Человек не терпит насилия!

Академія СБУ. Недолугість, некомпетентність, порушення прав.

Друзі, з огляду на дисфункцію старого форуму продовжимо наше спілкування тут.

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

16 ответов

 1. відкритий лист #Зеленському _https://telegra.ph/VІDKRITIJ-LIST-03-24

 2. як приховують злочини в академії
  _https://telegra.ph/YAk-rektor-CHernyak-zlochini-prihovuye-05-04

 3. Цікаві питання висвітлені у відкритому листі. Дуже. Вони навіть стали поштовхом до проведення службової перевірки в Академії. От тільки пана Черняка оцінили позитивно у висновку за результатами. Але іншого ніхто і не чекав. Бо тремтячий овоч Яковчук, який керував перевіркою, оскільки очолює відразу і ГІ і ГУВБ, є… аспірантом у Черняка. Отакот. Конфлікт інтересів і корупція наше все… більше ні на що вони не здатні, нажаль…

 4. пан Черняк так потужно вирішив боротися чи то за корупційні здобутки, чи то з професіоналізмом, чи то зі здоровим глуздом взагалі, що завзято де восени 2021 року випхав з посади начальника господарської служби такого собі Ігоря Філоненка, який кожну мишу в академії знає за більше ніж 30 років служби в ній… Таке «важливе» для академії рішення було прийнято профанатором Черняком заради дуже дотепного призначення на цю посаду… ну дуже потрібної людини — кума проректора Олександра Лазаренка, який саме цей напрямок роботи і очолює! Чудово! Як таке призначення погодило ГУВБ, запитаєте ви? Відповідь дуже проста — знову на сцені пан Юрій Анатолійович Яковчук, який заради успішного написання і захисту своєї дисертації зробив таку невеличку приємність для Черняка. Хоча… може він просто безпорадний і корупція тут ні до чого.

 5. Панове, а от ще одна Че-цікавинка: чи проведене в Академії СБУ хоча б одне спеціальне розслідування у звязку зі зникненням військовослужбовців Теліженка, Удачіна, Блавацької ще в березні-квітні цього року, що прямо передбачено наказом Центрального управління Служби безпеки України № 392 від 22 листопада 2021 року ??? Чи знов голову у лайн… тобто пісок, га?

 6. До вашої уваги чергове оповідання, читайте та насолоджуйтеся!
  _https://telegra.ph/rektor-CHernyak-%D1%96-jogo-dubolomi-protezhe-06-16

 7. 17 червня, наприкінці робочого дня, в Національній академії СБУ сталася надзвичайна подія — з автоматичної зброї важко поранено курсанта 3 курсу, прямо в кімнаті гуртожитку… Дуже показова подія, яка, на наш погляд, є закономірним результатом «кадрової політики» профана Черняка, надмірної самовпевненості і службового недбальства… чіткий лакмусовий папірець його «здібностей». Декілька випадків необережного поводження зі зброєю серед курсантів НАСБУ, які мали місце за час воєнного стану, не змусили безпорадного ректора, зайнятого службовими інтригами, замислитися і вжити необхідних заходів… але за тих випадків страждали лише стіни приміщень, у яких лунали випадкові постріли курсантів… а от цього разу під загрозою життя курсанта!
  Як ввпжаєте, що буде робити непорозуміння Черняк? Правильно — намагатися скинути власні прорахунки на підлеглих… Розберемося в ситуації, чия ж це «зона відповідальності»?
  1. Ректор Черняк. Відповідає за все, що сталося в академії. І це саме за його наказом курсантам були видані і пістолети (навіщо?) і автомати, які вони зберігали біля своїх ліжок…
  2. Перший проректор Артемов. Робота з курсантами — його ділянка. Але де той Артемов і де курсанти… з дітьми треба працювати. Безперервно.
  3. Директор інституту. З Юрою все зрозуміло, навіть надії нема.
  4. Заступник директора інституту з виховної роботи — пан Юрій Колесніков. Напевно, вважав цю посаду швидким трампліном між начальником кадрів і проректором. Так захопився своїм майбутнім призначенням, що геть забув за основну посаду і роботу з курсантами.
  5.Курсовий офіцер. Як то кажуть «то є фініш». Кажуть у нього стільки «подяк» у справі, що давно треба було прибирати від курсантів…
  6.Чи є тут відповідальність осіб які видавали зброю курсантам і мали організовувати її належне зберігання — може й є, треба вивчати питання. Слідчим ДБР.

  Звісно, що інтриган Черняк дав команду тримати все в секреті про цю НП. Але ж не можна так зухвало себе поводити з підлеглими… Сподіваємося, що розумні хлопці з ДБР піднімуть все, від інструктажів і інструкцій до особових справ…
  А постраждалому — якнайшвидшого одужання!

 8. Батькам постраждалого курсанта ми б категорично НЕ радили йти на будь-які поступки і погоджуватися на вмовляння Черняка. Ця підступна і хтива істота врешті решт все одно надурить і не виконає своїх обіцянок, як вже вчинила щодо багатьох поважних людей. У тому, що сталося, насамперед винен саме він. Тому САМЕ ВІН має нести на собі тягар забезпечення НАЛЕЖНОЮ медичною допомогою, знаходити на це кошти і робити ВСЕ, щоб ЗАСЛУЖИТИ ваше пробачення, якщо взагалі ви, батьки, допускаєте можливість такого пробачення. Шановні батьки постраждалого курсанта, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ! З усіх, навіть найдрібніших незрозумілих питань, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ОФІЦІЙНО, тому що тільки так (!) ви зможете отримати те, що тепер винна вам СБУ через створений паном Черняком хаос і безконтрольність… Він може вмовляти вас все вирішувати по телефону — НЕ погоджуйтеся !!! Це майбутнє Вашої дитини, боріться за нього!!! Дай Боже якнайшвидшого одужання хлопцю!!!

 9. Я батько курсанта. І відверто вам всі гівноляпам скажу, що при керівництві академією Черняком академія почала вилазити з того болота в яке її загнав Кудінов і його пенсіонерська команда. Більшого відкатника напевно світ не бачив. Бездарщина і чобіт. За Черняка і згаданого в попередніх постах курсового офіцера курсанти будуть стояти ГОРОЮ. Так що перестали кидати гівно на вентилятор. І да….всі я думаю здогадуються хто автор гівномета. Ті, кого Черняка попер з теплого місця.

 10. В Національній академії СБУ пан «ректор» Черняк продовжує вимагати з підлеглих військовослужбовців кошти на «добровільну допомогу ЗСУ»!!! Примушує вже втретє (!!!) здавати по 2000 грн. з кожного військовослужбовця (!!!) ГОТІВКОЮ. Витрачаються ці кошти, начебто, на «допомогу ЗСУ», але скільки з них реально витрачається ніхто не знає, оскільки ГОТІВКА передається особисто ЧЕРНЯКУ. А це не менше 800 тисяч гривень за кожний такий примусовий збір!!! І ГУВБ традиційно не помічає зухвалого зловживання ректором Черняком своїм службовим становищем!!! Стосовно ж тих військовослужбовців Академії, які насмілюються повідомити керівника свого підрозділу про відмову здавати ці кошти готівкою на кишеню Черняка, пан «ректор» погрожує зняттям надбавок і премії та навіть пониженням у посаді!!! Така корумпована істота не має займати посаду ректора Національної академії СБУ !!! Керівництво СБУ, Президенте, зверніть увагу та вживайте заходів!!!

 11. Нове дно Академії до вашої уваги. Нам стало відомо про нову витівку ректора Черняка — постраждалого 17 червня в результаті стрільби з автоматичної зброї курсанта вмовляють дати покази, що він стріляв в себе сам! З автомата, в плече і грудну клітину, сам! Оскільки будь-який експерт скаже, що це нісенітниця, і за слідами пострілів і за напрямком входу куль. Тим більше коли мова йде про грудну клітинку і ураження хребта! Шановні батьки постраждалого, цього категорично не можна робити! Не погоджуйтеся на вмовляння Черняка! Не давайтн можливості сфальсифікувати висновок експерта і покази учасників події! Це майбутнє вашого сина і «заслужена» відповідальність командирів! Потім ви вже нікому нічого не доведете і залишитеся сам на сам з цими проблемами!

 12. Ознайомилися із попередніми дописами. Говорили про це у колективі. Прийшли до висновку!
  Нічого конкретного. Тільки чутки, домисли і чиєсь незадоволення. Поради із розряду, як комусь займатись чимось на площі. Доречно було б, у описаній ситуації, надати допомогу, а не сіяти розбрат у колективі. Вся країна об’єднується навколо загальних викликів, спільних зусиль у подоланні ворога, перемоги у війні і допомоги ЗСУ, а деякі негідники сіють зерно зради на фоні порушення їх зони комфорту, а інші, що їх усунули від «корита». У той же час перша категорія захищає другу. Одні заробляли гроші, а інші раділи, що їх не чіпали бо першим не було часу за процесом «крадіаництва» контролювати інших, що породжувало безконтрольність і хаос. Чого тільки варті випадки наркоманії у курсантському колективі і поборів з боку керівної ланки. Досить підло, підступно і не личить званню генерала і старших офіцерів. Ганьба! Тим паче у лавах спецслужби! Колективу соромно за витівки авторів цих дописів!

 13. Про правду!
  Було, знаю! Звучить, звичайно, як притча але…
  Навчався — платив! Писав дисертацію — платив ще більше! Захищався-носив могорич і по 100$ обов’язково у пакети!!! Мавпенятко брало і не соромилося! Коли віддавав — мені створювали обстановку, що я ще і винен залишався!!!

 14. Это жесть! Перед сном, норм сказка! Как сценарий к фильму!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ