Человек не терпит насилия!

Колишній співробітник СБУ прийшов до ДБР зізнатись у вбивстві людини, яка намагалась вербувати його для вчинення терактів (ВІДЕО)

З Днем захисника України!

Сьогодні на прийом до чергового слідчого Державного бюро розслідувань прибув громадянин України, який повідомив про обставини вчинення ним убивства іншого громадянина в номері готелю у ніч з 28 на 29 жовтня 2021 року у м. Києві.

Він розповів, що є колишнім співробітником Служби безпеки України. За його словами, нещодавно до нього звернувся знайомий, який пропонував йому допомогти з організацією терористичних актів у столиці.

Переговори проходили у готелі в середмісті Києва, після відмови колишнього правоохоронця брати участь у терактах його знайомий спробував чоловіка ліквідувати. Зав’язалась бійка, у результаті, якої він завдав ножового поранення «вербувальнику».

Колишній правоохоронець стверджував, що одразу поїхав до своїх колишніх колег, але там, як йому здалося, розповідь не була сприйнята серйозно, тому він пішов до ДБР.

За результатами оперативного виїзду на місце можливої події виявилось, що громадянин говорив правду щодо вбивства.

Чоловік переданий слідчо-оперативній групі Шевченківського управління поліції ГУНП в м. Києві.

Правильно оцінивши ймовірність такого розвитку подій слідчі та оперативники Державного бюро розслідувань змогли прийняти вірне рішення.

ДБР

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 2.33 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. У него контур потек кокрентно- вербощик наверно уже трупом был когда его вербовал. Не исключено что есть свидетили а бывшая контора как всегда умыла руки. По его верссии им должна заниматся конразведка видно тоже побрезговали а что полиции осмотр-вскритие-заключение взятие подстражу .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ