Человек не терпит насилия!

Російські військові масово пишуть рапорти про відмову воювати в Україні — ЗМІ

630 360 1646927087 789

Військовослужбовці збройних сил росії, які воювали в Україні й вижили, масово пишуть рапорти про відмову повертатися в зони бойових дій.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформагентство Guildhall.

«У розпорядження інформаційного агентства Guildhall перевірене джерело передало фотографії рапортів російських військовослужбовців, які воювали в Україні й повернулися в місця дислокації. Військовослужбовці зс рф, які вижили в Україні, масово пишуть рапорти про відмову повертатися в зони бойових дій», — йдеться у повідомленні.

Редакція видання отримала відповідні рапорти військовослужбовців 41 А ЦВО зс рф, які в повному складі прибули в Україну. Серед причин відмови солдати вказують небажання бути використаними як «гарматне м’ясо», нероз’яснення причин військової операції в Україні, відсутність технічного забезпечення та зв’язку з командуванням тощо.

Так, сержант Мірапов Сапар Мерданович у рапорті командиру військової частини № 61899 вказує: «(…) цим доповідаю, що вважаю за неможливе своє повторне відбуття з причини поганої організації, відсутності зв’язку, технічного забезпечення. Приїхав, не розуміючи, навіщо я там потрібний, без пояснення завдання. Я не хочу бути гарматним м’ясом», — заявив у рапорті сержант зс рф Мірапов.

1647257724 134

У свою чергу командир 2-го відділення 3-го взводу мотострілецької роти молодший сержант Пугачов Олександр Олексійович повідомляє командиру 3-го мотострілецького батальйону, що «(…) відмовляється повторно брати участь у бойових діях в Україні з причини відсутності матеріально-технічного забезпечення, відсутності координації дій, відсутності будь-якого зв’язку в підрозділі та з командуванням».

1647257767 269

Командир 2-го мотострілецького взводу 9-ої мотострілецької роти лейтенант Єгоров вказує, що «(…) від самого початку ми зіткнулися з обманом і приховуванням справжніх цілей та завдань, які стояли перед нами. Під різними і нікому незрозумілими «навчаннями» та «навчально-бойовими завданнями» малися на увазі зовсім інші заходи (…). Переходячи кордон України, ми повністю дискредитували себе в очах як світової, так і слов’янської спільноти. З цієї миті наші дії мали окупаційний характер, що явно виражалося в діях мирного населення (…)», — написав лейтенант зс рф Єгоров.

1647257810 261

1647257846 513

Агентство також наводить фотокопії інших рапортів військовослужбовців збройних сил російської федерації.

1647257916 398

1647258016 214

Крім того, джерело Guildhall в українському уряді повідомляє, що у зв’язку з відмовою окремих посадових осіб офіцерського складу зс рф, у тому числі заступників 76-ої десантно-штурмової дивізії (Псков) ПДВ, виконувати наказ з ведення бойових дій на території України органами військової поліції зс рф було затримано чотирьох військовослужбовців зазначеної дивізії.

Як повідомлялося, згідно з даними пресслужби Генштабу ЗСУ, з початку вторгнення в Україну, станом на 14 березня, загальні бойові втрати російських військових становлять понад 12 тисяч осіб особового складу.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Я понимаю что ето тоже нада но сильно такой пропогандой увлекатся пагубно. Нас интересует сколько ценностей валюты наши чиновники вывезли за границу ? кто из одиозных бизнесменов и патриотов находится зав рубежом а не в строю защитников Украины- где посадки колаборантов ? блокировка их счетов и имущества за границей и главное фамилии агентуры кремля и фсб задержано столько-то цифра Ф.И. О. ликвидировано при задерджании столько-то из них чиновников из власти правохранительных органов и предателей из МО СБУ Полиции госслущащих которые нарушили Присягу 2014 как то стыдливо об из замалчивали даже странно с 2014 года- а московия готовилась к нападению на Украину целых 10 лет о чем сказал Зеленский. Так что нефик дрочить пустышками где реальная борьба с 5-колоной ето на их плечах московиты убивают украинцев.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ