Человек не терпит насилия!

Ноухау від Маліцького: хто не працює — той їсть, а хто працює — голодує!

derden

Міська рада платить неробам, а обласна — світловодським лікарям…

Світловодська громада — одна з небагатьох, де під час пандемії, коли всі лікарні прагнуть не лише утримати колектив, але й збільшити кількість лікарів, допустила заборгованість по зарплаті медичним колективам.

Ну, нема, нема грошей! І вирішувати проблеми у Світловодську вже не вперше взялася обласна рада. Зовсім недавно опалювальний сезон розпочався завдяки втручанню фахівців облдержадміністрації, які зробили все, щоб КП «Світловодськпобут» зміг розпочати діяльність, якій фактично перешкоджала міська влада.

І коли обласна рада зрозуміла, що треба рятувати медицину у Світловодську й виділила 1,25 мільйона гривень на погашення заборгованості по зарплатах у закладах охорони здоров’я, раптом у міському бюджеті також знайшлися гроші. Але не на сферу медицини, а на муніципальну варту, зате цілих 10 мільйонів!

І якби ж та структура, яка, до речі, мала заробляти гроші на своє утримання, була хоча б дієвою! Але у Світловодську у парку імені Шевченка зловмисники валять вікові дуби, а варта не помічає. А дуб пиляють не за 10 хвилин. Це час, це гучні звуки бензопили. Можна зрозуміти, як уникає відповідальності хуліган, що кинув каменюку у вікно і втік. Але як можна було не помітити групу чоловіків, які у центрі міста у громадському місці звалили дерево, розкряжували його, обпиляли гілки і вивезли вантажним авто?

Таке не помічають хіба що за окрему плату!

Ну, як варіант, охорона громадського майна просто не входить до кола інтересів муніципальної варти. І тоді злі язики, що називають муніципальну варту просто персональними тітушками міського голови Андрія Маліцького, зовсім не злі, а дуже об’єктивні.

 

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ