Человек не терпит насилия!

Віктор Трепак: «Найнебезпечнішим ворогом для України є саме внутрішній ворог»

Останнім часом представники вітчизняної влади активно нав’язують суспільству думку про новий напад Росії на Україну. Не так давно ми вже таке чули – від попередньої влади незадовго до президентських виборів. Робилося це з відповідною політичною метою. Думаю, чинна влада повторює політичний сюжет уже у своїх цілях.
Не викликає жодних сумнівів, що конфлікт Росії з Україною буде посилюватися та загострюватися. Для свого збереження імперія постійно буде зазіхати на нашу країну. Росія давно наступає на Україну і продовжить свій наступ. Але малоймовірно, що це відбудеться шляхом відкритої збройної агресії. По-перше, для Росії це величезний ризик з міжнародної точки зору. По-друге, Росія не має потреби у новому військовому наступі на Україну. Вона робитиме це в інших (як їх називають, гібридних) формах, які можуть виявитися для неї більш результативними, ніж воєнні дії. На нинішньому етапі свої імперські цілі Росія може досягти за допомогою … «своїх» в українській владі. Для чого Росії проводити військову операцію, якщо можна використати хід «троянського коня». Сьогодні для цього – найсприятливіші умови.
По-перше, після втечі Януковича проросійські сили знову «наростили» на найвищому державному рівні критичну масу. Нехай нікого не вводить в оману операція по усуненню з політичного поля Медведчука – на мою думку, це було зроблено за погодженням і з метою вчасної заміни проросійського «провідника» в Україні.
По-друге, за останні два роки вітчизняна влада зламала фундамент держави, остаточно знищивши парламентаризм і перевівши управління державою у ручний режим.
По-третє, кадрова політика останніх років призвела до кардинального погіршення професійної якості державної влади, у т.ч. у сфері безпеки та оборони.
Неодноразово говорив раніше і продовжую стверджувати, що найнебезпечнішим ворогом для України є саме внутрішній ворог. Основні причини проблем України знаходяться в самій Україні. А найголовніша серед них – вітчизняна влада з її непатріотичністю, некомпетентністю, корумпованістю.
Оцените материал:
54321
(Всего 12, Балл 3.67 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Порошенко "сшили" угольное дело на Банковой

Бывший замгенпрокурора Украины, адвокат Виктор Трепак заявляет, что в ближайшее время Офис генпрокурора может предъявить подозрение пятому президенту Украины Петру…
Виктор Трепак: «Системная масштабная контрабанда без участия соответствующих правоохранительных органов невозможна в принципе»

Виктор Трепак: «Системная масштабная контрабанда без участия соответствующих правоохранительных органов...

Из-за контрабанды бюджет Украины недополучает колоссальные средства, однако ее продолжают форсировать. © Depositphotos / Genrix20061.mail.ru Состоится ли заседание СНБО, посвященное борьбе…
НОВОСТИ