Человек не терпит насилия!

УВАГА!!!!Корупція на Львівській митниці!

Їхали, їхали і приїхали! Файно так з високих ефірів шмалять про новації, реформи, очищення влади і ще багато чого про що ми чуємо але не бачимо!

Всі клянуть владу, бо всі добрі наміри, які так запекло виголошували керманичі зійшли на пси! Поки тривають баталії в пошуку винних, деякі черв’яки дуже комфортно себе почувають в погриженому корупцією дереві держави! В кожній структурі є свій хробак. От і на Львівській митниці є такий! Лютують реорганізації, ротації і  інші акції, а він моцно присмоктався і ні чим си не журиться! І все було б ціхо але в хробака проснувся аппетит і він ніяк не може нажертись! Так хто ж той ненажерливий хробацюра?! А це той хто мав би згідно свого статусу викорінювати червоточину корупції – САМ ГРОСС КЕРІВНИК ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ ПАН ЮРКО ПШЕНИЧНИЙ! Так от, цей хробак так моцно себе почуває, бо має серйозний дах, про що сам неодноразово вихвалявся. Щоб ніхто не «нудьгував» і не дай Боже  «байдикував» він вирішив згадати старі добрі часи і обкласти даниною митні пости. Все просто, платиш-працюєш, ні – попадаєш під прес! І пресують доти доки не порозумнішаєш або не вступишся. Варіантів пресування масса. А щоб часом чогось не прозівати став відкладати яйця,розставляючи маленьких вилупків хробачків смотрящими на місцях забезпечуючи їх своєю підтримкою та всілякими преференціями! Ось така правда, яка рано чи пізно мала вилізти на ззовні! Де взяти того дусту, щоб позбутись  ненажерливого хробака?!

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Про це всі добре знають але всі мовчать бо не хочуть зайвих проблем. Простіше лягти під Пшеничного ніж плювати проти вітру бо так буде собі дорожче. От і будь мудрий або танцюєш по їхньому або наживеш геморой. Так вмирає малий і середній бізнес!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ