Человек не терпит насилия!

Зашкварений «чьоткий пацик» Вісьтак І. намагається очолити Львівську митницю

1Зашкварений  «чьоткий пацик» Вісьтак І. намагається очолити Львівську митницю

Хто такий Ігор Вісьтак ?

Має юридичну освіту. Працював на різних посадах у митній службі: інспектора, старшого інспектора митного поста, був головним інспектором відділу митного оформлення митного поста «Краківець» Львівської митниці.

Окрім того, свого часу очолював реєстраційну службу районного управління юстиції у Львівській області, був головним спеціалістом Львівського міжрегіонального відділу Управління контролю за обігом наркотичних засобів.

У 2015 році був головним державним ревізором-інспектором відділу зонального контролю управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Згодом став заступником начальника головного теруправління юстиції з питань державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Львівській області, заступником начальника райуправління виконавчої служби управління юстиції у Чернівецькій області, головним державним інспектором сектору Львівської митниці, завідувачем сектору Ківерцівського управління ГУ ДФС у Волинській області.

Стрімкий злет його працевлаштувань пов’язані з його батьком Вісьтаком Ярославом Володимировичем, який є головним лікарем Львівського обласного шкірно венерологічного диспансеру. У свій час перелікував всю «Львівську еліту» та має дуже багато зав’язків. Падіння Ігоря Вісьтака були пов’язані з його пристрастю до алкоголю, потім до наркотичних засобів, але ж бувають і кульбіти.

Основний стрімкий підйом в його кар’єрі відбувся у 2018 році, коли на Львівську митницю, зі всіх сторін обступили коршуни  псевдо активісти з метою призначення «потрібних людей» з кола місцевої  «Львівської еліти», під виглядом боротьби з контрабандою. Про цих активістів, та їх належність, до злочинних угрупувань, зроблений сюжет телеканалу 1+1 за посиланням: https://youtu.be/h3TSgbnwvIs  в сюжеті «Рейдери Атовці».

В подальшому, з метою отримання категорії «Б» державної служби та переводу до Львівської митниці, під Вісьтака І. зробили конкурс у Волинській області. Після чого Вісьтака І. перевели до Львівської митниці, та призначили начальником митного поста «Львів аеропорт», з цього часу знову почався його стрімкий контрабандний шлях, та отримання ще більш потужних знайомств та покровителів.

На той час на Львівській митниці зорганізувалася  злочинна угрупування в особі керівництва Митниці. Формально очолював митницю Прокіпчук Левко, якого пізніше звільнив Президент України Зеленській В., на виїзній нараді, яка  відбулася 06.07.2019 р. у Закарпатській області посилання:  https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/07/6/7220207/.

Згодом його місце зайняв Євген Сафонов, який вже колись виконував обов’язки керівника Львівської митниці, та мріяв повернутися з метою продовження своєї незаконної діяльності по отриманню кеша. Але незмінний склад заступників Митниці як при Прокіпчуку, так і при Сафонові, залишався незмінний: Скромний Ярослав та Македон Павло, які користувалися послугами Вісьтака І. та його зв’язками.

Перші потужні контрабандні кроки роботи Вісьтака І. в ролі очільника начальника митного поста «Львів аеропорт», пов’язані зі схемами незаконного переміщення товарних цінностей поза митним контролем, а саме з фактом який став відомий всій Україні з приводу катастрофи літака
АН-12БК бортовий номер UR-CAH, ПрАТ «Авіакомпанія «Україна-Аероальянс», що сталася
4 жовтня 2019 близько 06:40 ранку, під час заходження на посадку на аеродромі Львів.

У результаті п’ятеро з восьми осіб, які перебували на борту, загинули, а троє були госпіталізовані. Літак перевозив вантаж (автомобільні запчастини) з іспанського міста Віго до Стамбула за нехарактерним маршрутом, та мав здійснити нібито дозаправку у Львівському аеропорту. За фактом катастрофи Львівська поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, що спричинили загибель людей) ККУ, розслідування якого засекретили – результати невідомі досі. За наявними даними екіпаж вказаного літака на відстані 13,7 км. до аеропорту відключив навігаційні  системи, з метою не встановлення його місцезнаходження, та впав за 1.5 км від аеропорту. Вказаний літак вже раніше затримувався в Закарпатській області за перевезення контрабандних товарів.

Посилання: https://www.kulemet.com/an12-yakyj-avarijno-siv-pid-lvovom-svogo-chasu-vzhe-potraplyav-u-sumnivnu-istoriyu-z-kontrabandoyu-foto/

Як писали раніше 16.08.2014 р.  АН-12 з сумнівним вантажем, який приземлився в Ужгороді, оминув радари. На даному літаку був той самий реєстраційний номер борту UR-CAH.

Редакції Мукачево.Net на той період часу вдалося відслідкувати походження борта та його пересування.

Попри попередню інформацію, що літак належить чи то турецькій, чи то сербській компанії, Мукачево.net вдалося знайти офіційне підтвердження, що власником літака є українська компанія Ukraine Air Alliance, зареєстрована у Києві та літаки якої пересуваються повітряними просторами Європи, Азії та Африки (на фото літак, який сів в Ужгороді, в аеропортах Люксембургу та Чехії), цей літак впав у Львові 04.10.2019 р.

Але куди цікавіше, що факт приземлення АН-12 в Ужгороді й навіть його маршрут в цьому напрямку відсутній у системі Flightradar. Більше того, цей літак у суботу, 16 серпня 2014 запеленгували над Болгарією останній раз — коли той летів у бік  Сербії летів (вилітав зі сторони Туреччини). Це сталося о 9:45 за київським часом.

Посилання:https://youtu.be/S1qRJESwMMU, http://www.mukachevo.net/ua/news/view/97724

Зі слів самого Вісьтака І., який неодноразово на це вказував, він завдяки роботі у Львівському аеропорту познайомився з Марію Левченко- секретаркою Президента України Зеленського В., чоловіка якої, колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, Зеленський В. звільнив за скандал, який відбувся за його участі на блок-посту на в’їзді в Донецьку область, де він хотів проїхати без перевірки документів.

Зв’язок Гогілашвілі О. з місцевою Львівською елітою, також вбачається коли він отримував освіту у 2019-20 роках. У 2019 році  О. Гогілашвілі закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Облік та оподаткування», та у 2020 році закінчив Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю «Право». Саме Марія Левченко почала допомагати Вісьтаку І. у просуванні його на посадах на Митниці, прикриваючи перед Офісом Президента.  Про що Вісьтак І. неоднарозово на це вказував, та хвалився, що найближчим часом ми його побачимо головою або заступником голови Держмитслужби.

Після подій 2019 року, за впливом його протеже,  та «мафіозі» Львівщини Вісьтака І. перевели начальником митного поста «Краківець» Львівської митниці, де він також встиг відзначитися пропускаючи повні з контрабандним крамом вантажні автомобілі, але  після конфлікту з тоді новопризначеним начальником Галицької митниці Цабаком В., Вісьтака І. його протеже перевели на Волинську митницю, де призначили начальником митного поста «Ягодин». Та згодом незважаючи на обурення громадськості Вісьтака І. призначили з 25.03.2020 р. наказом Держмитслужби №  150 – О від 24.03.2020 р. в.о. начальника Волинської митниці Держмитслужби.

З цього моменту починається новий злочинний шлях Вісьтака І., який за підтримки вищезгаданих  представників Офісу Президента та діючої «мафії» Львівщини, надав обіцянку пхати тютюнові вироби до Польщі, але і не тільки.

Перший «зальот» Вісьтака І., який став всім відомий, стався при затриманні працівниками митної служби Польщі, 21 тони сигарет, які перевозилися під виглядом томатної пасти. Після цього Вісьтака І. почали називати «Томатос». Як писали в ЗМІ, 16.07.2020 «На Волинській митниці, під виглядом томатної пасти вагою 21 тонна, вивезли в ЄС величезну партію сигарет. Наші випустили, поляки впіймали. Власник вантажу «Луцьк Фудзі», перевізник «Інфініттранс». Тупіше ніж замотати сигарети в надруковані фото, придумати було складно», – писав тоді журналіст Євген Плінський.

Посилання:

https://www.volynnews.com/news/all/volynski-prykordonnyky-propustyly-v-yes-21-tonnu-tsyharok-pid-vyhliadom/

https://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/52112-na-volinskiy-mitnitsi-propustili-21-tonnu-tsigarok-zamaskovanikh-pid-tomatnu-pastu/

https://t.me/gryaznayaigra/1293

16.07.2020 року від Польської сторони отримано інформацію про те, що 15.07.2020 року в пункті пропуску  «Дорохуськ» Республіка Польща, в ході огляду вантажного транспортного засобу «Даф» реєстраційний номер  АС7255СК, причіп номер АС8484ХР, який рухався на в’їзд в Республіку Польща, серед заявленого згідно декларацій вантажу «Томатна паста», виявлені тютюнові вироби загальною кількістю 338 ящиків (169000 пачок), марки «Rothmans Royals blue» з акцизною маркою України. Відправник ПрАТ «Луцьк Фудс», Волинська область, Луцький район, с. Зміїнець, вул. Левадна 2 а. Отримувач: LT Bonvera UAB (Lithuania), Archstects, g.56-101,Vilnius, Lithuania. Перевізник «Інфініті Транс», Волинська область, м. Луцьк, вул. Ковельська 6/10.

Згідно за інформацією було встановлено, що до даної організації протиправної діяльності причетні громадяни України колишні працівники СБУ та митниці, за сприянням співробітників Волинської митниці, а саме: в.о.начальника Волинської митниці Держмитслужби Вісьтака І.Я., начальника протидії митним правопорушенням Марунчака С.В., та інспектора митного поста «Ягодин» Палія Юліуса Валерійовича.

Даний автомобіль у 2020 році здійснював перетин кордону через митний пост «Ягодин» з аналогічним вантажем 5 разів!!!!!

Після цього історичного випадку у Вісьтака І. почалися негаразди. Він почав вирішувати проблеми, пов’язані з переміщенням вказаних тютюнових виробів, та підшукуванням «цапа відбувайло», на якого треба повішати цей «косяк». Але навколо цієї ситуації крутилося дуже багато правоохоронних органів, в результаті чого керівництвом Держмитслужби було вирішено скасувати наказ про призначення в.о.начальника Волинської митниці відносно Вісьтака І. . По всім ЗМІ було рознесено, що Вісьтака І. було звільнено з посади керівника Волинської митниці.

Посилання:  http://bug.org.ua/news/zvil-nyly-kerivnyka-volyns-koi-mytnytsi-480389/

https://mistovechirne.in.ua/zvilnyly-golovnogo-mytnyka-volyni

Такі голосні заяви в ЗМІ йому вигідні, тому що всі нібито читають про його звільнення, але громадськість не буде знати, що він так і далі працює начальником митного поста «Ягодин» Волинської митниці. Та в той час, він вже встиг запустити «програму» ввезення через вказаний митний пост «Ягодин» під його контролем до території України мобільних телефонів, іншої техніки, та брендового одягу. Про це все далі.

Звернем Вашу увагу щодо митного оформлення товарів, що переміщувались транспортним засобом з реєстраційним номером ВС84444НХ/ВС7272ХО в зоні діяльності Волинської митниці, які відбувалися на митному посту «Ягодин», який очолював Вісьтак І.. Запам’ятайте цей реєстраційний номер авто ми його побачимо неодноразово.

16.10.2020р. вказаний автомобіль під керуванням гр. України Грубий В.Г. прибув у ПП Ягодин у напрямку в’їзд на митну територію України. До митного оформлення були подані товаросупровідні документи згідно  яких переміщувались крани-маніпулятори в кількості 2шт на адресу гр. України Юнусов Б.С. Житомирська обл. Відповідно митної бази  даних митне оформлення товарів безпосередньо здійснювалось у ПП Ягодин за квитанцією МД-1 №00364239.

За наявною інформацією, яку дуже легко перевірити,  у ПП Дорогуськ Республіка Польща до митного контролю було подано товаросупровідні документи на вантаж, який переміщувався у вказаному транспортному засобі:

телефонні засоби (Elektronische Geräte für die Kommunikation), портативні комп’ютери (Laptop), електронні пристрої (Elektronische Geraete hier Decoder Encoder), одяг (Bekleidung), електронні пристрої блютуз, навушники (Electronic goods hier Bluetooth Kopfhörer, Smartwatch), інша електроніка та взуття (Electronic Equipment, Consumer electronics, clothing, shoes). Відправником була зазначена німецька логістична компанія,  PASS AIR CARGO EXPRESS, 30855 LANGENHAGEN NORDSTR. 14, RAUM 8, отримувач  зазначена компанія ORLAN SALE LLC за адресою 016001, м. Київ, вул. Мєчнікова, 2., тобто зовсім не той товар, який був оформлений в Україні.

Пам’ятаєте старий анекдот про те, як Дэвид Копперфильд змагався з митником, хто з них кращий ілюзіоніст? Копперфильд підійшов до вагону з машинами: «Один, два, три»! — вагон зник. «Три, два, один», — вагон з’явився. Митник посміхнувся, дістав декларацію і поставив на ній штамп: «Машини, говориш? А тепер там зелений горошок».

Побачивши, що все пройшло гладко, Вісьтак І. далі давав добро на злочинні дії, перетворюючи електронні пристрої, брендовий одяг, на вантаж, який не відповідав дійсності.

Так 03.11.2020р., вищевказаний автомобіль під керуванням гр. України Савенко А. прибув у ПП Ягодин у напрямку в’їзд на митну територію України. До митного оформлення були подані товаросупровідні документи згідно  яких переміщувались сіялки тракторні  на адресу гр. України Муравйова А.С. Запорізька обл.

Відповідно бази  даних митне оформлення товарів безпосередньо здійснювалось у ПП Ягодин за квитанцією МД-1№00365074.

За наявною інформацією, у ПП Дорогуськ Республіка Польща до митного контролю було подано ТСД згідно яких переміщувались товари:

одяг для жінок, чоловіків та дітей (Kleidung für Frauen, Kinder und Männer), електронні пристрої блютуз, навушники (Bluetooth, Kopfhörer). Відправником була зазначена китайська компанія, FOSHAN JBN INDUSTRIAL CO., LTD., GUANGDONG NO. 16, 1/F, BLOCK A , отримувач був зазначений PE SHMYTS V. м. Львів.

Далі 15.11.2020р.  вказаний автомобіль під керуванням гр. України Грубий  В.Г. прибув у ПП Ягодин у напрямку в’їзд на митну територію України. До митного оформлення були подані ТСД згідно  яких переміщувались крани-маніпулятори на адресу гр. України  Ілюшик С.П.

Відповідно бази  даних митне оформлення товарів безпосередньо здійснювалось у ПП Ягодин за квитанцією МД-1 №00365120.

За наявною інформацією, у ПП Дорогуськ Республіка Польща до митного контролю було подано ТСД згідно яких переміщувались товари:

електронні пристрої (Electronic Goods), портативні комп’ютери (Laptop), модулі пам’яті (Memory Module), гучномовці (Lautsprecher), одяг (Bekleidung), інша електроніка та взуття (Electronic Equipment, Consumer electronics, clothing, shoes). Відправником була зазначена німецька компанія, яка здійснює перевезення вантажів авіаційним транспортом, AIRCARGO SERVICE HANNOVER GMBH, 30855 LANGENHAGEN HEINZ-PETER-PIPER STR. 8, отримувач була зазначена компанія ORLAN SALE LLC  за адресою 016001, м. Київ, вул. Мєчнікова, 2.

Вищезазначені факти містяться у кримінальному провадженні  за ознаками вчинення кримінального правопорушення  передбаченого ч.2 ст. 419 ч.2 ст. 364 КК України
№ 6202014000001508  від 10.12.2020р.   щодо  факту незаконного переміщення   01.12.2020р. на митну територію України товарів: мобільні телефони та комп’ютерної техніки.

Посилання:

https://uacourt.openregister.info/kryminalni-spravy-z-01-01-2019-40438/zlochyny-proty-vstanovlenogo-poryadku-nesennya-viyskovoyi-sluzhby-viyskovi-zlochyny-40845/porushennya-pravyl-nesennya-prykordonnoyi-sluzhby-40863?document=94085794

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93551803

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93551804

https://reyestr.court.gov.ua/Review/93621421

Ця кримінальна справа з’явилася, як в приказці «Скільки ниточці не витися, а кінець завжди буде». Там де Вісьтак І. – чекай на проблему. Черговий «вльот» Вісьтака І., про який рознесли в ЗМІ, та на офіційному сайті ДБР:

Слідчими Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР проводиться документування неправомірних дій посадових осіб ряду правоохоронних органів, за сприяння яких систематично здійснювалось незаконне переміщення брендових товарів, а саме:

• мобільні телефони; планшети; ноутбуки; годинники; мобільні аксесуари; брендовий одяг, тощо.

Посилання: https://dbr.gov.ua/news/slidchi_ta_operativniki_dbr_vikrili_kontrabandu_brendovih_tovariv_pid_viglyadom_shtuchnih_yalinok_na_ponad_40_milyoniv_griven

За попередньою інформацією, 1 грудня 2020 року працівники Волинської митниці ДМС сприяли безперешкодному ввезенню на територію України великого об’єму вантажу під виглядом штучних новорічних ялинок.

2 грудня 2020 року працівники ГУ Нацполіції у місті Києві зупинили вказану вантажівку та виявили зазначені товари. Після чого автівка перебувала на зберіганні у районному управлінні Нацполіції у місті Києві.

​            В ході досудового розслідування за даними фактами слідчі ДБР провели обшуки на МП «Ягодин» Волинської митниці ДМС, за результатами якого вилучено речі та документи, що мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Зазначений вантажний автомобіль зі вказаними товаром вилучено та арештовано в рамках кримінального провадження. За попередніми підрахунками слідчих в ньому знаходилося понад 1500 ящиків загальною вартістю понад 40 мільйонів гривень. Через незаконні дії митників підприємці ухилялися від сплати митних платежів в особливо великих розмірах.

Після цього випадку Вісьтаку І. требо було терміново втікати до Львова. Його покровителі зробили пару дзвінків за Вісьтака І. та попросили забути за нього в цих справах. В подальшому з метою пересидіти Вісьтака І. перевели до Львівської митниці. Де він вже більше  півроку дуже тихо сидить в аеропорту та відділі контрабанди Львівської митниці.  Але ж ми знаємо що горбатого тільки могила виправить, із нову Вісьтак І. у якого вже від відпочинку руки сверблять наново намагається за допомогою «своїх» покровителів, стати новим очільником Львівської митниці.

То кого ж ми знову допускаємо до влади?

 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

17 ответов

 1. ВО начальника Львівської митниці. Шахрай і вісьтяк - ідилія зеленої влади:

  А хто тут у нас такий красівий наркоман? А це новий во заступника Львівської митниці. Воно думає що про нього забули, але ми добре памятаємо цього баригу, злочинця ігоря, сина венеролога, і істинного сина казахського народу. Якщо чесно то і по морді видно що дибіл.

 2. Тебе урод, помилка старого хворого венеролога не чіпали, ти сам почав, лови Ігор, ти помилка хламідії і казашки, яка тебе виплюнула. Ти урод, хабарник і чмо.

 3. Цікаво шахрай хоч знає яке чмо він взяв собі в заступники. Хоч і шахрай підер рідкісний але Ігор вістак ще той гандон. Коли шахрая знімуть, вістак перший його здасть. Ігор підер і чмо маму рідну за гроші відправить в Казахстан щоб кумис збирала.

 4. Юрій Приходько на прізвисько Юра Студєнт, в.о заступника начальника Львівської митниці та начальник відділу боротьби з контрабандою. Саме він відповідальний за виявлення контрабанди (переміщення наркотичних засобів теж є контрабандою), для цього в розпорядженні Приходька – цілий відділ боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. За логікою, саме йому і відповідати за те, що львівські митники «проморгали» 272 кілограми гашишу. Саме цей пасажир є другом вісьтяка і допоміг йому зайти на посаду. І гашиш це із спільна справа. Кому війна а цим двум підерасами заробіток.

 5. Ігор, памятаємо, співчуття підлеглим. Не легко людям, яким керують шахрай та дибіл-вістяк

 6. Пустили козла, вірніше, вісьтака в город, і капусту з’їсть, і шахрая підставить. Розкажи ігорчику, як ти людей переводив за бабки на краківець, а потім злиняв звідки. Хоча допоміг «студенту»на ягодині і він тепер тобі допомагає. Але нічого сядете удвох, знаючи тебе давно, то ти своє знайдеш обов’язково, або цигарки волинські вилізуть, чи золото аеропорта, або щось нове придумаєш. Друзі в полосочку тебе чекають.

 7. Шахрай, Студент і вістак — тріада, чи три гада. Почалася робота. Сьогодні 29.10.2022р, в ніч з п’ятниці на суботу, на пункті пропуску «Краківець», працівниками СБУ у Львівській області під час роботи старшої зміни митників під керуванням одіозної Алли Ганущак ВМО#3 , було затримано за корупцію, митного інспектора Піка О. по факту вимагання і отримання неправомірної вигоди під час пропуску повного бусу автомобільних запчастин Рено Мастер ВС3359РО під виглядом порожнього (24 епізод).

  В результаті дій правоохоронців, було припинено існування «контрабандного» каналу ввезення автозапчастин та товарів народного вжитку в Україну, через який бюджет втрачав мільйони гривень.

  Звісно, старша митної зміни А.Ганущак і працівники спецпідрозділу митниці по боротьбі з контрабандою були не в курсі даної оборудки…, на яку дали добро!

  Дана схема набула розквіту, та була реалізована за сприяння головного борця з контрабандою, професійного дегустатора алкогольних напоїв, заступника начальника Львівської митниці Приходька Юрія (студента), та за потуранням його співдегустатора — собутильника, начальника Львівської митниці Шахрая Олега!!!

  P.s. на нарадах «Студент» завжди перед керівником акцентує, – «пане Шахрай, ми стоїмо!!!».

 8. ⚡️⚡️⚡️У суботу, 3 грудня, на пункті пропуску Краківець було дуже спекотно.
  📌БЕБ затримали 10-тонну фуру,коли вона вже виїхала з пункту пропуску в сторону України.
  📌По документах фура була порожня, але по факту виявилася вщент забитою технікою Apple.
  📌Зокрема, у машині виявили айфони(512 шт), айпади(134 шт) і купу різних аксесуарів.
  📌за моїми даними за безперешкодний перетин кордону цієї фури відповідав Ярік Мітько (нач.оперативного відділу ДБР у м.Львові).
  📌Після затримання власники товару звернулись в ДБР за допомогою, але там порадили писати на БЕБ заяву, що фура була зупинена ними незаконно 🤣
  📌спостерігаємо за ситуацією . Гоп-компанія на чолі із шахраєм в складі студента і вісьтака продовжує свої чорні справи. Звичайно рано чи піздно їх закриють, але ці тварі дальше заробляють на війні і на крові.

 9. Не пишіть фігні вісьтак не є людиною шахрая, воно порішало і попало якось на посаду (гроші, зв’язки, венеролог і інше). Тотщо він дибіл і кончене це одне, а то що воно сидить просто на посаді і на нічого не впливає це інше. Правду кажучи, всі вони там рідкісніпілераси і хабарники, але Ігор особливий, він їх там і вставить, що шахрая, що і студента. Він по іншому не вміє тому що він — кончений

 10. Собаки гавкають, а караван все йде — дивіз вісьтака, але в воно випадку караван йде за грати, саме там місце шахрая, студента і звичайно нашого хероя чоткого пацанчика.

 11. Все що треба знати про львіську митницю, і про спонсора вісьтака (тупого хабарника). Є злодюжки, яких викривають на дрібних проступках, а є матьорі злодії, які крадуть мільонами. На перших, правоохоронні органи роблять показники, вдаючи плідну роботу, з другими, тісно співпрацюють, отримуючи частину вкраденого пирога. От саме до другої категорії і відноситься в.о. заступника начальника Львівської митниці Юрій Приходько, на прізвисько «Студент», який де б не працював наносить державі непомірну шкоду.
  З його рук кормляться правоохоронні органи регіону (СБУ, ДБР…), та керівництво апарату Державної митної служби України, зокрема його товариш, — керівник внутрішньої безпеки апарату Держмитслужби, та пан Голова цієї структури.
  Чому таких осіб досі тримають на посадах, питання риторичне, бо відповідь всім зрозуміла — бабло і досі перемагає зло, навіть не зважаючи на скрутну ситуацію в країні.

  Але як кажуть, не кажіть гоп, поки не перескочили, далі буде цікаво…

 12. Привідкриваємо завісу, щодо того, хто на Львівщині покривав оборудку з вивезенням 5 млн доларів США з України напередодні нового року. Про цей випадок вчора повідомили українські ЗМІ.
  За інформацією від наших джерел 29 грудня, в ніч коли президент Федерації боксу Кирило Шевченко втік з України до Чорногорії та вивіз через Львівську митницю, пункт пропуску «Шегині» $5 млн у багажнику свого автомобіля, чергувала зміна митників під керівництвом Міранюк Кіри Володимирівни (ВМО #4).
  Від управління боротьби з контрабандою Львівської митниці на зміні були присутні: Ликов, Кіра, Замрій, Іванків.
  Дана зміна митників заступила на чергування о 20:00 28.12.2022р. та здала чергування о 8:00 ранку 29.12.2022р. (Документ☝️)
  Кирил Шевченко вивіз цю валюту з України на автомобілі Volvo s60 з державним реєстраційним номером АА4400РВ. Транспортний засіб перетнув митний кордон України о 3 годині ночі 29.12.2022 року. Супроводжували незаконне вивезення валюти в особливо великих розмірах з України, зі сторони ДПСУ особисто заступник командира Львівського прикордонного загону — начальник головного оперативно розшукового відділу Роман Писарчук, зі сторони Львівської митниці посадовець УБК та ПМП Ликов, який є довіреною особою, схематозника, в.о. заступника начальника Львівської митниці Юрія Приходька, на прізвисько «Студент». Сині дибіли вас як завжди здали ваші друзі — зелені стукачі, їм пофіг кому стучати, вони маму рідну здадуть а вас тим більше. Шахрай, студент, віслюк гарна бригада хабарників і недолугих підерасів. Банда уйобків, які заробляють на крові. Сині дибіли бійтеся писарчука він вас ще не один раз здасть

 13. Вчора ввечері на Львівщині висадився десант в кількості 30 чоловік, відряджений особисто в.о. голови Держмитслужби Сергієм Звягінцевим.
  МЕТА: повне зупинення контрабанди на Львівської митниці.
  ПЕРЕДУМОВА: за дві доби до цього Звягінцев особисто телефонував в.о. начальнику Львівської митниці Олегу Шахраю та його заступникам: Ігорю Вісьтаку (курує прикордонні пункти пропуску)та Юрію Приходьку (відзивається на кличку «Студент» ) який є заступником начальника з напрямку боротьби з контрабандою. Сергій Звягінцев телефонував цим хлопакам з вимогою, щоб вони навели лад та зупинили контрабандний пропуск вантажів. всі вони в телефонній розмові обіцяли виконати вказівку, але як завжди ЗБРЕХАЛИ. по-перше: напередодні вони вже взяли на себе зобов’язання перед такими контрабандистами як Іван Бокало та іншими відомими підсанкційними особами виконати «роботу».
  по-друге: під кордоном в очікуванні на пропуск вже стояло дуже багато ТіРів та бусів з «чорним» товаром (Китай), який був авжеж пропущений на територію України.
  команду «на пропуск» дали Вісьтак та «Студент» змінам на Смільниці, Кріківці та Шегинях з важливою ремаркою: щоб за дві доби вони здійснили пропуск всього чорного вантажу аби виконати свої зобов’язання перед контрабандистами.
  відтак лише Шегині вчора пропустили біля 100 бусів❗️❗️❗️
  саме тому Звягінцев і надіслав до Львівщини десант перевіряючих у кількості 30 осіб.
  📌однак цікаво навіть не те, що керівництво Львівської митниці більше боїться контрабандистів, більше за керівництво Держмитслужби, а те, що цей пропуск львівські корупціонери погодили з Департаментом боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил апарату Держмитслужби та з посадовими особами Внутрішньої безпеки ДМСУ.
  Найбільше переймався щодо витоку інформації «Студент», бо Звягінцеву сказав одне, але мусив робити зовсім інше, оскільки кошти за пропуск «контрабанди» були взяті наперед)
  з іншого боку основним куратором всього цього був інший заступник Олега Шахрая — Ігор Вісьтак, бо саме він курує прикордонні пости. Він заспокоював митників, які протиправно пропускали вантаж, що все буде гаразд і необхідно виконати зобов’язання. Ігор Вісьлюк — тобі пізда, який був ти тупим хабарником таким і помреш, правда на зоні.

 14. Ігор, прибери ялинку, весна скоро — вас посадять всіх, а в тебе ялинка в хаті. Запам’ятай вісьлюче, вор має сидіти в тюрьмі, де твоє місце і твоїх колег.

 15. Сьогодні відзначають міжнародний день презервативу.
  Так що користуючись нагодою, вітаємо г@ндонів синіх і особисто Ігора Вісьтяка і його колег-хабарників.

 16. Вечір в хату. Яка палка такий тин, яка мама такий і син. Маманю цього ослойоба в 2011 році визнали виною в хабарництві і суд призначив їй 2 роки ( тіпа умовно але це не головне). Тупа казашка вирішила будучі в мсек заробити грошиків по легкому, а ми думаємо чому цей вісьтак такий жадний і тупий , а це ж просто гени. Казашку вісьтак не посадити але її тупого синочка посадять, справа тільки в часі. Сім’я хабарників і зеків. Вечір в хату вісьтакам Ігорю і рамзії (в тих казахів імена як в ослів). Не сім’я а піздец якийсь мама хабарник і зек, син хабарник, дибіл і майбутній зек, тако піськін лікар, чоловік казашки-зечки і сина дибіла, майбутнього зека.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ