Человек не терпит насилия!

Коли ті, хто мають заробляти гроші, натомість беруть гроші з бюджету, місто багатим бути не може!

photo 2021 12 23 13 17 20Почнемо з підприємства «Муніципальна варта». Так, це не інспекція, тне громадська організація — це комунальне підприємство! І воно має наповнювати бюджет. Наприклад, допомагаючи оформлювати різного роду штрафи. Порядок у місті без того не наведеш! Більше того, у Статуті цього КП написано, що воно має заробляти гроші.
Натомість — більш мільйона гривень коштів платників податків передано на утримання комунальної варти. А що, Світловодськ багатий, може собі дозволити.
Світловодськ такий багатий, що може утримувати юридичний відділ, який не обслуговує потреби міста, комунальних структур, міської влади. Бо і комунальні підприємства, і міський голова на свої суди наймає сторонніх юристів.  До речі, на це витрачаються не те що десятки — сотні тисяч гривень!
У Світловодську два управління освіти, а в освіті бардак! Бо на два штати чиновників гроші є, а на інклюзію і на тепло у четвертій гімназії немає! Але — світловодські чиновники ж гроші отримують за посади, а не за порядок у відведеній для них галузі. А система опалення у цій гімназії мала промитися й відремонтуватися сама. Бажано без капіталовкладень і без втручання людини.
От скажіть, чим завинив навчальний заклад, що входить у трійку кращих по місту й десятку кращих по області, що так над його учнівським та педагогічним колективом знущаються чиновники? Ні тепла, ні людської їдальні.
І якщо раніше Світловодськ далеко за межами міста й навіть області славився успіхами цих перспективних дітей, то зараз стає відомим завдяки бардаку у місті, зриву опалювального сезону, судовим позовам проти міського голови…
Скільки ви ще будете знущатися над цими людьми? Не можете організувати нормальну життєдіяльність міста — не беріться. Мобілізуйте рештки совісті, якщо така у вас є, і йдіть. Ми зрозуміємо й будемо раді!

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 3.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ