Человек не терпит насилия!

Передчасна смерть медицини у Світловодську: причини та наслідки.

images

Фракція провладної партії «Слуга народу» на чолі з міським головою Андрієм Маліцьким у Світловодській міській раді, в буквальному сенсі слова »похоронили» медичну галузь у всій територіальній громаді.

Згідно з Указом Президента України №261/2021 «Про заходи щодо підвищення конкурентоспрожності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників», Постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» визначено заробітну плату лікарям у 2022 році на рівні не менше 20тис. грн., і не менше 13,5тис.грн. медичним сестрам та фельдшерам.

Але не все так добре склалося медиків Світловодської громади. Депутатська більшість разом з очільником міста відверто і нахабно зайняли антидержавницьку позицію і просто наплювали Указ Зеленського під час чергової сесії 01.02.2022р. Дехто просто проігнорував засідання, а ті, хто були присутні і створювали робочий вигляд, не голосували так, як слід народному обранцю – на благо народу.

Коротко і по суті:

Незважаючи на те, що кошти на розвиток медичної та і освітньої галузі у бюджеті є, виконавча влада просто не бажає здійснювати видатки. Такий висновок напрошується сам собою оскільки міський голова і депутати фракції «СН» проти:

  • ·         підвищення заробітних плат медикам;
  • ·         здійснення виплати заборгованості по заробітній платі працівникам Світловодської ЦРЛ;
  • ·         належного матеріального забезпечення ФАПів;
  • ·         правильного і сталого розвитку медицини у громаді.

Проте міський голова на минулому засіданні сесії, з неприхованим задоволенням, повідомив, що медична галузь потребує оптимізації чисельності штату. Тобто, ініціативи Президента і Уряду України щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників пан Маліцький разом зі »слугами» розуміють зовсім інакше.

Так звана »оптимізація» від Андрія Маліцького вже почалася, і це ніщо інше, як »смерть медицини» для всієї громади. І причина цієї смерті вже всім відома – очільник міста та його команда.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ