Человек не терпит насилия!

Мобілізація у Росії

«Окей, давайте серйозно.

Мобілізація у Росії тактично робить нам проблеми. Це банальна математика. Там, де сиділо в окопах 100 росіян, тепер буде сидіти, наприклад, 150. Звичайно, їхня мотивація буде низькою, але тупо статистично вони будуть випускати більше куль у твій бік. 

Але стратегічно це на краще. Банально через те, що:

1. Мобілізація у Росії – це місяць-два, як раз до ленд-лізу впораються. А ленд-ліз – це про війну технологій, а технологіям, розумієте, трошки байдуже, сто там росіян на ППД чи сто п‘ятдесят, на радіус ураження це не впливає. Така сама мобілізація трохи раніше спричинила б нам набагато більше проблем.

2. Мобілізація у агресивній війні демотивує суспільство. Зростає відчудження між владою та народом, загострюються внутрішні протиріччя. Яскравий приклад – відносно спокійне і малокровне падіння 300-річного правління династії Романових у Росії у лютому-березні 1917 року, під час Першої світової війни з її мобілізаціями, втратами і каліками.

3. Зараз у нас переважно війна артилерії, а не піхоти. Власне, піхота несе найбільші втрати саме від арти, а не від піхоти ворога. А призвати нові пушки та РСЗВ Росія не може. Більше того, нормально вдягнути та озброїти призовників вона не здатна теж – ми це бачили на примусово мобілізованих луганцях та донеччанах. «Мосінка», радянська каска, жахливі берці, джгут замість турнікета, ладанка замість аптечки. Не сумнівайтеся, розповіді про те, з чим посилають воювати проти «всей НАТЫ сразу», будуть надихати все російське суспільство і збагачувати окремих представників воєнкоматів.

4. Все, що робить Росія, вона робить хуйово, від холодильників і до війни. Якісно Росія робить тільки і виключно хуйню. Тож можете повірити, що мобілізація буде проведена так, що вони про неї неодноразово пожалкують. 

5 і останнє. Росія і особисто Путін розписалися перед росіянами у нездатності перемогти Україну. Це слабкість. Це удар по авторитету. Це величезна щілина у фундаменті російської державності.

Вірте у ЗСУ. Підтримуйте ЗСУ. Ставайте до лав ЗСУ. 

Будьте частиною нашої перемоги»

Юрій Гудименко, боєць ЗСУ, до 24.02.2022 лідер Демократичної Сокири.

Оцените материал:
54321
(Всего 8, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Згоден з Юрієм на 100%. Турбує лише однек питання-як нам перемолоти цю мразь із раші, яка лізе і лізе в іншу країну, навіть не усвідомлюючи цього в силу ватності і відсутності інтелекту. Це дійсно війна зла і добра. Вся надія на ЗСУ.

  2. Очистимо силові відомства від колаборантів,зрадників та пройдисвітів які влаштовувались на роботу на прохання медведчука,козака та інших потвор з опзж!

  3. Зима насувається, померзне русня, в хати полізуть ховатися. Для тезніки треба їм більш соляри — треба логістику доставки знищувати. Як димок з хати пійде поблизу фронта — там гріються рашисти — коптер з гранатою і у трубу скидувати. Спирт їм надсилати лише з деревини, хай пьють і к Господу у рай. Побільше несподіванок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ