Человек не терпит насилия!

У скільки людських життів обійдуться Устинівській ОТГ подарунки Валерія Міщенка?

bc3a940afc887bee2cea8d1209c39d91У всій державі кожен випуск новин починається й закінчується інформацією про те, скільки людських життів забрав коронавірус і чи готова система медицини до чергової епідемії. А в Устинівці тим часом йдуть своїм шляхом і насамперед для підготовки до епідемії вирішили призначити очільником КНП «Устинівська лікарня» людину, яка ніколи до медицини жодного стосунку не мала. Ну, хіба що на новій посаді одружився з медсестричкою. Втім, медична освіта, навіть сестринська, статевим шляхом не передається, тож компетентності це новому директору КНП нітрохи не додало…

Як Ігор Хільченко став директором КНП «Устинівська лікарня»?

Все своє життя Ігор Юрійович працював у правоохоронних органах та військкоматі. Тобто до медицини не мав відношення навіть як постійний пацієнт, інакше б на такій роботі не затримався.

Витім, прийшов день — і під шумок медичної реформи він переїхав з благословення  селищного голови Ігоря Пенькова у тепле крісло директора медичного закладу. Ігор Пеньков, сам будучи протеже місцевого олігарха Валерія Міщенка, на прохання останнього зробив все від нього залежне, щоб юрист благополучно вгніздився на новій посаді. Наприклад, призначив його з благословення виконкому — вважай, одноосібно. На розгляд депутатів ця кандидатура не виносилася.

Такий собі вийшов сюрпрайз…

Кому заважають у лікарні лікарі?

Для того, щоб лікарня могла підписувати договори на пакети послуг з Національною службою здоров’я, вона повинна відповідати низці вимог щодо технічного та кадрового забезпечення. І для лікарів заклад, з яким  підписується угода, має бути основним місцем роботи. В області є прецедент, коли Смолінську лікарню фактично перетворили в одне терапевтичне відділення, а підставою для цього став брак анестезіологів, оскільки один з них працював за сумісництвом. А без угод з НСЗУ державного фінансування не буде й доводиться розраховувати на небагатий місцевий бюджет та платні послуги для пацієнтів.

Відповідно, в інших медзакладах роблять все, щоб прив’язати фахівців — вибивають з місцевих органів самоврядування службові квартири, дають підйомні…

Тим часом з Устинівської лікарні з моменту призначення Ігоря Хільченка звільнилися шестеро фахівців, серед яких два терапевти, стоматолог, акушер-гінеколог (нині покійна!), інфекціоніст та хірург.

Педіатр пішла у відпустку з подальшим звільненням, якщо ситуація не зміниться, оскільки нормально працювати вона не може.

Що ж залишиться з лікарні, якщо перевірені кадри йдуть, а замінити їх нема ким, хіба що сумісниками з інших лікарень. Сумісники можуть бути гарними помічниками, однак покладати на них основне навантаження було б наївно.

У час, коли пишеться стаття, депутати скликають позачергову сесію, Валерій Міщенко активно критикує селищного голову, наче той мав не тільки виконати доручення місцевого олігарха, але й роботу в лікарні організувати замість Ігоря Хільченка.

А сам Ігор Хільченко зібрав рештки колективу та вимагає відкликати підписи з листа, в якому медики вимагають звернути увагу на проблемний медичний заклад.

Наче відкликані підписи вирішать хоч одну проблему з тих, з якими зіткнулася у складні часи пандемії Устинівська система охорони здоров’я…

 

Оцените материал:
54321
(Всего 9, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

НОВОСТИ