Человек не терпит насилия!

Кому загрожує штраф через заборгованість по заробітній платі Світловодським медикам?

penale

Хто мусить відповісти за безгрошів’я медичних працівників у Світловодську та куди звернутися, якщо керівництво вдається до маніпуляцій та примушує працювати на 0.5% ставки?

Про це вчора, 9 лютого, йшлося під час брифінгу. Як акцентувала очільниця області, з 1 січня 2022 року за ініціативи Президента України Володимира Зеленського були суттєво підвищені зарплати медичним працівникам. У багатьох закладах вже за січень було нараховано нову базову зарплату лікарям та молодшому медичному персоналу. Але в Україні виявлено випадки, коли чиновники у громадах вдаються до різних маніпуляцій.

«Наголошую, що питання медичної галузі на особливому контролі в Офісі Президента та в облдержадміністрації. Тому прошу лікарів та медсестер, чиї права можливо будуть порушуватися в медичних закладах Кіровоградської області, звертатися до мене особисто. Можна писати у Фейсбук. Анонімність та вирішення питання гарантую», — звернулась до медпрацівників Марія Чорна.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський зауважив – 65 000 гривень штрафу за виникнення заборгованості по заробітній платі, чи переведення медпрацівників на 0,5 ставки, не межа. А МОЗ та Держпраці у свою чергу, найближчим часом здійснять перевірку закладів первинної та екстреної медичної допомоги на виплати працівникам. Під перевірку також потраплять ті заклади, звідки надходить найбільше скарг щодо виплат заробітних плат, та ті, в яких офіційно зафіксована заборгованість.

Оскільки у Світловодській ТГ питання заборгованості по зарплаті медиків стоїть дуже гостро, то перевірку слід чекати вже за лічені дні. Тому для Андрія Маліцького настає дуже гаряча пора, бо ж звинуватити самих медиків у цій проблемі не вийде. Доведеться відповідати за свої вчинки.

Зауважимо, що за немотивоване переведення працівників зі збереженням навантаження на ставку, або ж затримку виплати місячного окладу, керівникам закладів охорони здоров’я та очільникам відповідних територій загрожує штраф за кожного такого працівника.

📞Залишити скаргу чи повідомити про незаконну діяльність керівництва також можна за номером гарячої лінії МОЗ 0-800-60-20-19.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ