені відомо безпосередньо від суб’єкта господарювання. Але під час війни він, мабуть, вирішив, що це буде ефективніше, оскільки усім не до цього, і продовжив цю діяльність. Це за усіма показниками рейдерство. Рейдерство не безпосередньо Приходька, він лише виконавець, який допомагає певним людям захопити чи нейтралізувати взагалі це підприємство і звести його діяльність до нуля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переслідував бійця ТрО: українці ще півтора місяця тому вимагали звільнити запорізького прокурора Приходька

Попри всі звернення, закриття кримінальних справ – тобто бізнес через суд їх закриває, а Приходько знову відкриває за іншими статтями. (…) Це суто господарська діяльність, це взаємовідносини двох суб’єктів господарювання. Це взагалі повинно було б вирішуватися, якщо є у когось претензії, у господарських судах, але друга сторона – суб’єкт господарювання, йому не подобається, що підприємство достатньо розвивається, відкриває свої магазини, і вони руками нашого прокурора хочуть їх прибрати зовсім з ринку”, – розповіла Єрьоменко.

Деталі

Вона зазначила, що підприємство, яке переслідує Приходько, є найбільшим імпортером риби та морепродуктів, а також великим платником податків. Воно під час війни зберегло робочі місця та допомагає армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрадання гуманітарки: керівник Запорізької прокуратури завів справу у глухий кут та бреше, що не робив цього – нардеп

Як стало відомо УНН, йдеться про підприємства, які виробляють рибну продукцію під брендом Veladis, зокрема “Альбакор” та “Компанія Стінгрей”. Замовником рейдерської атаки на ці підприємства може бути компанія “Егерзунд”. Зокрема, Приходько тисне на підприємства справою 4-річної давнини щодо спору між запорізькими фірмами та норвезькою компанією “Пелагія АС”, якій частково належить “Егерзунд”.

Нагадаємо

Генеральний прокурор Андрій Костін обіцяв провести перевірки в органах прокуратури. За словами нардепа Юлії Яцик під перевірку має потрапити і Віктор Приходько, який, серед іншого, покинув Запорізьку область на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Джерело: УНН

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1994309-u-zaporizkiy-biznes-asotsiatsiyi-nazvali-reyderstvom-tisk-oblasnogo-prokurora-prikhodka-na-mistsevi-pidpriyemstva

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ