Человек не терпит насилия!

ДЕПУТАТ БОЧАРОВ ПРОСРОЧИВ З ПОДАННЯМ ДЕКЛАРАЦІЇ…

Громадська організація «Учасники АТО/ООС Слобожанщини» від імені її експерта Павла Іваніна звернулася до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України з заявою про можливе вчинення кримінального правопорушення народним обранцем. Депутат Донецької селищної ради Бочаров Олександр Володимирович невчасно подав декларацію про доходи – з суттєвим запізненням на майже 4 місяці. Національне агентство з питань запобігання корупції реагує на такі випадки та встановлює відповідальність за подібні дії.

Згідно ст. 68 Конституції України, кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від відповідальності. Згідно до Закону «Про запобігання корупції», правопорушення, пов`язане з корупцією – це діяння, що не обов’язково містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги. Депутат позбавлений права без належних на те причин не подавати декларацію або вказувати у ній неправдиву інформацію. Це карається значним штрафом, або навіть позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади.

Проєкт «Посилення громадського контролю у сферах благоустрою, освіти, медицини, екології та природних ресурсів, соціальній сфері, тощо на території Харківської області» реалізується за підтримки проекту Чернігівського Центру Прав Людини та Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ