Человек не терпит насилия!

У Світловодську закрилися всі школи: недбальство міського голови призвело до колапсу в освіті

depositphotos 376281156 s 2019

Причина дистанційного навчання у Світловодську — недбальство міського голови

По всій країні періодично вимушено запроваджують дистанційне навчання з цілком об’єктивних обставин — пандемії коронавірусу. І постійно батьки кусають лікті, не знаючи, яким чином вони можуть замінити десяток вчителів та забезпечити всіх дітей, у кого їх двоє чи тим паче троє, індивідуальними гаджетами для навчання.

А Світловодськ пішов ще далі — тут міський голова ініціює дистанційку, бо у школах і голодно, і холодно.

Голодно, бо Світловодська міська рада не спромоглася своєчасно оголосити тендер на забезпечення шкіл продуктами харчування (діти — не Муніципальна інспекція, їх щедро годувати не треба).

А коли посадовці згадали, що дітей таки ж треба годувати, то зекономити вирішили на опаленні. І взагалі відправити дітей додому — не треба витрачатися ні на харчування, ні на опалення. Хай краще батьки витрачаються на репетиторів.

Міський голова, звичайно, міг би вкотре сказати, що школи мерзнуть не через нього, винні комунальники з КП «Світловодськпобут». Проте далеко не всі школи громади опалюються цим підприємством. Нарешті комунальники можуть тішитися — дії міського голови показали, що не це підприємство і не його фахівці винні у зриві опалювального сезону, що є інші люди, що вплинули на створення колапсу у місті.

Цікаво, а в себе вдома Андрій Маліцький підтримує такий же температурний режим, як у школах?

 

 

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 4.2 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ