Человек не терпит насилия!

Эдельман дает добро!

Навколо митного оформлення корейских авто🚘 розгорнулися інформаційні баталіі. 🤷‍♀️Дивно що тільки зараз про це згадали , адже схема існує більше 2 років. ⁉️Чому мовчали весь час ? ⁉️Чому саме зараз ця тема стала яблуком роздора? Схоже не на боротьбу зі схемами задля надходженнь до бюджету, а на звичайний перерозподіл потоків даної схеми.

Оформлення корейських авто стало солодким шматком 🍰 для недобросовісних посередників, держслужбовців та правоохороних ороних органів. Боротьба розвернулася не на жарт.

⁉️Хочете знати суть схеми ??? Все просто-500$ за митне оформлення корейського авто. Прослідкувати за скільки була куплена автівка на корейському аукціоні -не можливо. Схемщики намалюють вам будь-яку ціну в інвойсі і оформлять в митниці по цій ціні, зробивши непогану економію на митних платежах. Дійшло до того, що навіть авто ціною 8-10тис $ , почали оформляти по 2-3тис $. Куратором виступив славнозвісний одеський схемщик Едельман О., який був організатором Південної Пальміри, що оформляла по такій же схемі авто з США в 2017 -2019 рр. Саме під його чітким керівництвом відбувається зараз оформлення більшої частини Корейських авто. Звичайно це все з залученням давніх друзів з СБУ таких як Горошко І., який 2 роки тому контролював схему по оформленню авто з США ( під час правління в митниці Власова ). До цієї схеми зараз примкнули і представники УСР Нац.поліції, ДБР, ГПУ . Митниця виконує в цій схемі технічну роль -примусити всіх йти оформлятися через Едельмана. ⁉️Яким чином ? Та просто піднімають митну вартість всім неугодним.

📣Тому в інформаційному полі почалося активне висвітлення цієї Схеми . Крики й галас спричинили колапс в оформленні і зараз маємо скупчення великої кількості таких авто на терміналі.

✔️Не важко порахувати за які суми ведеться боротьба. Сьогодні в порту Чорноморськ чекають свого оформлення майже 4000 авто, а отже схема -по 500$ за корейське авто принесе групі Едельмана та Горошко майже 2 000 000 $.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Сначала ети гиены начнут раздирать в клочья что наверху-дальше начнут рвать между собой в результате разборки огестрелы и мокряки-не трудно преугадать правила поведения в етом зоопарке.

  2. Кроме мутной воды в этой песне нихрена нима! Конкретики тут ноль! Так в чем нарушения или криминал? В чем проблема? Автор песни воздух прогнал в ту сторону, где ему поебалу надавали или в жопу чпокнули!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ