Человек не терпит насилия!

Зрадники повертаються в Гостомель

283809504 5564567603577124 7192578298287898023 n

Дивні речі відбуваються зараз у місті-герої Гостомель. На керівні посади в комунальних установах повертаються люди, життя яких зв’язано з ворогом і державною зрадою.

Так, сьогодні в Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги завітала зникла до цього директорка Інна Раілко. Повернулася потужно, взяла бразди у руки, почала керувати. Але у громадськості і військової адміністрації виявилося до цієї пані багато запитань.

По-перше, де вона була весь час, починаючи з окупації? Невже із своїм цивільним чоловіком, членом виконкому Гостомельської селищної ради Євгеном Хармишевим?

Дивним чином приїзд пані Раілко співпав із призначенням окупаційними військами її чоловіка заступником «мера» Маріуполя. На фото зліва в оточенні рашистів стоїть державний зрадник, який по завданню ФСБ направив свою дружину добивати Гостомель!

А ще хочу нагадати, що зрадника Хармишева привів у Гостомельську владу зять покійного мера Прилипка Ростислав Скуратівський. На 10 червня призначений суд над ним за махінації із земельними ділянками і отриманням неправомірної вигоди у 300 тисяч доларів США.

СБУ агов!

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

 1. Стаття надрукована чтобы що?
  1)Вызвать угрызение совести у Раилко або ейного чоловика? Смищно
  2) Пидняти суспильство на баррикады? Да 95% похуй який там стяг над мерией абы кормилы
  3)Пукнуть в сторону Скуратовського? Наивно,тильки своиж штаны обдристаешь
  —————————
  Це типова и цилком зрозумила история — навскидку любе мисто Украини от А до Я жде такаж доля в случае оккупации,бо население було е и буде быдлом в основной массе своей. Богато ли партизан зараз у Марику чи Херсони? Ну вид силы десь 0,001% вид усёго поголовья.Остальни стоять в чергах за гуманитаркою та пассивно або активно спивпрацюють с новой владой

 2. Товаришу мій із ордло -ми прожили з тобою навіть більше чим разраховували- батьків похоронили.-надіюсь покаялись що незавжди провідували поки вони були живі. Ми то з тобою знаемо чим все закінчиться ….

 3. Ох і лайно. Депутатики посади ділять, рейдерством займаються . Ох і мразота. Ссциклива мразота!

 4. Віталій Купрій !! М’яко кажучи , Ви мене здивували …. Це ж яка повинна бути така жага до крісел та посад в Гостомелі, що аж так низько та брехливо звинувачувати людей , щоб досягнути цілі!! Де ділася ваша людяність , та в першу чергу чоловіча гордість??? За що наші чоловіки, жінки своє життя віддають?? Ви на підставі яких таких фактів пищите про «цивільного чоловіка»… ви свічку держали ???? Якщо вам так цікава посада для «своїх людей», то пишіть ПО СПРАВІ!! Навіщо ж «лізти в труси» як базарна баба!! Мені, як жінці, це обурливо читати від чоловіка політика!!! Фу…
  Обов’язок кожної матері , в першу чергу , спасти та вивезти в безпечне місце своїх малих неповнолітніх дітей!! Ви це прекрасно знаєте, ви батько!!! Тому візьміть себе в руки та будьте чоловіком!
  PS А повернення пані Раїлко краще, напевно, співставити із « так зірки зійшлися», так буде правдивіше , чим ваші фантазії !!

 5. якщо після перемоги, всі прічастниє к власті, починаючи з 1988 року по день перемоги , без виключень не будуть висіти на стовпах з попередньо відібраним біоматеріалом, придатним для трансплантації нужденним, то сьогоднішній день- це гангренозна агонія України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ