Человек не терпит насилия!

Серьогін – Потьомкін удаваний «ф’ючерс» АРМА

Серьогін і Потьомкін данішні «партнери» і уклали угоду. Тут треба дослідили питання дійсної спрямованості волі сторін, чи не був Станіслав Серьогін  в синкопальному стані.

Потьомкін є шахраєм, але треба бути пильним тому що в майбутньому перекладення на сторону обов’язку доказати певний факт або спростувати його в умовах, коли такий обов’язок об’єктивно спроможна виконати лише інша сторона, може призвести до необґрунтованого свавільного рішення. Серьогін — наівняк який повівся на обіцянки шахрая. Лох не мамонт….

Якщо Серьогін не зібрав належних доказів щодо такої угоди з Потьомкіним та його спільниками, то переконую, що такі всі докази та відповідні заяви і звернення вже зроблені тим самим Потьомкіним в перкручоному вигляді і будуть викладені в неприродній спосіб найближчим часом.

Безумовно Серьогін має намір виконати Угоду, але чи виконуватиме її Потьомкін? Питання риторичне й відповіді не потребує. Він вже почав злив інформації компетентним органам і в мережу. Тепер має запропонувати додаткові послуги. Це звичайна шахрайська потьомкінська схема. Буде затягувати в залежніть від обставин і далі й далі, пропонуючи інші методи, затягуючи в корупційну клоаку младо фахівця Серьогіна, який як юний орел прагне долітити до сонця.

І ось стали з’являтися приводи для того щоб виправдати невиконання угоди з боку Потьомкіна. Плач грошенят Серьогіна почує кожен..

Фінал очікуваний – скандал, розачарування, кримінальні провадження, лава підсудних.

Такий він світ, а точніше тьма Потьомкіна.

Буде далі….

#АРМА #Потьомкін #Серьогін #Потёмкин #Серёгин

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Якщо Серьогін бачить це повідомлення то нехай зверне увагу на «кізлячий послід» Потьомкіна. Ніде, де він отримував зарплату раніше, не хочуть бачити — ні в Господарському суді, ні в Мінюсті, ні в АРМА.. Нема в нього ні друзів, не має й протекції — лише несе лихо і приносить злидні. Трудова книжка на сайті КМУ — можна пересвідчитися. Гріховний тягар дуже важкий, не знаю як його зняти.

  2. Так а шо? Серёгин не далеко от Потёмкина — они ж вместе осуществляли рейдерские захваты. Паруются ….
    Жаль, что в такие времена, тяжелые для государства, во власть рвутся проходимцы. Пусть они вжапят друг друга

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ