Человек не терпит насилия!

Російські спецслужби лобіюють Осипчука у ДКР

osippХодять чутки, що колишнього начальника УСБУ у Львівській області Осипчука І.І. хочуть призначити на високу керівну посаду яка відповідає за контррозвідувальну протидію РФ .

Разом з тим, Осипчук І.І. є близькою людиною зрадника, який є фігурантом кримінального провадження по державній зраді на користь РФ горезвісного начальника ВБ СБУ Наумова А.О. Нагадаємо, що зрадник Наумов А.О. виїхав за кордон напередодні  вторгнення Росії і той факт, що у останнього нещодавно ДБР проводило обшуки в рамках КП по ст. 111 ККУ. Саме Наумов А.О. лобіював призначення Осипчука І.І. на посаду начальника УСБУ у Львівській області і тісно з ним контактував.

Враховуючи дестуктивний кадровий геноцид, який влаштував Осипчук І.І. в УСБУ у Львівській області серед керівників середньої ланки (близько 15 осіб були виведені у розпорядження), виникає питання чи не працює Осипчук І.І. на ворога, чи можливо було завдання у останнього паралізувати роботу органу і максимально його ослабити?!

Наразі, враховуючи меркантильні погляди Осипчука І.І., призначення його на посаду на 2 ступені нижче на найвідповідальніший напрям роботи СБУ, а саме контррозвідувальна протидія РФ, викликає питання мотивації Осипчука І.І. Можливо, Осипчук І.І. отримав нове завдання від своїх кураторів звести нанівець усю КР роботу служби?! Також цікавий той факт, що Львівська область була атакована агресором на наступний день після зняття Осипчука І.І. з посади очільника УСБУ області.

Аналіз оперативної обстановки, нажаль, говорить про потужні агентурні позиції спецслужб РФ у вищому керівництві СБУ.

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Не треба брехати!!! Абсолютна нісенітниця. Він високопорядна людина

  2. «Глава Минпромторга России Денис Мантуров считает возможным признание криптовалют как платёжного средства. Во время выступления в среду на просветительском марафоне «Новые горизонты» общества «Знание» Мантуров отметил, что процесс займет какое-то время.» — Опять посредством в т.ч. этой гниды… — какие-то «Инкогнито»… пытаются протолкнуть и узаконить Криптовалюту…! — Уже второй раз после начала Росвоеноперации… — а противостоящий Росвойскам в т.ч. Укрнационалистический режим… узаконил! — «Зеленский подписал закон о легализации криптовалюты на Украине

    Президент страны подписал закон «О виртуальных активах». Теперь на Украине смогут зарегистрироваться криптобиржи, а банки начнут открывать счета для компаний, ориентированных на сферу криптовалют»

  3. Для начала… — Мы незнаем о Криптовалюте многого… а если это Глобальное «АО МММ»…! Тем более цифровой «Безнал» Валют… давно и эффективно работает… — непридумывайте Нам… «Велосипед»…!

  4. Лучше непридумывать «Велосипед»… нелегализовывать «АО МММ»… — Совместно Совершенствуя работающие цифровые Безналичные рассчёты…!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ