Человек не терпит насилия!

Криворізька ОЗГ: навіщо зібралися Нікульнікова, Петрухін та Колесник

image 6487327Різні сторони, але спільна мета. У Кривому Розі намалювався склад нової злочинної групи, до якої можуть входити Василина Нікульнікова, Антон Петрухін та Микола Колесник. 

Для останнього бути учасником ОЗГ – не вперше. Адже ще у буремних 90-х його знали на кримінальне прізвисько «Тайсон». Тоді у місті функціонувало угруповання, яке так і називалося «ОЗГ Тайсона». http://www.vibori.kr.ua/kandidati-v-meri/bloger-igor-kolesnik-merskaia-kompaniia-ugolovnika Схоже, що тепер він вирішив повернутися до кримінального минулого. Щоправда наразі діє значно обережніше. Замість силового тиску, його група організовує брудні інформаційні атаки та займається вимаганнями.  

Про членів угруповання 

Василина Нікульнікова – раніше працювала криворізьким міжрайонним прокурором. Згодом перекваліфікувалася на «екоактивістку» та заснувала ГО «Міжрегіональне бюро екологічно захисту». Примітно, що неприбуткова організація за 2020 pік заробила 9 мільйонів 500 тисяч гривень. 

За даними ЗМІ, головне джерело доходів «активістки» – вимагання коштів з місцевих промислових підприємств та видобувних компаній.  https://ukrrudprom.com/analytics/Toksichnoe_GO_MRBEZ_ili_Millioni_Vasilini_Nikulnikovoy.html  

Іще один спільник по ГО «МІРБЕЗ» – Антон Петрухін. Обіймає посаду заступника директора з економічної, науково-технічної та інноваційної роботи Науково-дослідного гірничорудного інституту, депутат Криворізької міської ради VII скликання. У той час, поки його «колега» Василина підбурює людей та організовує суди з підприємствами (збираючи за це кошти), Петрухін йде з іншого боку. Чоловік створив  фірму-дублікат державного інституту. https://antikor.com.ua/articles/517087-krivorizjkij_naukovetsj_petruhin_zarejestruvav_firmu-dublikat_derhavnogo_institutu__zmi/print Головна мета – від імені наукового закладу шантажувати компанії видаючи фейкові висновки. Створювати негативний клімат, підсовуючи спільноті некваліфіковану та псевдонаукову інформацію. З цієї причини в інституті навіть відхрестилися від Петрухіна заявивши, що їхню думку він у жодному разі не представляє. https://podrobnosti.ua/2434192-vn-nas-ne-predstavlja-u-krivorzkomu-nstitut-vdhrestilisja-vd-svogo-vchenogo-petruhna.html  

Ну і останній герой цієї трійки – власне сам Микола Колесник. Він записався у «блогери» та ведучі. На весь Кривий Ріг він робить компрометуючі заяви щодо діяльності підприємств. Хоча коли сам був депутатом Криворізької міськради, то голосував за надання в оренду земельної ділянки для кар‘єру «Південний». 

Таким чином, у промисловому місті група з трьох осіб та їхні спільники поширюють фейкову інформацію. І головна мета тут явно не захист екології, а швидше компрометація підприємств, які дають роботу тисячам людей. А зупинити таку «діяльність» може лише один єдиний фактор – гроші, заплачені членам ОЗГ. Про їхні вимагання неодноразово говорили представники видобувних компаній, тож зупинити цей бедлам можуть лише правоохоронні органи. Щоправда, схоже, що й там у Колесника, Нікульнікової та Петрухіна все схвачено.

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 1.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ