Человек не терпит насилия!

Митники-мародери чи колабораціоністи найвищих щаблів? 

З  2 травня, начальника Рівненської митниці Андрія Кузніка в примусовому порядку відправили у відпустку. Таке рішення прийняв в.о. голови Держмитслужби В’ячеслав Демченко на прохання свого заступника Руслана Черкасського та народного депутата України Олександра Ковальчука.

Керуватиме митницею Роман Пригарський, який є довіреною особою та кумом відомих місцевих касирів того ж таки нардепа Ковальчука – начальника досі неліквідованої Поліської митниці Сергія Панчука та його першого заступника Івана Іванова. Дане злочинне угрупування, не зволікаючи, дало вказівку начальникам митних постів Олександру Глівчуку та Василю Латишу і, безпосередньо, самому Пригарському зібрати з автоімпортерів хабарі за січень-березень поточного року – по 200$ та 100$ з кожного авто, оформленого на юридичну та фізичну особу, відповідно, а в період дії досі чинного «нульового розмитнення» — по 50$.

З початку року Рівненька митниця провела оформлення близько 15 тисяч автомобілів, – тому чиновники розраховують зібрати понад 2 млн дол. США злочинного кешу.

Для невідкладного приборкання усіх незгідних сплачувати митникам данину, на посаду заступника начальника митниці, який курує підрозділ боротьби з контрабандою, просувають давнього знайомого Іванова, який любить брати хабарі (переглянути статтю тут)  Дмитра Подласого.

У той час, коли прості українці вишкрібають з кишень останні копійки на допомогу ЗСУ, зазначена група осіб для перемоги зробила… аж нічого! Хоча, чого можна очікувати від згаданих персонажів. Про зашкварених в автотемі Глівчука, Латиша, Пригарського, Іванова, Панчука і Ковальчука вже який рік не втомлюються говорити журналісти провідних телеканалів та видань (переглянути статтю тут).

Та, якщо питання довоєнної діяльності рівненських митників можна віднести до тих, які не на часі, то організацією поборів у розпал війни та кінцевими бенефіціарами цього «бенкету у чуму» відповідним службам варто було б зайнятись невідкладно. Особливо, враховуючи, що кінці можуть вести… до москви!

Пояснимо. На Рівненській митниці роками співіснує така собі мініверсія  путін-мєдвєдєв – тандем керівників Сергія Панчука та Івана Іванова, які по черзі один одного змінюють. Секрет їхньої успішної співпраці та безкарності дуже простий: знають з ким ділитись.

Панчук, ввірену йому долю кешу, ділить між своїми покровителями  нардепом-слугою Ковальчуком та заступником голови Держмитслужби Русланом Черкасським – недолюстрованим службовцем часів Януковича, махровим схематозником з мільйонними статками та братом-чиновником «ДНР» (переглянути статтю тут).

Іван Іванов (між іншим, ще один недолюстрований персонаж часів Януковича, з мільйонними статками у біткоїнах, та цивільною дружиною з «Л/ДНР») свою валізу доларів аж до війни відвозив на пряму державному зраднику Андрію Наумову (переглянути статтю тут).

Запитувати що відбувається у ввіреній службі її керівника Вячеслава Демченка, враховуючи чутки стосовно його патрона Слюсарєва  (переглянути статтю тут) та вже озвучені факти покривання корупції на крові (переглянути статтю тут), не будемо.

Шановні пане Марченко, Шмигаль, Єрмак, Зеленський – як гадаєте, це звичайні українські мародери чи справжні московські консерви? Чим зайняті митники під час війни: набивають власні кишені чи ще й спонсорують тероризм?

В будь-якому разі, Симон Петлюра був прозорливим, написавши «Московську вошу», що підсумовується однією, актуальною і зараз, фразою: «нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди».

Оцените материал:
54321
(Всего 6, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

11 ответов

 1. Скажіть шановний де Ви вбачаете різницю між украінским мародером і московською консервою ? А хто мішав доблесній украінскій на назві СБУ актуально за 20 років зібрати до купи московські воші разом із украінськими гнидами і знешкодити іх як колорацьких жуків після 2004 року. А скільки хенералів появилося із піонерськими колодками після 2004 ? — і де Вони зараз може пройдемся по списку починаючи із Херсона?

 2. Мародерів в часи війни на гіляку чи стовпі за яйця вішати в кожному обласному центрі України та перед вищими навчальними заклада біля входу в головний корпус,нехай знедолені українці та студент бачить,це чекає кожного мародера від хутора до столиці!

 3. Мы вам сцым в глаза, а вы всё думаете что это Божья роса. Амэрыка сказала вывезти 22 млн тон зерна и отменить ограничение на курс валют (даёшь доллар по 50 грн), хлеб по 50 грн, бензин по 60 грн. Покращення вже близько.

 4. Опыт учит не ставить чужим жизням оценки . Простым людям всегда было трудно жить все время мучиться и в таком напряжении долго не проживешь и радости не получишь. И печаль и радость часто заставляют задумывыться над своей жизнью. Мы часто слепы в своих страхах и как глупы в неверии не важно кем мы были до войны -важно кем стали сегодня и кем станем завтра. ? Позволим ли мы власти дальше обманывать и лицемерить гражданам Украины- позволим мы то что власть творила после 2004 и после 2014 хватит ли у нас совести и мужества спросить регресом за их злодеяния и привлечь их к ответсвенности ? Если мы все или в большинстве к етому гражданскому долгу неготовы то спрашивается а во имя чего и для кого мы проливали кровь-гробили здоровья теряли родных близких людей ?- новых януковичей-порошенков-тимошенков луценком -ахметовых- пинчуков и сотни других буратин. Враг всегда рядом мы должны ето помнить и недать ему снова нас обмануть. Слава Украине. Героям Слава. Незабудем- Непростим.

 5. Все защитники с Азовсталь сдались в плен российским оккупантам, теперь их ждёт суд и пж на территории России.Слава Украине!

 6. «Слуги народа» хотят разрешить командирам ВСУ убивать подчиненных за нарушения. Слава Украине!

 7. А за что против меня Украина возбудила дело?! Я же лучший военный блогер!

 8. Артур «Вафля» Палатный и Педалик «Тормоз» Кличко угрожают моей семье. Прошу правоохранительные органы принять все необходимые меры.

 9. Вимагали хабарі за безперешкодне розмитнення товарів — викрито столичних митників

  🔷 Викрито начальника та керівника підрозділу одного з митних постів Київської митниці Держмитслужби, які вимагали у директора підприємства – імпортера неправомірну вигоду.

  🔹 За даними слідства, за неї вони обіцяли безперешкодне розмитнення контейнеру з товаром, що ввозився на територію України. Загалом посадовці митниці одержали 1750 доларів США.

  🔹 За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора їм повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення від посад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Штучный вернулся, остальное – суета и томление духа

Штучный вернулся, остальное – суета и томление духа

На фоне падающего стремительным домкратом рейтинга, Зеленскому нужно проявить какую-то активность. Ермак предложил опять расстрелять Шефира, но Подоляк сказал, что…

Таможню возглавит генерал, готовый умереть за Зеленского

Президент Владимир Зеленский принял решение назначить главой таможни начальника разведки погранвойск, вместо Павла Рябикина. Бригадный генерал Вячеслав Демченко, как пишет …
Кадры … не решают ничего. При этой власти

Кадры … не решают ничего. При этой власти

Говорят, что Ермак все-таки смог доказать Зеленскому, что Баканов не способен учиться, постоянно пребывает в нирване, а всем заправляет в…
НОВОСТИ