Человек не терпит насилия!

«Ритуал 911», гроші не давлять?

mqdefault

25 липня вранці помер мій батько. Дуже швидко та неочікувано. На руках у мами. До приїзду швидкої. (це дуже особисте, яким я не люблю ділитися. І пишу про це лише задля того, щоб ви розуміли наш психологічний стан).
Швидка викликала поліцію. Це перша смерть у нашій родині, ми уяви не мали як діяти. Приїхали два мента (пробачте, не можу їх назвати працівниками поліції, бо за моєї уяви поліція має діяти в інтересах громадян, а не сприяти шахрайству) і якась тітка, яка представилася медиком. Мама запитала, що робити далі, тітка відповіла, що вже викликала людей, які повинні забрати тіло до моргу.
Через 10 хвилин на порозі нашого дому вже з’явилися кремезні хамовиті хлопці, які почали тикати фото гробів та швидко рахувати, в яку суму нам обійдеться поховання. Мама зателефонувала мені, щоб я із ними поспілкувалася, бо взагалі нічого не розуміла. Я двічі спитала чи державні вони працівники, запевнили що так. По ітогу вони викатили рахунок на 12700 грн за доставку тіла до моргу та проведення патрозтину (як з’ясувалося пізніше, що то ті останні послуги, на які має право право кожен громадянин України безкоштовно). І ще на 19500 грн за скромну процедуру кремаціі. Я сплатила 12700 грн на картку, номер якої мені дадіслали. Інші послуги ми вирішили замовити згодом.
Я почала займатися організацією поховання, та з’ясувалися дивні речі. По перше — морг, доставка до моргу, пат розтин — це те, за що в тому числі ми сплачуємо податки. І кожен громадянин України має право після смерті отримати їх безкоштовно. Кремезні хлопці — співробітники приватної контори «Ритуал 911», директором якої є #Корчовий О. О. Паперці, які ми отримали на руки від представників цих шахраїв, яких до нашого дому викликали представники #національнаполіціяукраіни, не мають жодної юридичної сили, бо навіть замовником в них виступає мертва людина.
Я в обуренні зателефонувала директору цієї #шахрай ської контори #ритуал911. Спочатку висловила йому усе, що думаю про нього і його конторку не добираючи слів. Потім спитала, як так сталося, що його працівники приїхали до мого дому, на що він мені цинічно і зухвало заявив, що ми їх самі і викликали. Розмовляв зухвало та впевнено, було зрозуміло, що він впевнений в своїй безкарності. Повідомив що в нього дуже багато впливових знайомих і тд. Запропонував, якщо я так невдоволена, привезти тіло до під’їзду будинку (!!!) і повернути гроші.
Потім я зателефонувала до районного відділку поліції, щоб з’ясувати на підставі чого були викликані в мій дім представники цієї конторки. Спочатку мені сказали, що то не вони, і вони до цього відношення не мають. Що мабуть то ми самі їх викликали і просто забули про те. Потім сказали, що то все тітонька, яка приїздила разом з працівниками поліції, але хто вона, звідки взялася і як її звуть вони не знають. Прям диво дивне. Запропонували подивитися мені її прізвище в протоколі, який вони склали на місці і забрали з собою. Згодом визнали, що то їх косяк, запропонували прислати оперативну бригаду та перевезти тіло до іншого моргу безкоштовно. Я зателефонувала в ритуал911 і сказала, що тіло батька ми забираємо, вони сказали, що патрозтин уже зроблено. Тіло забрати можна. Гроші не повернемо.
Весь той день мене фізично нудило від огиди. І безпорадності…
Так, той директор ритаул911 намагався вирішити конфлікт, запропонував знижку в майже 25%. Спочатку ошукав, а потім знижка? Чи є межі цинічності? Але мене нудило від огиди. Ми сім’єю вирішили сплатити нехай дорожче, але скористатися послугами порядного агенства.
Друг нам порадив агенство, послугами якого ми і скористалися. Все зробили дуже гідно та швидко з максимальною повагою до чужого горя.
Справа не в грошах. Справа в міліоні інших речей. В безкарності. В тому, що пересічних громадян обкрадають ось такі шахраї, під прикриттям поліції. Справа в тому, що наші котики, не за це воюють. Справа в тому, що я хочу жити в іншій Україні!!
В мене декілька питань.
До #мерКиїва нашого міста Віталія #Клічко #Кличко. До національна поліція України. До #прокуратураКиєва. До #генеральнапрокуратураукраїни. До #президентУкраїни #Зеленський.
Чи не давлять кишені чесно вкрадені у людей, розчавлених горем, гроші?
Чи смачна чорна ікра?
Як вам спиться?
І найголовніше, за що кожен день гинуть кращі з кращих, коли з вашого дозволу відбувається подібне?
В тему:
Оцените материал:
54321
(Всего 9, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

 1. Срівчуваю Вам Наталю. Нам не страшні московські воші-нам страшні украінські гниди. І дуже прикро що ті що повинні іх давити цим непереймаются в результаті від безкарності стають потенційними зрадниками.

 2. Саранча …. Ничего святого …
  Умершему Царство Небесное . Земля Пухом .
  Искренние соболезнования Родным и Близким .

 3. 14-47 Хіба це правильно по Вашому? По християнськи ? по людски ? по закону? А в такому разпачі до кого мае звернутися людина яка е громадянином Украіни як не влади ? Це бидло понести покарання.- тому що влада повинна реагувати терміново- бо завдяючи владі ци виродки грабують і дурять людей знущаются над іх горем і безпорадністью .

 4. Такое по всей Украине! Заведуют ритуальными фирмами, бывшие бандиты,авторитеты 90-х. С властью они в сговоре!

 5. При чому тут влада?
  Влада щё—к кожному дельничому мусору спостерегача прикрепить? Решают вопрос между собой конкретные менты и конкретна ритуалка,Керивник мистечкового виддилу напевно в курсах и в доле,але ця схема иснуе не со вчерашнего дня а ще при Кравчуке було так

 6. Йдете в ликарню — ликар теж мае откат с конкретних препаратив та /або с конкретной аптеки.Це новина?
  Фармпредставники финансово заохочують ликарив.Приходить наприклад на приём якесб селяньське быдло,яке жмотится и шоколадку в стол положить.И що с быдлом робыти? Зрозумило прописати ему лики з яких буде откат.щоб хоть на кофе и булочку выстачило.Якщо быдло с зачатками интеллекта то догадается доктора порадовать невеликой суммой ,а якщо быдло рафинироване — то пойде в аптеку и потратить дохуя а отримае нихуя
  Так и мусор приезжае с судмедэкспертом на труп,наприклад к такой вот гламурной кисоньке винокуровой,яка на ноготки та макияж с шугарингом тратить у мисяць больше ниж пенсия её померлого батька.И як таку суку не раздуплить на бабки ?!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ