Человек не терпит насилия!

Як українські чиновники наживаються на крові своїх солдатів

03772123547 600 2020 07 18 07 07 31 utc

У той час, як українські війська ведуть важкі бої на сході, у тилу продовжує наростати хвиля розкрадань гуманітарної допомоги, грошових пожертвувань, а також засобів індивідуального захисту призначених для бійців ЗСУ та жителів прифронтових областей.

Тільки в травні на території України були зафіксовані кілька десятків злочинів пов’язаних з шахрайськими діями місцевої влади і «активістів» різних, так званих «благодійних» організацій.

Так, наприклад, 5 травня стало відомо, що у Львівській області співробітниками СБУ був затриманий колишній глава Управління інвестиційної політики обласної адміністрації, а нині президент Міжнародного інвестиційного офісу Роман Матіс і його подільник – головний редактор видання Mind.ua Євген Шпитко. Дані громадяни підозрюються у продажу гуманітарної допомоги та спорядження, призначених для бійців ЗСУ на «чорному ринку», а також привласненні грошових коштів, що надходили на рахунки НВО «Юридична сотня».

Ще більш скандальна історія трапилася в Чернівецькій області. Тут працівники спецслужб затримали заступника голови обласної Військової адміністрації О.Мунтяна, головного лікаря обласної лікарні с. Бородовського та члена координаційної ради з протидії дискримінації та гендерної рівності при офісі Уповноваженого з прав людини – директора благодійної організації «кроки до майбутнього» Ю. Депешко-Джус. Всі вони звинувачуються в розкраданні гуманітарної допомоги призначеної для бійців ЗСУ.

Абсолютно безсовісним вчинком виділився керівник Підгаєцької сільської громади Івано-Франківської області, який попався на продажу не тільки гуманітарної допомоги, а й бронежелетів і касок, яких так не вистачає нашим бійцям на фронті!

Відзначилося і представництво Міжнародного Червоного Хреста в Одесі, співробітники якого викриті в масових розкраданнях життєво необхідної місцевим жителям гуманітарної допомоги.

У тій же Одеській області зафіксовані факти незаконної торгівлі польськими консервами, які були безоплатно передані Україні для безкоштовної роздачі жителям, постраждалим від бомбардувань. Абсолютно ідентична історія у сусідів одеситів у  Миколаївській області. Місцеві ділки також вирішили підзаробити на польських консервах.

Думаєте, чим ближче до фронту, тим чиновники і тиловики чесніше?

Нітрохи не бувало! У Запорізькій області співробітниками СБУ виявлено десятки фактів незаконного привласнення посадовими особами військових адміністрацій гуманітарної допомоги, яку ділки планували перепродати жителям багатостраждального Запоріжжя.

Список злочинів можна продовжувати і продовжувати. І це лише верхівка айсберга! А скільки ще подібних ситуацій не були зафіксовані СБУ? Скільки їх? Сотні? Тисячі?

У той час, як ЗСУ напружує всі сили в боротьбі з навалою зі Сходу, у тилу панує повальне злодійство. Тилові “щури” роблять мільйонні статки на обкраданні країни. Вони жиріють і нахабніють. Поки солдати і офіцери проливають свою кров на фронті, голодують, отримують поранення у зв’язку з відсутністю касок і бронежелетів, корупціонери і зрадники наживаються на продажу гуманітарної допомоги та засобів індивідуального захисту.

Гроші, які українці жертвують на потреби своєї армії, рікою течуть в кишені бруднорукихдільців з прогнилими душами. Ось вже точно кажуть в народі»Кому війна, а кому – мати рідна”!

Однак виникає закономірне питання: невже безпосередні начальники злодійкуватих чиновників нічого не знали про їх темні справи? Якщо не знали, значить, вони погані керівники, а якщо знали, але мовчали, значить, вони співучасники злочину. Взагалі чим довше триває війна, тим очевидніше стає, що в країні відбулося зрощення корумпованої державної та регіональної влади з аферистами-громадськими діячами і відвертими бандитами.

Вечорами в ЗМІ ці “матиси» і “арестовичі” вчать українців, як батьківщину любити, а з ранку жадібно розпихають по кишенях насилу зібрані громадянами пожертвування, призначені для воїнів ЗСУ. Можна скільки завгодно розповідати людям про черговий успішний контрнаступ під Харковом або Херсоном, але ми то з вами знаємо, що з такими політичними лідерами війну не виграти. З такою прогнилою владою Україні не вистояти і не вижити…

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Пока вы будете ныть… они будут Воровать… — отправлять вас в бой и Воровать…! Раньше они Воровали… а вы работали… — теперь Госворьё рискует меньше… а Воюющие больше…! Зато вам теперь больше риска и драйва в Жизни… — и почёта во время Похорон…!

  2. А дабы неНыть… долбоёбам следует воспринимать Похороны как Свадьбу… — похоронили выпили и в Бой…! В Приднестровье… румынские националисты поинтересовались у соседа… — когда эта Свадьба по Украине закончится…! В российском Приднестровье… Румынским Националистам живётся Неплохо… — а происходящее по Украине видится Свадьбой…! В Кремле говорят о денацификации Украины…. отправляя в Бой Росвойска… — а на Приднестровье необращают внимания…! Поскольку румынских националистов покрывают ROMAнизаторы… — представителей которых похоже Достаточно и в Укргосаппарате и в Росгосаппарате…!

  3. Хлопци… почекайте трохи бедолаги… може Байден… 100 000 000 000 $ «Патриотам» дадуть… — вам шось пэрэпадэ…! А если вас ёбнyт… «Патриотам» ещё лучше… — заплатят Мёртвым душам… себе в карманы…! Попробуйте оформится неВСУшниками… а как иностранные наёмники … — как Румыны… иностранцам хорошо платят…! В западной Украине… румыны нараздавали паспортов в т.ч. Укрнационалистам… — и даже в российском Приднестровье… в т.ч. гражданам России…!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ