Человек не терпит насилия!

Україну підтримує увесь цивілізований світ.

img 20220607 091051 124Четвертий місяць війни, харківські волонтери активно допомагають мешканцям міста Харкова.

 

Харківські волонтери Благодійного фонду «Громадська варта» які з перших днів війни допомагають мешканцям міста Харкова, продовжують свою роботу. Організували роботу волонтерського штабу — Власов Олексій та Чорний Сергій.

 

БФ «Громадська варта» велику допомогу надають дві Іспанські організації — HUMANITY FIRST  АСОРЕС та громадське об’єднання It’s Follow The Aid.

 

HUMANITY FIRST — це організація з великою історією, яка орієнтована на захист життя та людського достоїнства. Свої представництва організація має більше ніж в 60 країнах.

 

АСОРЕС — це асоціація оперативно-рятувальних, аварійно-рятувальних та соціальних служб.

 

Громадське об’єднання It’s Follow The Aid — це об’єднання небайдужих людей, які займаються активно допомогою громадянам України під час війни. Ця громадська ініціатива змогла фізично доставити зібрану гуманітарну допомогу в Іспанії до міста Харкова.

 

Благодійний фонд «Громадська варта»,волонтери Власов Олексій та Чорний Сергій, та мешканці міста Харкова висловлюють щиру подяку організаціям  HUMANITY FIRST АСОРЕС та громадське об’єднання It’s Follow The Aid за підтримку Харкова під час війни, та надання гуманітарної допомоги.

 

Україну підтримує увесь цивілізований світ.

 

 

 

Україна обов’язково переможе. СЛАВА Україні.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

14 ответов

 1. Украінців давно хвилює питання: Чому Германі, Франція, Угорщина тормозить з військовою допомогою Украіні? Відповідь одна: Ці країни Європи , вже теж під окупацією Росії. Тільки таємно. Підтвердження цього , збір російської нечесті і празнування Дня 9 травня в країнах Європи. Ці так звані «гуляння» це запланована акція залякування рашистів, корінного народу Європи. Просто Європа це розуміє і боїться, але це не признає і не афішує. Ви самі бачили поведінку зомбованих росіян і місцевої поліціїї. Тільки повна депортація всіх росіян з рашиськими поглядами з Європи , Америки і інших країн світу. Це в тому випадку, як що вони не хотять подій, як в Украіні.

 2. Якщо країни Європи не прореагують на рашистів і їх погляди в себе в державах, то теж можуть зіткнутися з освободітєлями російського миру, під гаслом » Визволення і захист рускоязичного народу, країн центральної Європи, від гноблення і порушень прав людини » Ця рашиська п’яна наволоч і це може зробити. Просити Росію про допомогу і ввід армії в країни Європи.

 3. «Свобода» ROMAнизаторов от России… приносит Еврожителям много Плодов… — инфляцию голодание стагнацию…! Пока посредством марионеточных Еврочиновников… ROMAнизаторы неначали «освобождать» Еврожителей — от влияния России…! Россия-Росгосаппарат… снабжали Еврожителей ничего взамен Нетребуя… — проблемы Еврожителям устраивают ROMAнизаторы…! Разумеется посредством ROMAагентуры и марионеток… обвиняя в Европроблемах Россию… — стравливая Евространы и США с РФ…!

 4. Якби рашиська пропоганда московії не обливали брудом ЗСУ, вони самі своїми діями суперечать і доказують про повну брехню пропогандиських посіпак і військових злочинців РФ. З останніх дій загарбників РФ, стало відомо що в наглу, вони стали перевозити, без ніяких опасінь, свої сім’ї на захоплені території Півдня
  України. Знову будуть убивать, грабить і забирати житло в громадян України. Це ще раз доказує що ЗСУ не ведуть війну з мирним населенням і не обстрілюють жилі квартали . Але вони не зрозуміли що на захоплених територіях існує партизанський рух і їм закони війни вже не писані. Просто, помста за своїх загиблих рідних і близьких. Даже генерал РФ Лєбедєв сказав: Що це Воїни і в них не здрогне рука. Що їх слід більш боятись, чим військових противника. Їм і їх дітям, в Україні, в Європі в США вже життя не буде, років, так 100. Як бракажонним з клеймом » зет-росіянин» . Не ми пішли на братовбивство.

 5. Седой… ну шо вы як малэньки… — я вам долбоёбам… ещё несекрет открою…! Удальцов… в «Левом Фронте» снова выступают против Путина… — а в РосСМИ снова оплакивают ROMAновых…! А Укргосаппарат позволяющий ROMAрумынизаторам раздавать жителям Украины паспорта ROMAнии… — тоже против Путина…! Вас всех Нaёбyют… продолжая сокращать РосУкрнаселение… в т.ч. в интересах будущих мигрантов… — Индусов Китайцев…!

 6. Известный, по викладених темах і ходу думки, це хитрий калаборант.

 7. ЗСУ терміново потрібна дальнобійна артилерія з високоточними снарядами, яка б могла добити до острова Змііний і Кримського мосту. Вже вчера! На протязі неділі, двух. Якщо США , Європа хоче змін на фронтах України і її перемоги. А так вже така виникає думка що Україну ходять втягнути в довгострокову війну. Да в ЗСУ НЕОБХІДНА схмаа «теніс» , скільки ракет упало на міста
  України, стфільми повинно вилетіти на міста РФ.

 8. А вы «незалежные» хто Гномы чи Эльфы… — вы в таком случае тоже «Орки»…! Местные жители России Украины Белоруссии Финляндии Швеции Германии Англии… — в основном этническиродственны…!

 9. Тамбовський вовк, тобі і кацапам, тепер вам етнічний родич. Тварюки!

 10. Почему-то «Орков» возглавляет Бледнолицый «Азог»-Гоза… — опять Индоглобалисты-ROMAнизаторы… накаламбурили…! —
  «Существует несколько вариантов происхождения фамилии Гоза. Первый из них: фамилия произошла от идишского слова «гоз», которое означает «заяц». Согласно другой версии, фамилия Гоза происходит от восточного имени Ходжа (Годжа), что в переводе с персидского означает «хозяин, владелец, господин» или «обладающий большими знаниями, наставник, учитель»

 11. Индоэкспансионисты-ROMAнизаторы… запутали историческую Конспирологию «Властелин Колец» — хитроумно переплели Информацию и Дезинформацию…! Мага возглавляющего жителей Средиземья назвали ГАНдольф… — Ган-Наг… из индийской Мифологии…! Смауга убил актёр с индийскими корнями… из индокасты Хиджра… — Индоэкспансионизм в положительных Ролях…!

 12. Якщо влада США і Євросоюз, всі заморожені рахунки росіян і російських олігархів що підтримують Путіна , заздалегідь попередивши , почнуть використовувати їх кошти на закупівлю зброї і інших товарів для ЗСУ, за для миру у Європі і в світі, то росіяни самі свого Гітлера повісять на Красні площі. А час неділя, дві. Більше не потрібно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ