Человек не терпит насилия!

Серьогін – Потьомкін удаваний «ф’ючерс» АРМА

Серьогін і Потьомкін данішні «партнери» і уклали угоду. Тут треба дослідили питання дійсної спрямованості волі сторін, чи не був Станіслав Серьогін  в синкопальному стані.

Потьомкін є шахраєм, але треба бути пильним тому що в майбутньому перекладення на сторону обов’язку доказати певний факт або спростувати його в умовах, коли такий обов’язок об’єктивно спроможна виконати лише інша сторона, може призвести до необґрунтованого свавільного рішення. Серьогін — наівняк який повівся на обіцянки шахрая. Лох не мамонт….

Якщо Серьогін не зібрав належних доказів щодо такої угоди з Потьомкіним та його спільниками, то переконую, що такі всі докази та відповідні заяви і звернення вже зроблені тим самим Потьомкіним в перкручоному вигляді і будуть викладені в неприродній спосіб найближчим часом.

Безумовно Серьогін має намір виконати Угоду, але чи виконуватиме її Потьомкін? Питання риторичне й відповіді не потребує. Він вже почав злив інформації компетентним органам і в мережу. Тепер має запропонувати додаткові послуги. Це звичайна шахрайська потьомкінська схема. Буде затягувати в залежніть від обставин і далі й далі, пропонуючи інші методи, затягуючи в корупційну клоаку младо фахівця Серьогіна, який як юний орел прагне долітити до сонця.

І ось стали з’являтися приводи для того щоб виправдати невиконання угоди з боку Потьомкіна. Плач грошенят Серьогіна почує кожен..

Фінал очікуваний – скандал, розачарування, кримінальні провадження, лава підсудних.

Такий він світ, а точніше тьма Потьомкіна.

Буде далі….

#АРМА #Потьомкін #Серьогін #Потёмкин #Серёгин

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

11 ответов

 1. Так а шо? Серёгин не далеко от Потёмкина — они ж вместе осуществляли рейдерские захваты. Паруются ….
  Жаль, что в такие времена, тяжелые для государства, во власть рвутся проходимцы. Пусть они вжапят друг друга

 2. Вечір перестає бути томним!
  Скоро побачимо цих «хероїчних хлопців», може заселфяться разом)))

 3. Не вчить життя людей ніяк.
  Воно всі друзі Потьоми сидять без грошенят і цей дурбецел поліз.
  Поїзд іде — воно лізе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ