Человек не терпит насилия!

фсб готує провокації в Криму

Керівництвом управління фсб рф по Криму та Севастополю ініційовано перед представниками окупаційної влади Криму питання щодо проведення в окремих районах масового відключення енергоресурсів.

Обґрунтуванням такого прохання є дві основні причини:

  • списання відключення енергопостачання на дії партизан Криму, збільшення ненависті до них з боку мешканців та активізації протидії, у т.ч. посилення поліцейського та контррозвідувального режиму;

  • очікується, що після відключення, в соціальних мережах будуть публікуватися повідомлення про нібито дії партизан, що призведе до масового обговорення новин та коментарів, в ході фільтрації яких можливо буде вирахувати проукраїнські налаштованих осіб.

Відомо, що ввечері 18.09.2022 в Севастополі відбулось масове відключення електропостачання без повідомлень причин (відключена підстанція «Севастопіль»; вимкнуті світлофори на дорогах, зупинений рух тролейбусів, без світла залишилися Стрілецька бухта, Козача бухта, частина Камишової бухти, Гагаринський район). Водночас, спостерігалось збільшення в цих районах поліцейських патрулів та осіб, одягнутих в цивільний одяг, які тримались групами по 2-3 особи, мікроавтобусів із тонованими вікнами.

20.09.2022 очікується відключення газопостачання в Алушті та навколишніх населених пунктах (Партеніт, Малий Маяк, Утес, Чайка, Бондаренково, Лазурне, Виноградне, Кипарисне, Пушкино, Лаврове, Нижнє-Запрудне, Запрудне, Лучисте, Лаванда, Семидвор»є, Изобильне, Верхня Кутузовка та Нижня-Кутузовка), а також електропостачання в Сімферополі та найближчих населених пунктах. В управлінні поліції вже підготовлені розпорядження про направлення в ці населені пункти додаткових патрулів.

Враховуючи збільшення проукраїнських настроїв на півострові, окупаційна влада Криму ініціювала внесення змін в кодекс про адмінправопорушення щодо введення штрафів у розмірі до 1 млн.рублів у відношенні осіб та організацій, які будуть публікувати або використовувати карти, на яких Крим зображений не у складі росії (від 1 до 3 тис. рублів для громадян, від 2 до 5 тис. для посадових осіб, або арешт до 15 діб. Для юридичних осіб штрафи починаються від 100 тис. рублів до 1 млн. рублів).

Протягом останньої доби через Керченський пролив в інтересах росії (для вивезення викраденого з України майна) пройшло 74 судна: 35 – в Азовське море, 39 – в Чорне море. З метою приховування своїх дій, на суднах, у порушення Міжнародної конвенції по охороні людського життя на морі 1974 року, виключається система автоматичної ідентифікації (AIS).

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ