Человек не терпит насилия!

Кость Бондаренко: « Під тиском замовників скандалу президент піде на всі умови, які йому будуть виставлені»

Те, що «офшорна» карта рано чи пізно буде розіграна проти Зеленського, було зрозуміло ще у вересні 2019 року. Пам‘ятаєте, як у студії Савіка Шустера відео зв’язком з‘явився Ігор Коломойський і розпочав дискусію про виконання зобов‘язань за контрактами. Шустер тоді апелював до підписаного контракту і говорив, що з його боку усе виконано. «Савік, а офшорний контракт?» — раптом запитав Коломойський.

Тоді один з моїх співрозмовників сказав: «Насправді це — привіт Зеленському. У Коломойського інша форма роботи не передбачена: у всіх, з ким він працює, є офіційний і офшорний контракти. І колись наявність офшорів та несплату податків згадають Зеленському. Чи нагадає сам Бєня, чи комусь продасть інформацію — але це питання часу».

Кажуть, Зеленського попереджали ще тоді, але він відмахнувся. Очевидно, що інформація про офшори президента потрапила до рук різного роду соросят-ротшільдят та інших представників глобальних структур, які зробили попередження за кілька не дуже приємних для них ходів Зеленського (Нафтогаз, НАБУ, Укрзалізниця) та створили нові можливості для примушування до «конструктиву».

Зараз у Офісі президента вибрали найтупіший із можливих варіантів реагування: робити вигляд, що нічого надзвичайного не відбулося. Заяви типу «скоро будь-який власник кіоску буде мати свій офшор» звучать як знущання. Найгірше — це те, що у Зеленського будуть намагатися пригасити скандал якимись інформприводами — гучними відставками, обговоренням кадрових питань, нагнітанням істерії про те, що Путін нападе, а також, ймовірно, ескалацією бойових дій на Донбасі. У сподіванні, що «само розсмокчеться».

Насправді більш сильною була би позиція визнання провини: так, це мало місце. Так, інкриміновані епізоди стосувалися 2012 року. І вся країна так працювала. І мій прихід у владу був продиктований тим, щоби зламати цю систему. Я не кращий і не гірший за інших. Просто я вирішив, що стара система має бути зруйнована.

Але для цього потрібно було ще раніше ініціювати повернення у бюджет хоча би частини несплачених податків. І тоді опонентів можна було би обеззброїти. Але це вже зі сфери фантастики.

Гру зіграно. Боюся, що під тиском замовників скандалу президент піде на всі умови, які йому будуть виставлені. Спостерігаємо за розвитком подій.

Оцените материал:
54321
(Всего 9, Балл 3.89 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

НОВОСТИ