Человек не терпит насилия!

МОВЧАН ОЛЕКСІЙ це не слуга народу,а його обкрадач….

imageХочу Вам розповісти про всюдисущого нібито заради блага України народного депутата України ОЛЕКСІЯ МОВЧАНА.
Вищевказана особа користуючись статусом народного депутата України, всупереч ЗУ «Про статус народного депутата України», грубо порушуючи вимоги ст. 24 цього закону обрав собі шлях лобіювати власні інтереси в органах місцевого самоврядування Полтавської області, центральних органах виконавчої влади України, не гидує до речі державними і комунальними підприємствами.
Так на протязі 2022 року вказана особа використовуючи власний статус та знайомства здійснила кадрове переміщення в Регіональному Офісі водних ресурсів у Полтавській області. На посаду керівника Офісу було призначено особу яка взагалі не відповідає кваліфікаційним вимогам в ції галузі.
Протягом цього ж часу за допомогою горе депутата було змінено керівника державної екологічної інспекції центрального округу. Обраний мер Кременчука та керівники комунальних підприємств цього міста підпорядковані ОЛЕКСІЮ МОВЧАНУ.
????? — навіщо це йому.
Виникає питання, чому Мовчан всупереч виконанню депутатських повноважень тицяє свій ніс не в державні справи як йому диктує закон, а туди де йому буде вигода. Відповідь на це питання відома, особливо тим хто перетинався з його методами (так би мовити обов’язками) та тим хто особисто замовляв та проплачував заміни керівників. Всім відомо що вказані послуги коштують по тарифам МОВЧАНА 20 000 $.
Далі буде……

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ