Человек не терпит насилия!

У Києві – масштабний протест: заммінстра юстиції Горовця звинувачують у корупції та маніпуляціях

30 грудня у Києві біля будівлі Міністерства юстиції України розгорнулася масштабна акція протесту. Активісти громадської організації «Народ проти корупції» заявляють про рейдерське захоплення ТЦ «Сіріус». Кажуть, що до нього може бути причетний заступник міністра Євгеній Горовець. Передає з місця подій журналіст «СтопКору» Діана Ловська.

акція під Мінюстом 1 Горовець
Під Мін’юстом розгорнулася масштабна акція Фото: СтопКор

«СтопКор» намагався розібратися в деталях і з’ясувати обставини акції.

Представники громадської організації заявляють, що заступник міністра може бути пов’язаний із діями антирейдерської комісії, що нібито використовується справжніми рейдерами для захоплення торговельно-розважального центру «Сіріус» у Деснянському районі міста Києва на Троєщині.

«Активісти стверджують, що саме ця комісія прийняла до розгляду скаргу рейдерів на реєстраційну дію щодо реєстрації права власності на нерухоме майно. При цьому це право власності було набуто рішенням Верховного Суду, яке, як відомо, є остаточним і оскарженню не підлягає», – повідомляє журналістка.

акція під Мінюстом 1 Горовець
Ініціатор акції — ГО «Народ проти корупції» Фото: СтопКор

Зазначимо, 23 грудня під час засідання центральної Колегії Міністерства юстиції України в Офісі протидії рейдерству дійсно розглядалося питання «Сіріуса».

Окрім членів ГО, до участі в акції долучилося близько пів сотні людей.

«Пан Горовець, антирейдерська комісія та Міністерство юстиції поставили себе вище Верховного Суду. Ба більше – вище закону», – наголошують мітингувальники.

акція під Мінюстом 1
Акція під Мін’юстом Фото: СтопКор

Вони висунули головну вимогу – негайне відсторонення пана Горовця від виконання службових обов’язків. А також – проведення ретельної перевірки діяльності на посаді першого заступника міністра.

«Просимо антирейдерську комісію повернутися в межі закону та не розглядати скарги, які розгляду не підлягають. Також ми принесли відповідне звернення до Міністра юстиції Дениса Малюськи. Хочемо йому сказати, що він має контролювати міністерство та своїх підлеглих. Зокрема й діяльність, яку веде Горовець. Тому що виглядає це так, нібито він «кришує» всю цю діяльність. Тому ми прийшли сьогодні під стіни Міністерства юстиції та вимагаємо зараз негайно вийти до нас представника та безпосередньо самого міністра», – повідомили активісти.

акція під Мінюстом 1
Активісти прорвалися всередину Фото: СтопКор

Частина мітингувальників прорвалася всередину відомства. До них вийшов заступник начальника управління — начальник відділу приймання та реєстрації документів Костянтин Данілкович, який узяв звернення для реєстрації.

«Це звернення буде офіційно зареєстровано, міністр його обов’язково побачить. Ми передамо цю інформацію до керівництва та Офісу протидії рейдерству. Покликати Горовця я не можу та не можу сказати, чи є він на робочому місці. Запишіться на особистий прийом. На сайті можна залишити заявку», – відповів він активістам.

акція під Мінюстом 1
До активістів вийшов Костянтин Данілкович Фото: СтопКор

Представник пресслужби підтвердив, що інформація буде передана, та взяв матеріали справи на вивчення.

Зазначимо, нещодавно під Мін’юстом відбулася інша акція протесту щодо Лесі Софієнко. Активісти вимагали проконтролювати роботу територіального управління виконавчої служби у Львові. Працівники відомства з невідомих причин не стягують багатомільйонний борг з одіозної агрорейдерки.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ