Человек не терпит насилия!

Зеленський всіма силами бажає позбутися від справжніх патріотів України

zelenskiy2 2021 09 11 07 29 36 utc

Ми кожен день ставимо собі питання: коли почнуться перемоги, ворог буде розбитий, а свята українська земля нарешті очиститься від окупантів? І не знаходимо відповіді.

Справжні патріоти України в цю годину кладуть свої життя на вівтар свободи нашої держави на фронті. А за їх спинами в глибокому тилу що до їх готується гігантська провокація.

СБУ отримала від офісу президента Зеленського вказівки покінчити з патріотами. Там готують переслідування, затримання і репресії тих, хто своїми грудьми, не шкодуючи себе, захищає державу.

Завдяки чесним співробітникам СБУ стали відомі подробиці. Департаментом ЗНД СБУ ще у 2020 році розроблено пропозиції щодо «реалізації зусиль та зниження рівня впливу непідконтрольної націоналістичної організації «Національний корпус».  Зараз вони виконуються.

Репресіями загрожують «лідеру та ідеологу»  (так у документі) структури Андрію Білецькому та одному з його сподвижників Сергію Величку.
5 11111
5 11112
СБУ має намір звинуватити їх в «організації»  якоїсь «протиправної діяльності (вимаганні, рейдерстві) у сфері нерухомості, ритуальних і приватних медичних послуг)».

Влада клоунів таким шляхом має намір остаточно встановити режим особистої диктатури Зеленського і так убезпечити себе.

Зрозуміло, що після перемоги над рососією ми обов’язково прийдемо і запитаємо, чому коли ми билися і гинули, інші крали і наживалися?

Нас бояться, бо за нами бойовий досвід і вміння воювати. Ми не поділяємо внутрішню і зовнішню політику клоуна, про це багато разів і чесно говорили йому в обличчя.

Поки нас використовують на фронті, де командування дуже часто зраджує нас і відправляє на найгарячіші ділянки, не надаючи потім ніякої підтримки. Так загинули вже сотні наших побратимів. І не треба думати, що ми колись про це забудемо.

Зеленський і його компанія страшно бояться того моменту, коли загартовані в боях воїни-патріоти зламають двері його офісу на Банковій і запитають його самого по повній про його злочини.

Саме тому Зеленський розвалює фронт боротьби з рососійськими окупантами і організовує проти нас репресії СБУ.

Побратим побратима не кидає. Ніде і ніколи. Тому ми не дамо клоунській банді розправитися хоча б з одним з нас.

Слава Україні! Слава героям!

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Національно свідомим патріотам треба краще вчити українську мову: не «позбутися від партіотів», як у заголоку, а «позбутися патріотів»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ