Человек не терпит насилия!

Як зробити в АРМА шалену кар’єру — приклад Олексія Таможанського

1659401560183Рівно рік назад, 04 серпня 2021 р. розпорядженням КМУ від 4 серпня 2021 р. № 886-р покладено тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Національного агентства України з питань виявлення‚ розшуку та управління активами‚ одержаними від корупційних та інших злочинів, виконання обов’язків Голови Національного агентства України з питань виявлення‚ розшуку та управління активами‚ одержаними від корупційних та інших злочинів, на начальника Північно-східного міжрегіонального територіального управління зазначеного Агентства Жоравовича Дмитра Олексійовича.

З цього часу розпочалась нова сторінка в історії АРМА, яку прийнято називати АРМА 3.0.

Були злети, були падіння, і звісно була корупція під час призначення потрібних людей на потрібні посади.

В серпні 2019 року Таможанського Олексія Валерійовича визначено переможцем конкурсного відбору  на посаду завідувача Сектору виявлення та розшуку активів Північно-східного міжрегіонального територіального управління АРМА.

Тобто, із серпня 2019 року Олексій Таможанський став підлеглим Дмитра Жоравовича у Північно-східному МТУ АРМА.

Далі важливо дивитись на дати!

Через 5 днів після покладення на Дмитра Жоравовича тимчасового виконання обов’язків Голови АРМА, Жоравович підписує 09 серпня 2021 р. наказ № 280/9-03-ос, яким призначає Таможанського Олексія Валерійовича на посаду головного спеціаліста третього відділу Управління менеджменту активів.

Іншим наказом на Олексія Таможанського покладаються обов’язки начальника Управління менеджменту активів. І це при тому, що в Управлінні менеджменту активів були призначені начальники першого-четвертого відділів, начальник відділу реєстрації даних, завідувач сектору управління грошима та банківськими металами.

Дмитро Жоравович вирішив, що в.о. начальника Управління менеджменту активів має бути саме Олексій Таможанський, головний спеціаліст. Тобто своя людина, харківська.

Дивимось далі!

Як відомо, для призначення на посади державної служби необхідним було отримання сертифікату про вільне володіння державною мовою.

Рішенням Національної комісії зі стандартів державної мови від 17 вересня 2021 року № 181під номером 371 входить до числа осіб, які володіють державною мовою на рівні вільного володіння другого ступеня.

Що цікаво, цим же рішенням під номером 131 сертифікат отримав і Дмитро Жоравович.

Через 13 днів після того, як Олексій Таможанський отримав сертифікат про вільне володіння державною мовою, наказом АРМА від 30.09.2021 № 380 оголошується конкурс на зайняття декількох вакантних посад, зокрема, і начальника відділу моніторингу ефективності менеджменту активів.

Таким чином, Дмитро Жоравович дав зелене світло для призначення Олексія Таможанського на посаду категорії «Б».

Майже через місяць, наказом АРМА від 27.10.2021 № 419 визначено Таможанського Олексія Валерійовича переможцем конкурсу на зайняття посади начальника Відділу моніторингу ефективності менеджменту активів.

Тепер стає відомо, що без конкурсу через переведення або через корупційну процедуру, закладену у частину п’яту статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Олексій Таможанський став начальником Управління менеджменту активів.

Про що це говорить? Це означає те, що конкурс на посаду начальника відділу моніторингу ефективності менеджменту активів, в якому «переміг» Олексій Таможанський мав формальний характер. Уже дуже давно в АРМА не проводять розв’язання ситуаційних завдань. Залишається тестування і формальна співбесіда, де певному кандидату члени комісії можуть задавати наперед заготовлені запитання. І це немає кому проконтролювати.

Як відомо. Головою мав стати людина, яка має бездоганну ділову репутацію, доброчесний керівник.

Дмитро Жоравович, поклавши на головного спеціаліста Олексія Таможанського  обов’язки начальника Управління менеджменту активів, тим самим дав сигнал конкурсній комісії, що це та людина, яку я хочу бачити керівником цього структурного підрозділу.

Прохання членам конкурсної комісії з відбору Голови АРМА  врахувати це під час прийняття рішення щодо переможця конкурсного відбору.

#АРМА #Жоравович #Таможанський

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 3.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Тобто конкурс потрібно оголошувати тільки коли Таможанський отримав сертифікат укрмови? Договорнячок.
    Хороша стаття!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ