Человек не терпит насилия!

Кандидат на посаду Голови АРМА Дмитро Жоравович призначив екс-начальника Олексія Таможанського на посаду керівника територіального управління АРМА

img 20220803 224211Що треба для призначення за попередньою домовленістю?

Війна…навіщо проводити конкурси на посади державної служби? Це так зручно!

Парламент, змінами до статті 10 ЗУ »Про правовий режим воєнного стану» допоміг корупціонерам заводити в державні органи без конкурсу потрібних їм людей.

Що для цього потрібно? Правильно — лоббі від друга, підлеглого, колишнього начальника з попередньої роботи тощо.

От працює в АРМА Олексій Таможанський — начальник Управління менеджменту активів. Колись у далекому 2016 році у місті Харків він був начальником відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

І у Таможанського був начальник — Макарець Максим Юрійович, директор департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

Так сталось, що навесні 2022 року Ірина Гуменюк звільнилась з посади начальника Центрального міжрегіонального територіального управління АРМА.

Варіант 1. Чому б не пролобіювати перед Жоравовичем свого начальника зразка 2016 року — подумав Олексій Таможанський дізнавшись, що Гуменюк звільнилась з посади начальника Центрального міжрегіонального територіального управління АРМА, і запропонував Жоравовичу на підставі част.5 ст.10 ЗУ »Про правовий режим воєнного стану» призначити Максима Макарця на цю посаду без конкурсу.

Варіант 2.

Максим Макарець опинився у Києві, і проходячи по Майдану Незалежності побачив вивіску «АРМА». Зайду, подумав він. А раптом є якісь вакансії. Йому сказали, що є вакантна посада начальника Центрального міжрегіонального територіального управління АРМА, на яку він подав документи, передбачені ст.10 ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» і став керівником цього територіального підрозділу. І зовсім випадково після цього дізнався, що в АРМА начальником Управління менеджменту активів працює Олексій Таможанський, його підлеглий в Департаменті територіального контролю Харківської міської ради.

Звісно, це все сюр…і абсолютно зрозуміло, що це було договорнякове призначення.

»Харьковские зашли в АРМА…»

Слід нагадати, що Конкурсна комісія з відбору Голови АРМА має перевіряти ділову репутацію, доброчесність кандидатів.

Чи відповідає Дмитро Жоравович критеріям доброчесності, якщо він так спокійно призначає на посаду керівника одного з територіальних підрозділів АРМА людину, яка в минулому була керівником нинішнього начальника Управління менеджменту активів? Чи світ настільки тісний, що люди випадково зустрілись в АРМА?

Члени конкурсної комісії розберіться!!!

 

 

 

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 3.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. «Не сіллю тебе посипаю, а прийдешнім болем нагороджую. Щоб ти так страждав, як мене раніше кривдив. Бажаю покарати того, хто образив мене в минулі дні. При Місяці і Сонце, при Сатані і Бога мої вороги мучаться, хочуть піти на спокій.».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ