Человек не терпит насилия!

Коломойского гражданства лишили, но миллиард компенсировали? И кто такой Литнарович?

2650c45 kolomoyskiy 690

Один из крупнейших подрядчиков госпроекта «Большая стройка» — фирма «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ» заключила господрядов на 22 млрд грн. В тучные довоенные времена у героев асфальта и не такое бывало.

Но вот на днях эта фирма получила больше миллиарда из госбюджета.

Большинство конкурентов довольствуются жалкими миллионами

В чем же секрет успеха «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГА»?

Юрій Ніколов утверждает, что это братья Владимир и Леонид Дубинские, которые контролируют 49% фирмы. Дубинские в своё время эмигрировали из Днепра сначала в Израиль, потом в США, где сейчас разыскиваются федералами за что-то уголовное, но Украина столь уважаемых граждан, естественно не выдаёт. Злые языки связывают братьев с днепровским губернатором Валентином Резниченко (кузен и младший партнер Бориса Ложкина) и Юрием Голиком (куратор «Большой стройки», экс-менеджер Ложкина) (см.ссылку в комментариях)

С Дубинскими понятно, но кто контролирует остальные 51% «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГА»?

49% записано на тренера по фитнесу Яну Хланту, она номиналка и идентифицировать её связи пока не удалось

Меня же заинтересовал директор фирмы Літнарович Дмитро Вікторович, который владеет всего 2%, но без которого ни у одного из долевиков нет контрольного пакета. То есть Літнарович — директор с «золотой акцией»

Літнарович также руководил компанией «УНІСТРОЙ», через которую неизвестные злоумышленники вывели 337 млн грн «Укрнафты» в 2014 году.298070574 2103482253190851 3697378315005748590 n

298322744 2103482596524150 5819511839343811214 n

Учредители «УНІСТРОЯ» — 5 оффшоров БРІММІЛТОН ЛІМІТЕД, РІКОЛЛЕТІ ЛІМІТЕД, АББЕРВІЛЛЬ ІНТЕРНЕЙШНЛ КОРП, МАЙНЛДЕНХОЛЛ ЛІМІТЕД и РЕЙЧ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД, каждый из которых давным давно иденфтифицирован как связанный с Коломойским и ко, как и обобранная ними «Укрнафта».

Нюанс: оффшор РІКОЛЛЕТІ ЛІМІТЕД учредил компанию ТОВ «Руднекс» через которую в 2014-15 гг вывели $40 млн из Приватбанка (порошенковцы утверждали что часть ушла на счета участников квартала 95.

То есть имеем связь: «БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ»=Літнарович=»УНІСТРОЙ»= Коломойский+1млрд грн (из госбюджета). 

Владимир Бондаренко

В тему:

Знайдені будівельники, яким влада під час війни заплатила з держбюджету більше 1 мільярда гривень. І це не за зруйновані будинки…

09.08.2022   

proplaty budinvestuНайбільші гроші з держбюджету серед будівельних фірм під час війни отримали компанія «Будінвест інжиніринг» та її постачальник будматеріалів «Автомагістраль 2016». Вони вдвох отримали 1,2 мільярди гривень за експлуатаційне утримання доріг Дніпропетровської області. Про це свідчать дані порталу «Spending».

З початку травня до кінця липня Департамент ЖКГ і будівництва Дніпропетровської ОДА перерахував цій фірмі 1,03 мільярди гривень. Дані щодо конкретних доріг, у які за три місяці було вкладені такі кошти, не наводяться. Само по собі експлуатаційне утримання передбачає  ремонт невеликих шматків дорожнього полотна, заміну знаків тощо. Але в умовах війни воно може включати в себе і ремонт мостів.

Виплати цій фірмі у п’ять-шість разів перевищують кошти, які отримували під час війни будь-які інші компанії. Менше отримали навіть традиційні фаворити «Укравтодору» останніх років, які  у липні були на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським з обраними будівельниками щодо відновлення об’єктів інфраструктури в умовах війни – «Автомагістраль-Південь» (172 млн грн), «Онур» (140 млн грн) та «Автострада» (76 млн грн).

Підрядник Сума, грн.
«Будінвест інжиніринг» 1 034 611 599
«Автомагістраль 2016» 197 096 724
«Автомагістраль-Південь» 172 305 506
«Онур конструкцiон iнтернешнл» 139 916 647
«Техно-Буд-Центр» 128 055 995
«Харківський облавтодор» 127 072 306
«Хмельницький облавтодор» 104 453 079
«Ростдорстрой» 100 057 504
«Спец комплект постач» 92 556 163
«СУНП «Автострада» 75 866 659
ПП «Автомагістраль» 75 257 214

 

На другому місці по виплатам ТОВ «Автомагістраль 2016» (197 млн грн). Раніше вона особисто не отримувала дорожніх підрядів. Але ця компанія знаходиться у тісних господарських стосунках з «Будінвест інжинірингом». За даними «Наших грошей, у 2020-2021 роках «Автомагістраль 2016» поставила йому різних будівельних матеріалів на 150 млн грн.

tenderi zdobutky Budinvestu

Дані станом на початок осені 2021 року

ТОВ «Будінвест інжиніринг» було засноване у 2015 році, невдовзі після того як Валентин Резніченко вперше став керівником Дніпропетровської ОДА, а його радником став Юрій Голик. Після обрання Зеленського у 2019 Резніченка було звільнено з посади. Однак невдовзі Голик став консультантом «Великого будівництва», і Резніченка повернули у губернаторське крісло.

Як видно на інфографіці, саме у моменти кар’єрних злетів Голика-Резніченка «Будінвест інжиніринг» отримував найбільші підряди від Дніпропетровської ОДА та Укравтодору. Зрештою вона стала настільки великою, що увійшла в десятку найбільших шляховиків України у 2021 році. При цьому фірма через мережу «прокладок» отримувала будматеріали по завищеним цінам (докладніше про схему тут).

Довідково про власників «Будінвест інжинірингу» та «Автомагістралі 2016»

Основними засновниками дніпровського ТОВ «Будінвест Інжиніринг» є фітнес-тренерка Яна Хланта і директор ТОВ «Спортивний клуб «Прометей» Павло Чухно. Чухно є директором ТОВ «Спортивний клуб «Прометей» Володимира Дубинського. Родичка Павла Чухна Олена Чухно є також співвласницею Царичанського і Криничанського асфальтобетонних комбінатів, які також є виробниками будматеріалів для «Будінвест інжинірингу».

Володимир та Леонід Дубинські (не плутати з відомим нардепом Олександром Дубинським) – це відомі на Дніпропетровщині люди. Починали бізнес в Дніпропетровську в 90-х роках. Мали власний місцевий телевізійний канал «VLD-Brothers». На початку 2000-х емігрували до Ізраїлю, а потім в США. Після зацікавленості ФБР їх діяльністю через будівельну аферу в м. Сакраменто, в 2009 році повернулись до України. Згідно з офіційними даними Відділу міжнародного поліцейського співробітництва ГУ НП в Дніпропетровській області Дубинські з 26.03.2013 перебувають у міжнародному розшуку з метою арешту та екстрадиції за вчинення шахрайства на території США. Досі мають громадянство України, тому їх екстрадиція в Америку неможлива.

Засновником «Автомагістралі 2016» є Олег Анатолійович Логвиненко. Компанія має асфальтобетонний завод у Новомосковському районі Дніпропетровської області – в смт. Меліоративне, вул. Заводська, 1. Це територія ВАТ  “Новомосковський завод залізобетонних виробів”, його директором є Логвиненко Віктор Миколайович (основний акціонер заводу – Іван Миронович Сосновський).

 

Юрій Ніколов, “Наші гроші”

«Укрнафта» вивела на структури «Привату» більше 3 мільярдів прибутку за 2014 рік

22.07.2015   //   622 Переглядів

висновокПАТ «Укрнафта» в результаті невірних управлінських рішень керівництва, а також створюючи штучну дебіторську заборгованість скоротила дохід за 2014 перед розподілом прибутку між акціонерами (виплатою дивідендів). Про це пише OilNews з посиланням на звіт ревізійної комісії.

В результаті відбулося скорочення прибутку за минулий рік на 3,3 млрд грн.

Це сталося через залік резерву сумнівних боргів на дебіторську заборгованість за виданими авансами в рамках договорів про постачання продукції на умовах передоплати з постачальниками ТОВ «Український завод понад великогабаритних шин», ПАТ «Стахановський завод феросплавів» і ТОВ «Ріаліз ойл», які контролюються «Приватом», у розмірі 202 млн грн., 350 млн грн і 1,6 млрд грн відповідно.

Ревізори з’ясували, що дебіторська заборгованість перед цими підприємствами була створена штучно.

У результаті повернення попередньої оплати ТОВ «Уністрой» у березні 2014 по договорами поставок нафтопродуктів, укладених в 2013 р, «Укрнафта» була змушена укласти нові договори на постачання палива за завищеними цінами з «Укртатнафтою», яка також контролюється «Приватом». Через це «Укрнафта» понесла додаткові витрати в сумі 339 млн грн.

Також комісія відзначила зайві витрати «Укрнафти» у розмірі 160 млн. грн за рахунок придбання нафтопродуктів в 2014 році за цінами вище ринкових.

Крім того, за інформацією ревізорів, ПАТ отримало збиток у розмірі 702 млн грн. від діяльності своєї мережі АЗС в 2014 р.

Нагадаємо, раніше «Укрнафта» знизила розмір прибутку в своїй звітності. Так, спершу компанія показала 4,495 млрд грн. чистого прибутку за результатами діяльності в 2014 р. Проте вже через 10 днів «Укрнафта» відзвітувала, що отримало всього 1,265 млрд грн. прибутку за цей же період.

Раніше керівництво підприємства неодноразово перешкоджало роботі ревізійної комісії, у тому числі відмовляючи її членам в допуску до документів.

На сьогоднішніх зборах акціонери ПАТ «Укрнафта» повинні обрати нового главу компанії та затвердити питання про виплату дивідендів за 2014 рік.

50% + 1 акція «Укрнафти» належить «Нафтогазу», близько 42% – компаніям, афільованим з групою «Приват» Ігоря Коломойського.

Від «Наших грошей»

До грудня 2010 року частку ТОВ «Український завод понадвеликогабаритних шин» було оформлено на офшор «Балліоті ентерпрайзес лтд», на який реєструються компанії «Привату».

ТОВ «Уністрой» записане на Максима Короткіна, відомого як директор ТОВ «Візора», де співзасновником є віргінський офшор «Стафертон Коммершіал ЛТД», на який зареєстровані фірми з групи «Приват».

Співзасновником ТОВ «Ріаліз Ойл» є офшор «Ронтекс інк.», що виступає власником ТОВ «Імріс», директором якого є Вадим Перевізний, відомий як директор «приватівського» ТОВ «Зірка Буковелю».

Наразі засновником ТОВ «Український завод понадвеликогабаритних шин», що прописане у Дніппропетровську, є кіпрська «Маніта Інвестментс Лімітед». Директор – Олександр Фролов.

Засновниками ТОВ «Уністрой», яка теж зареєстроване у Дніпропетровську, є «Аббервілль Інтернешнл Корп.» і «Рейч Інвестментс» з Белізу, «Бріммілтон Лімітед» і «Ріколлеті Лімітед» з Віргінських островів, а також «Майнхолденхолл Лімітед» (Багами). Директором фірми є Парвіз Абдурахманов.

Засновниками ТОВ «Ріаліз Ойл», яка прописана у Дніпропетровську, є «Біргмінтон Інвестінг Інк.» і «Кернтон коммершіал ЛТД» (Віргінські острови), «Морін Інвестментс Лімітед» і «Хілсторм Ентерпрайзес Лімітед» (Беліз), а також «Ронтекс Інк.» (Сент-Кітс і Невіс). Директором фірми є Анатолій Молібоженко.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

10 ответов

 1. Мефістофель-найменування одного з духів зла-демона -чорта -біса -диявола найчастіше за легендою скинутого ангела Сатани. Демон который точно знает за какие блага человек продал бы душу Странствует по свету много веков-принимая разные образы мгновенно перевоплощаясь в тех кому мы доверяем.-зло делает очередной хитрый ход. Но чтобы спасти бессмертную нашу душу-важно вовремя заметить хитрую усмешку адского преспешника. А видь ети усмешки повторялись не однократно от жидов московских и жидов в Украине результат на лицо. Всегда задаю себе вопрос почему все криминальные жиды осели в Украине и московии -ответ пришел сам собой результат война. Ето не относится к евреям Израиля которые дали нам Христа ето относится к криминальной секте жидов коломойских- Пинчуков-вротенбергов-шоломовых медведевыих и сотних преступных сообществ которые продали души Мефистофелю. Люди будьте бдительны как писал Ю.Фучек. Очень многое сейчас менятся-очень многое станет для открытым даже вроде незначительной но задержание из секты БЮТ- Шепелева многим откроет глаза на павтриотов которые грабили украинский народ. СБУ — БОГ в помощь раскрутите Шепелева- откройте глаза людям на юлю-юру с сотни других. Бог в помощь СБУ- раскрутите Шепелева по полной. Слава Украине. Смерть ворогам.

 2. Николи такого не було и вот знов
  Повторюю як дибилам-второгодникам таблицу умножения — ни перший ни другий ни стопятый Майдан ничого кардинально в державе не поменяе поки дефакто клептократоолигархия посредством карманного политикума не рулит во владе и как солитёр не высасуе последние соки с пресичних хробакив
  Люстрация,национализация и как минимум экстрадиция та лишение гражданства ублюдков,30 рокив сосущих кров з Укаини — криминального пророссийского ублюдка #РинатАхметов,потомственного клептомана и агента влияния кремля #порошенко а также прочих пинчуков-новинских-медведчуков-кучм, их карманных депутатов и судей
  Инакше ладу не буде.Знов быдло отвлекут на якусь там декоммунизацию та боротьбу с чугунными памятниками а не с живой клептократоолигархией
  Воистину психологичний возраст украинца 11-12 рокив,так легко его разводят всю дорогу псевдонезалежности

 3. Вопрос не к каломойскому а к пресичним хробакам.Якого хуя вы таки викитимни?Влазить в долги перед МВФ та клянчить стару советську зброю колы в краини е таки гроши. Якщо потрусить как буратино ублюдков и воришек #Ахметов #порошенко и иже с ними —то из карманов стильки доллярив высыпется що выстачить и на декилька тыщ танкив и на декилька тыщ самолётив та вертолётив та ще остануться гроши щоб видбудувати с нуля Марик Бучу та наняти декилька иранских физиков-ядерщиков та воссоздать ядерный щит Украины,який пидорас кравчук просто виддав русне

 4. ети термиты началь жрать Украину с 1991 года -в истории есть много практических советов как от них избавиться?-многие страны применили ети методы но в Украине против двуногих термитов никакого противодествия небыло . Может сейчас-очень надеюсь начнут в авральном порядке их утилизировать-очень надеюсь- пусть каждый делает все что может для их уничтожения. Слава Украине.

 5. Кто такие фотки делает зачетные !!!! со смыслом как посмотришь сразу рука тянется зачем-то увесистым.

 6. Нажаль война йде с росийским окупантом.Переможимо — займёмось не декомунизацией а депидаризацией (деахметизацией ,депорошенкозацией депинчукозацией та инше)
  Подогнать БТР до гнездовья акмедова, десятка три бойцов,пару пулемётов та АГС на тот випадок якщо бодигарды рыпнутся,выволочь за галстук #ахметова, отпинать минут с 15 в голову ногами щоб понял жизнь,потим деньги на счёт ВСУ переведёт все до цента и вон из страны.Только без яиц.Яйца оставляе отрезанные а сам за кордон с чемоданом и сменой белизни
  Ну а вора и потомственного ублюдка #порошенко прямо в Лондоне обнулить с подсвинками та свиноматкой.Благо там братишек немало е кто поквитается с свиносемейством и за ротердам и за Дебали и за Иловайськ

 7. Як там кстати коллаборант Бойко поживае? Кивалов? Воровка-подельница пиДра парАшенки гонтарева?
  Вже уголовни справы открыты?

 8. Злісти багато, але це політична трскатня.. Ніхто не почне Кончу-заспу трусити, в Бучі людей вбивали, а «хатинки» вищезгаданих осіб ніхто не намагався потрусити. Там гарні унітази є, але буряти тудой не пійшли. Чому?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Спецоперація Банкової: «Спасти нерядового Коломойського»

Спецоперація Банкової: «Спасти нерядового Коломойського»

Те, що сталося з Ігорем Коломойським у суботу 2 вересня, немає нічого спільного з боротьбою з олігархічною корупцією – від…
Банда «Лужники» и ее украинские связи. ПОЛНОЕ ДОСЬЕ. Часть вторая

Банда «Лужники» и ее украинские связи. ПОЛНОЕ ДОСЬЕ. Часть вторая

Осенью 2015 г. главное следственное управление МВД Украины возбудило два уголовных дела по подозрению в неуплате налогов за счет занижения…
Паника -- табу?

Паника -- табу?

БЕЗ ПАНІКИ, каже нам фаховий дипломат. Бо «в психологічні ігри з ескалацією до крайнощів зараз грають не росіяни, а партнери…
НОВОСТИ