Человек не терпит насилия!

Інтриги Венедіктової по митниці

image 2022 08 09 232845Інтриги Венедіктової по митниці

23 лютого, у переддень початку повномасштабної війни росії проти України, за фактами системної корупції на Рівненській митниці відбулося засідання антикорупційного Комітету ВРУ ( https://www.facebook.com/sluganarodu.ivanisov.153/posts/367252428556629 ), адже, за даними народних депутатів, від дій митників у тіні опиняється майже 1 млрд грн щомісяця!

Серед імен корупціонерів Рівненщини найгучніше лунало прізвище заступника начальника митниці Іванова Івана Івановича, який не задекларував прибутки у вигляді біткоїнів на суму понад 85 млн грн. За словами заступника голови Держмитслужби Щуцького, НАЗК проведено повну перевірку декларації Іванова ( https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/Ivanov_2020_na-sajt.pdf ), а матеріали щодо наявності ознак вчиненого кримінального правопорушення за статтею 366-2 ККУ передані до НАБУ.

Дійсно, працівниками НАБУ зареєстровано кримінальне провадження №52022000000000083 відносно Іванова І.І. та проведено ряд активних заходів з розслідування даного корупційного злочину. Дії правоохоронців змусили Івана Івановича втекти з України та провести 70-денну «відпуску» на Лазуровому березі в Монако, звідки до розв’язання своєї проблеми він залучив Ірину Венедіктову.

Як нам стало відомо, в останні дні перебування на посаді, Венедіктова, діючи так само як і у справі заступника керівника ОП Татарова, вилучила кримінальне провадження № 52022000000000083 щодо Іванова з органів НАБУ та передала в прокурору Рівненської області Рудницькому з вказівкою подальшого «захоронення». Чи могла пані Генеральний прокурор України не знати, що відповідно до ст. 216 КПК України, дана справа належить виключно до підслідності НАБУ? Очевидно, 500 тис. дол. США, передані Івановим в Офіс ГПУ, її просто засліпили.

Пан Рудницький, своєю чергою, тільки й радий старатись, оскільки за мовчання про безлад і хабарництво на Рівненській митниці отримує напряму від Іванова по 50 тис. дол. США щомісяця, а це, з 11 вересня 2020 р. (дата переведення Рудницького на посаду прокурора Рівненщини), становить уже понад 1 млн дол. США.

Тим часом Іванов, перепочивши небезпечний для себе період у Монако, по приїзду в Україну, за посередництва керівників комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ Данила Гетманцева та Олександра Ковальчука, купив у бригадного генерала Вячеслава Демченка у новій структурі Рівненської митниці посаду заступника начальника митниці з питань протидії контрабанді.

«Владімір Олександрович, та остановіть ви цю ху..ню!»

Можливо новий Генеральний прокурор України Андрій Костін та новий керівник САП Олександр Клименко візьмуть під контроль правомірність передачі даної справи до Рівненської прокуратури та забезпечать її всебічне розслідування?

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. А товариш Іванов, як казав Лесик-Телесик, все сбістські штучки! Хто ж його посадить? Він же курка, яка несе золоті яйця, і принаймі в усі кошики!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ