Человек не терпит насилия!

Мартинов та Північна митниця

Ще рік тому. Мартинова призначили в.о. керівника Північної митниці😳 

Це той самий Мартинов, який керував Одеською митницею, та використовуючи тиск, змушував «золотити йому ручку» суб’єктів ЗЕД. 

Це той самий Мартинов, який обіймаючи посаду директора Департаменту адміністрування митних платежів, змушував імпортерів сплачувати хабарі через ручний режим керування рівнем митної вартості.

Це той самий Мартинов, який був касиром у колишнього в.о. голови ДФС! Був тримачем всього корупційного кешу. 

При тому, що пан  Мартинов С.В. не зміг пройти перевірку на доброчесність організовану КМУ в митній службі для всіх співробітників, він успішно займає посади то в.о. начальника Північної митниці, то в.о. заступника Чернігівської митниці та намагається закріпитися на останній. Коли і для КОГО ця персона встигла стати видатним, незамінним митником, що незважаючи на всі  «ЗАСЛУГИ» його і далі  намагаються затвердити на керівних посадах служби?! Чи і справді в Україні не залишилося порядних, чесних, професійних і достойних митників?! Було б смішно, як би не хотілося плакати!!!»

Оцените материал:
54321
(Всего 5, Балл 3.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Почему зятя олигарха Мартынова никогда не накажут за пьяное ДТП?

Почему зятя олигарха Мартынова никогда не накажут за пьяное ДТП?

Пьяное ДТП нардепа Трухина замнут по-тихому. Сам Президент Зеленский в Трускавце сказал, что жертв нет, по этому не стоит об…
Победобесие в Киеве. Кто готов встречать Путина с хлебом-солью?

Победобесие в Киеве. Кто готов встречать Путина с хлебом-солью?

«Бессмертный полк» 2017 показал реальное количество жителей столицы симпатизирующих агрессору. «Потомки победителей» кричали ветеранам АТО «Фашизм не пройдет!» — демонстрируя,…
НОВОСТИ