Человек не терпит насилия!

ЗА УХИЛЕННЯ ВІД ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ НА КОЛИШНЬОГО ДЕПУТАТА МОЖУТЬ НАКЛАСТИ ШТРАФ

kartinka 3 

Експертами ГО «Учасники АТО/ООС  Слобожанщини» проведено перевірку випадків порушень під час заповнення декларацій, в тому числі невідповідності декларацій реальному стилю життя посадовців.

В рамках моніторингу було виявлено, що  особа, будучи особою, у якої припинено повноваження депутата Новочернещинської сільської ради Сахновщинського району Харківської області VII скликання, являючись суб`єктом декларування відповідно абз.15 ч.1 ст.1 Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VІІ та згідно з п.п. «б» п.1 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VІІ є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, в порушення вимог абз.1 ч.2 ст. 45, вищевказаного Закону, без поважних причин, несвоєчасно подала декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями «перед звільненням», а саме 07.04.2021 року, за період з 01.01.2020 04.12.2020 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

 

Приміткою до ст.172-6КУпАП визначено, що суб`єктом правопорушень у цій статті є особи, які відповідно до частин першої та другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов`язані подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За вказаним фактом юристами ГО «Учасники АТО/ООС  Слобожанщини» підготовлено та направлено звернення до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та Національного агентства з питань запобігання корупції з метою проведення перевірки складу кримінального чи адміністративного правопорушення.

Ініціатива “Разом проти корупції” реалізовується ГО Учасники АТО/ООС  Слобожанщини” в рамках проекту «Підтримка антикорупційних ОГС для зміцнення верховенства права», що впроваджується громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Посольства Королівства Нідерландів, м. Київ чи ГО «Чернігівський Центр Прав Людини».

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:»Обычная таблица»;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:»»;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:8.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:107%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:»Calibri»,sans-serif;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:»Times New Roman»;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ