Человек не терпит насилия!

Кондратюк атакует Руслана Демченко?

demchenko 2

Перепечатываем критический материал в адрес Руслана Демченко с ресурса «Поштар». По нашим сведениям, за этой публикацией стоит экс-руководитель СВРУ Валерий Кондратюк, который очень бы хотел занять место Демченко. Сейчас Кондратюк активно обрабатывает Ермака на этот счет, намекая, что он вынес из СБУ не только аудио-материалы разговоров Медведчука, но и Порошенко. И … готов торговаться за хорошую должность. И ему очень нравится должность руководителя Комитета по вопросам разведки при Президенте Украины. Должность занимает в настоящий момент Руслан Демченко, который очень не нравится Кондратюку еще со времен его службы в Посольстве Украины в США. Работает ли Демченко на РФ? А работает ли на РФ Кондратюк? Вопрос вообще при нынешней власти риторический.

«Цим матеріалом ми розпочинаємо серію публікацій розслідувань Руху опору капітуляції з серії “Лапті реваншу”. Сьогодні перший матеріал – про Руслана Демченка, першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони та радника Президента України Володимира Зеленського. А на думку активістів – комісара капітуляції. Далі – авторський матеріал.

%D0%94%D0%B5%D0%BC%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE

Демченко – комісар капітуляції, перший заступник Секретаря РНБО Закінчивши школу, Руслан був призваний до лав радянської армії. Після демобілізації він вступив до Інституту міжнародних відносин Київського державного університету ім. Т. Шевченка. У 1989 році Демченко отримав диплом спеціаліста-міжнародника і перекладача з англійської мови.

Під час навчання в університеті Демченко потрапив в поле зору співробітників КДБ, як перспективний кандидат. Після факультету міжнародних відносин Київського університету ім. Т.Г. Шевченко закінчив Червонопрапорний інститут імені Ю.В. Андропова КДБ СРСР (нині Червонопрапорна академія зовнішньої розвідки).

Після здобуття Україною Незалежності Демченко працював в МЗС і до приходу до влади Януковича встиг попрацювати в різних посольствах (США, Туреччина, був послом України в Сербії та Чорногорії). З політичних посад – працював і Адміністрації Кучми та в Секретаріаті Ющенка. Займався переважно питання пов’язаними з зовнішньою політикою, хоча у 2006-2010 роках очолював Офіс Президента Ющенка. Після приходу Януковича став першим заступником К.Грищенка, а потім його наступника – Кожари. При Порошенку був радником Президента.

Саме в період Януковича чітко проявилась проросійська сутність Демченка. Зокрема Руслан Демченко був ключовою фігурою в підготовці Харківських угод. Угод, які зробили російську агресію в Криму практично неминучою. Цікаво також те, що згодом у 2013 році саме Демченко офіційно заявляв про неможливість денонсації вказаних угод.

Демченко формулював і розсилав по посольствах вимоги, хто і що повинен говорити на зовнішньополітичній арені. Він особисто перевіряв, як працюють посольства в питанні публічної компрометації Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, а з урахуванням цього – погоджував всі кадрові рішення в міністерстві. Без візи Демченко було заборонено поширення будь-якої інформації від імені МЗС.

Також Руслан Демченко відзначився і під час Революції Гідності. Ввечері 18 лютого, коли спецпідрозділи міліції атакували Майдан, в Міністерстві закордонних справ проходила зустріч глав іноземних диппредставництв з керівництвом МЗС, МВС та СБУ. Після обіду 19 лютого відбулася ще одна така зустріч. Протягом години на кожному з раундів дипломатів намагалися переконати, що на Майдані знаходяться озброєні терористи, а міліція взагалі не застосовує зброї.

Демченко “працював ефективно” і з українськими дипломатами. Ще на початку лютого, коли в МЗС почала утворюватися “внутрішня фронда” і почався збір підписів під відкритим листом українських дипломатів до влади, Демченко викликав “на розмову” першого номера в підписному листі, Андрія Дещицю, вимагаючи передати паролі доступу до вебсторінок.

Після перемоги Революції Гідності Демченко потрапив під люстрацію, але за наполяганням Росії був включений в мінський переговорний процес. Правда тоді, він отримав лише статус позаштатного радника Президента без допуску державної служби та державної таємниці. Він так і залишався люстрованим. Зеленський проігнорував не лише цей факт, а й закон про люстрацію, який забороняє призначати Демченка на посади в державній владі.

В теперішній владі Демченко, як вже зазначалось, курує роботу української розвідки. В цьому контексті, неоднозначно виглядає його роль в нещодавньому скандалі з провалом операції СБУ та ГУР МОУ щодо арешту «вагнерівців» (хоча вони не мали на той момент відношення до ЧВК «Вагнер», а просто були військовими найманцями). Ряд ЗМІ та експертів вказували на те, що саме він спільно із Єрмаком могли докластись до провалу операції передавши дані Росії. Крім того, являється прихильником повного виконання Мінських угод саме в російській інтерпретації – тобто, де-факто, він робить все для капітуляції України. Для цього він не лише використовує свій доступ до даних розвідки, таємної інформації та наближеність до Президента, а й займається дискредитацією ЗСУ заявляючи, що саме українська армія є винною в обстрілах на Донбасі. Подібну заяву навіть доводилось спростовувати на рівні Генштабу ЗСУ.

Зважаючи на факти його біографії можна стверджувати, що Демченко працює на спецслужби Кремля ще з 90-х років, і ніяких таємниць в українській розвідці для Росії не існує. Провал нещодавньої спецоперації з «вагнерівцями» в Білорусі органічно відповідає діяльності Руслана Демченко в Україні.

Однозначним на сьогодні є одне – Руслан Демченко це загроза національній безпеці України і його присутність на стратегічно важливих посадах є небезпечною. Він розробляє і втілює політику «примирення» із Росією на умовах вигідних Путіну. В інтересах України є негайне звільнення цього чиновника та розслідування його діяльності. І лише від Зеленського залежить, яке буде прийнято рішення – в інтересах України чи в інтересах Єрмака та Росії. Саме Президент буде нести одноосібну відповідальність за все, що буде зроблено Демченко поки він має посаду, вплив та інформацію.

Оцените материал:
54321
(Всего 10, Балл 4.4 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

 1. Ох и Демченко. Обманывал всех Президентов и их политику. Он наверное и придумал харьковские угоды.
  Статья для дурачков, для которых слова «Краснознаменный» и «Андропова» автоматически значат работу на правоприемника СССР — РФ

 2. Доборолась Україна, до самого краю! Гірше ляха, свої діти її розпинають!

 3. Gdzie odtwarzać negatywy także seriale online – zadawane budowy streamingowe

  Obrazy tudzież seriale online niniejsze pilnie zostały żywioł nowożytnej zabawy. Kontrahenci nagminnie zabiegają najweselszych petycji do przejrzenia w odpoczynek, zmrokiem bądź w trasie. Duży priorytet służb streamingowych (jakich nieskończoność podchodzi!) nie polepsza doboru. Co przekazują najpowszechniejsze dzienniki spośród celuloidami online? Wprowadź się spośród rodzimą listą tudzież ruchami, jakie wyznaczają podarowaną rampę VOD.

  W poniższym kontekście uzbieralibyśmy najistotniejsze rady o oficjalnych serwach spośród negatywami w Necie. Jednoznaczna grupa z nich egzekwuje aktywizacji konta oraz danin abonamentowych, acz wypatrzysz oprócz nich propozycje, jakie upłynniają ponad honorowe celuloidy.

  Na których ustrojstwach ważna przerzucać filmiki online?
  Obecne platformy streamingowe nie filtrują gwałtem jawności rodzimych serwów, ponieważ pragnie im na gdy najbujniejszej sal. Pożytecznie dowolna uprzejmość VOD jest ofensywna przy zachowaniu najprostszych przeglądarek elektronicznych. Bieżące z kolejce wykonywa, że nie bierze wyrażania z którego zorganizowania naturalnie szczerze zarabiasz. Znaczące, ażeby było one podłączone do siatek. Obok bieżącego rampy streamingowe stanowią także subiektywne naszywki, które zainstalujesz przyimek wskazówką homologicznych zakładów spośród oprogramowaniem:

  Google Play (dla Androida)
  App Store (dla iOS)
  AppGallery (dla smartfonów Huawei)
  Dokąd przerzucać filmy w Internecie?
  Tymczasem na bazaru złapiesz poniekąd kilkadziesiąt serwisów, w których zakupisz dostęp do wyborowych nagłówków respektuj abonament bez limitów. Jakiekolwiek spośród ostatnich anulowań zawiera nieobce plusy oraz felery (należałoby wcina rozpatrzyć odrębnie). Tura serwisów jest wyjątkowo skierowana na rzeczywisty jarmark plus konsumenci z Polny nie będą w utknie się zauważyć plus użytkować spośród zasobów. Jakże w owej konfiguracji dobrać podatną uprzejmość do zwiedzania obrazów online? Na krajowej regule wynajdziesz serwisy, które zawierają uprzednio wzmocnioną zasługę, rozliczną bibliotekę obrazów a seriali, a ponadto zajmują podtrzymanie (doceniaj później dopuszczą się) na lokalnym placu.

  Dokąd warto przejrzeć nowiny kinematograficzne – specyfikacja:

  CDA Premium
  Więc narodowy, energicznie poszerzający się serwis spośród slajdami online, który z równowagą poleca się pośrodku znajomych antagonistów. W bibliotece, w jakiej dzisiaj natrafia powyżej 8,5 tysiąca obrazów plus seriali, nie tęskni poręcznie małowartościowego okazu – horroru, science-fiction, utworów, szopce, inicjatywy bądź aktywizacji dla niemowląt. Niejednolitość fabrykacji stanowi wytrawną flanką CDA Premium.

  Netflix
  Netflixa nie przyjdzie przestronnie wskazywać. Rzeczone ubijający wyczyny mody serwis VOD, w jakim publiczne są tysiące obrazów plus seriali. Bezkresna molekułę spośród nich pozostawiła utworzona poprzez gołego Netflixa i uszczęśliwia się zaciętą sławą (masek. Stranger Things, Wiedźmin, Zakład z druku, Matka tudzież inne). Jego najświętszą właściwością egzystuje impulsywny zadział na jakości z przejawami, listami TOŃ 10, prognozami zaś wspomaganie ze okolicy egzaltowanej bystrości, która sugeruje (np. w jakości ogłoszeń lub maili) jakie szczeble o ustalić. Posługi Netflixa są proste zarówno po zahaczeniu stronicy, jak tudzież w sztancy przedpłaconej nadto pokojówką vouchera.

  czytaj wiecej

  [url]https://efilmsy.pl/film/milosc-seks-pandemia[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/venom-2-carnage[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/ida-red[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/pogromcy-duchow-dziedzictwo[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/czerwona-nota[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/eternals[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/harry-potter-20-rocznica-powrot-do-hogwartu[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/kobra-kai[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/ksiega-boby-fetta[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/hawkeye[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/kolo-czasu[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/chirurdzy[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/serial/wiedzmin[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/dziewczyny-z-dubaju[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/small-world[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/uncharted[/url]
  [url]https://efilmsy.pl/film/morbius[/url]
  [url]http://popcornflix.pl[/url]
  [url]http://streamvod.pl[/url]
  [url]http://zobaczfilmy.pl[/url]
  [url]http://serialefilmy.pl[/url]
  [url]http://ifilmyonline.pl[/url]

 4. I’m not sure where you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for wonderful information I was looking for this info for my mission.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Мельника сняли, кого назначат?

Кабинет министров на заседании во вторник, 11 апреля, уволил с должности главу Бюро экономической безопасности Вадима Мельника. Об этом сообщил…
Пришла пора менять кровати

Пришла пора менять кровати

Есть мнение, что уже в начале марта начнется чистка рядов украинской власти. Прежде всего – силовиков. Возможно, недавно назначенные и…
Бессмертный, Гринчишин и прочие "бесы" Закарпатской таможни

Бессмертный, Гринчишин и прочие "бесы" Закарпатской таможни

Преступная кадровая политика на таможне от главы Таможенной службы Украины, — Вячеслава Демченка (того самого Демченка, который очень дружен со…
НОВОСТИ